Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Morgotheron

Strony: [1]
1
Mortal Kombat (2011) / Odp: Wasze ulubione fatale w Mk9
« dnia: Marca 12, 2016, 05:47:18 pm »
Podoba mi się Sektora, Liu Kanga gdy zamienia się w smoka.

2
Kano / Odp: Postacie: Kano
« dnia: Sierpnia 30, 2015, 08:56:43 pm »
Da się nim coś więcej zdziałać, bo komba ma takie sobie. Są trochę lepsze jeżeli korzysta ze wzmonionego rzutu nożem, ale paska szkoda. X-ray całkiem fajny, da się go jakoś włożyć do komba lub kontynuować po nim? Trochę wolny, ale zrobiony całkiem nieźle. W ogóle Kano jest spoko, no i ładnie przerobił Kabala.

3
Mortal Kombat X / Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« dnia: Sierpnia 29, 2015, 10:31:53 pm »
Dzięki za pomoc. Gram w MK9, ale na średnich ustawieniach grafiki. W sumie chyba masz rację, poczekam na zmiane kompa, przynajmniej gra mi za ten czas potanieje. Najgorzej z tą kartą graficzną. Akurat przycinki w Mortalu mają decydujące znaczenie.

4
Nowości / Odp: Nowy kinowy film Mortal Kombat
« dnia: Sierpnia 29, 2015, 09:46:55 pm »
Mimo wszystko bardzo bym chciał, żeby powstał. Mortal Kombat ten z 1995 nawet mi się podobał, no i ta charakterystyczna muzyka. Taki znany reżyser daje nadzieję, że nakład finansowy na nowego Mortala będzie znacznie wyższy, co pewnie przełoży się na lepszą muzykę, kostiumy czy efekty specjalne. Tym głównym bohaterem pewnie będzie Liu Kang, ale jeszcze zobaczymy. Miejmy nadzieję, że ten projekt nie upadnie, a jak się dobrze sprzeda to i pewnie wszyscy związani z Mortalem na tym zyskają, w tym producenci gier.

Dla przypomnienia starych, dobrych czasów wrzucam filmik, w którym przedstawiają jak zrobili Goro w pierwszej części.
https://www.youtube.com/watch?v=vVi2klX_feE

5
Mortal Kombat X / Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« dnia: Sierpnia 29, 2015, 09:37:21 pm »
Mam zamiar kupić, ale do wymagać sprzętowych mi troszeczkę brakuje. Gra ktoś może na podobnym sprzęcie?
Intel i3, 4 GB RAM GeForce 310 M 512 MB. W ogóle odpal i czy mocno będzie przycinało? JEst jakieś demo, żeby sprawdzić?

6
Mortal Kombat (2011) / Odp: Challenge Tower
« dnia: Sierpnia 29, 2015, 09:29:45 pm »
Długo wam zeszło z wieżą? Skończyłem 171 zadanie z Sindel i Sub-zero. Jeśli ktoś miałby problemy z wykonaniem kombosów to jest to w miarę proste. Walnąć kombosa, żeby zaliczyła gleba ta Sindel i wtedy zrobić lodowego klona, bo ta Sindel od razu się rzuca na ciebie byle za daleko nie odchodzić, bo wtedy rozpoczyna ataki specjalne na odległość i nie idzie. Co do lodowej kałuży to zrobienie jej zajmuje bardzo dużo czasu więc najlepiej zamrozić ją i natychmiast zacząć w tym samym miejscu robienie lodowej kałuży. Lodowa kula i ślizg zależą od tego czy je bloknie.

Teraz jestem na zadaniu gdzie Baraką mam pokonać goro, sheeve i kintaro, ale robiłem tylko jedno podejście. Przeciwnicy coraz mocniejsi, choć Goro i Kintaro łatwo zajść za plecy. W sumie najgorsze jest to w wieży, że trzeba się pewnie będzie uczyć grania różnymi postaciami na wyższych lvlach, bo do tej pory wystarczyły proste komba i ataki specjalne.

Jakie według was było najtrudniejsze zadanie?

7
Mortal Kombat (2011) / Odp: Mortal Kombat Komplete Edition PC
« dnia: Sierpnia 28, 2015, 09:35:01 pm »
Dzięki johnx, miałem przerwę od Mortala, ale szybko wracam, bo czasu teraz mam więcej. Gościowi z filmike zeszło 20 minut i ledwo tą 171 przeszedł, więc pewnie będzie ciężko. Spróbuje z tym nowym ustawieniem klawiszy.

8
Mortal Kombat (2011) / Odp: Mortal Kombat Komplete Edition PC
« dnia: Sierpnia 28, 2015, 10:45:03 am »
Jak najefektywniej ustawić klawisze na PC? Wcześniej miałem ustawione TGUJ, a teraz zmieniłem na UIOP i wydaje się ok, muszę jeszcze mały palec i serdeczny trochę przyzwyczaić. Czy PCtowcy dużo odstają od konsolowców w walkach online? Mam jeden problem wyzwanie 170 Sheeva i Sub Zero, ciężko wykonać te ataki specjalne na Sheevie, bo ona zawsze nie chce w nie wchodzić. Macie jakieś porady?

9
Mortal Kombat (2011) / Odp: Mortal Kombat Komplete Edition PC
« dnia: Czerwca 04, 2015, 05:34:13 pm »
Dzięki Johnx równy z ciebie gość. Na youtube w jakichś turniejach to Kabala często widzę właśnie. A jak to jest z przerywaniem tych kombinacji, gościu cię bije czasami zadaje kilkanaście uderzeń i nie za bardzo wiem jak to przerwać, czasem się uda i mi piszę "breaker", ale rzadko.

10
Mortal Kombat (2011) / Odp: Mortal Kombat Komplete Edition PC
« dnia: Czerwca 04, 2015, 12:21:20 pm »
Bardzo was proszę o porady dotyczące grania w Mortala na PC.
1. Jak optymalnie ustawić klawisze - sterwanie mam WSAD i ciosy TGUJ, blok spacja rzut lctrl.
2. Nie mogę wykonać rzutu do przodu jest jakiś bug czy co? Zamiast tego zawszemi robi rzut do tyłu.
3. Wiecie czy jest może jakiś spis takich długich kombosów?
4. Czy każdą postacią można zajść daleko jak się ją dobrze opanuje?

Strony: [1]