Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Kano

Strony: [1]
1
Inne / Którą markę telefonu vyście wybrali?
« dnia: Grudnia 08, 2010, 08:35:57 pm »
Chciałbym żebyście oddali głos na telefon który według was jest najlepszy.Jeśli nie ma tu waszego ulubionego telefonu zdecydujcie się na inny.ankieta prawdopodobnie pomoże mi w podjęciu decyzji a także chętnie dowiem się jaki marka telefonu jest  dla was najlepsza.

2
Mortal Kombat 3D / problem z przejściem trybu konqest w MK Armageddon
« dnia: Listopada 14, 2010, 10:53:31 am »
Nie mogę przejść trybu konqest w MK Armageddon.A dokładnie nie mogę przejść momentu z olbrzymim kamiennym duplikatem Shao Kahna.Nie wiem jak go rozwalić.Może przeszliście konqest w Armadeggonie i będziecie potrafili odpowiedzieć mi na to pytanie.W sieci też szukałem bez skutku.                                                   

3
Inne / opdalanie gier z PS2 w PS3
« dnia: Listopada 12, 2010, 10:42:24 am »
Chciałem się spytać czy PS3 odpala gry z PS2 bez żadnych komplikacji.Pytam się ponieważ mam PS2 i kiedy odpalam gry z PSX to nie mogę zapisać gry pokazuję się informacja żeby włożyć kartę pamięci do konsoli.Problem w tym że karta jest już włożona.Dlatego pytam czy jak odpala się gry z PS2 w PS3 to gra działa bez problemu i można po ludzku zapisać.

4
Mortal Kombat 3D / Jak odblokować Liu Kanga w MK Deception
« dnia: Listopada 10, 2010, 07:12:34 pm »
Mam problem z odblokowaniem Liu Kanga w MK Deception.Mam wszystkie postacie oprócz niego.Odblokowanie go sprawia mi sporą trudność.Wiadomo mi tyle że w odblokowaniu go jest trochę kombinowania z godzinom i dniem.Proszę żeby odpowiedzi były szczegółowe.

Strony: [1]