'

Autor Wątek: MK:DA vs MK:D vs MK:A -która jest najlepsza?  (Przeczytany 31551 razy)

Offline Mkmaniak

• U?ytkownik
  • MK4 advancet fighter
Odp: MK:DA vs MK:D vs MK:A -która jest najlepsza?
« Odpowiedź #45 dnia: Lutego 06, 2008, 03:36:40 pm »
Jak si? lubisz droczy? to poci?gnij jak?? ma?? dziewczynk? za warkoczyk, a nie ?mie? w temacie.
MKMANIAK

Offline gromateist

• U?ytkownik
Mortal Kombat Deception czy Armageddon?
« Odpowiedź #46 dnia: Maja 07, 2008, 06:23:02 pm »
Mam mo?liwo?? kupienia tych 2 gier (cena ta sama - 50 z? sztuka). Któr? cz??? by?cie mi polecili? Nie interesuje mnie ?aden tryb konquest itp. Chodzi mi tylko o walk? w trybie multiplayer i ogóln? frajd? z gry. Najbardziej ze wszystkich cz??ci podoba?a mi 2 (jeszcze na amidze si? gra?o :P) i trilogy, wi?c fajnie jakby gra mia?a klimat tych cz??ci. Z góry dzi?ki za odpowiedzi :)

Offline Dantos

• U?ytkownik
Odp: Mortal Kombat Deception czy Armageddon?
« Odpowiedź #47 dnia: Maja 07, 2008, 08:24:43 pm »
Kurde koles taki temat juz byl zalozony i to jakos nie dawno ,czy to tak trudno uzyc opcji szukaj? No ale dobra zebys sie nie meczyl postaram sie jakos ci pomoc  ;D.

Jezeli ci zalezy tylko na duzej ilosci postaci i na dynamicznej walce polecam ci MKA.W mka masz do wybory az 64 postacie ,a sama walka nie jest tak sztywna jak w poprzednich czesciach.Dzieki temu ze walka   jest nie co szybsza MKA troche przypomina klasyczne mortale i samo okladanie przeciwnikow poporostu daje wieksza frajde.
No i niestety tutaj chyba sie koncza  plusy MKA ,a to dlaczego? A to dlatego ,ze tworcy chcieli stworzyc w penym sensie najlepszego mortala ,wiec zmiksowali wszystkie mortale razem i wyszedl jeden wielki burdel.Ogolnie w pewien sposob ten produkt troche przeros?a tworcow ,na kazdy kroku widac jakies nie dociagniecia np:Smoke nie ma broni , Motaro nie ma 4 nog ,postacie maja tylko 2 sytle walki , air kombat jest nie samowicnie zbugowany ,jedne postacie wygladaja lepiej a drugie gorzej(to samo jest z mapami) , Kreat a Fighter jest strasznie ubogi ,niby to szczegól ale przez to ten tytul strasznie traci na grywalnosci.No i na konec gra starsznie stracila na Klimacie ,gdzies ta cala aura ,ktora otaczla ta serie gdzies sie zagubila w calym tym balaganie .
Jezeli mowa o MKD to tutaj jest na odwrot.Sama rozgrywka jest nieco gorsza (ale i tak jest znacznie lepiej niz w MKDA),postaci jest o polowe mniej ,ale gra ma cholernie dobry klimat.No i najwazniejsza sa tu normalem klasyczne fatality a nie jakies tam dziwolongi.NIe mowie ze kreat a Fatality jest zle ,ale ten bajer poprostu szbko sie nudzi.

« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2008, 12:24:33 pm wysłana przez Dantos »

Offline gromateist

• U?ytkownik
Odp: Mortal Kombat Deception czy Armageddon?
« Odpowiedź #48 dnia: Maja 09, 2008, 03:36:41 pm »
EDIT:
Dzi?ki za odpowied? :) Kupi?em obydwie cz??ci - na razie ogra?em troch? deceptiona i musz? powiedzie?, ?e mam mieszane odczucia. Spodziewa?em si? czego? lepszego, szczególnie je?li chodzi o wachlarz ciosów. Niestety w ca?ej grze jest tyle ciosów co Lei ma kombinacji jedn? r?k? :/ Troch? dr?two: 15 kombosów, 3 specjale, z 20 innych pukni??... Ka?da posta? ma maksymalnie 40-50 ciosów... i tyle. Arsena? wyczerpany. Zamiast robi? 3 style walki lepiej jeden, ale konkretny - wi?cej ciosów, ?eby da?o si? ??czy? ze sob? kombosy itp. Ale mo?na tak sobie gdyba?... niestety jest jak jest, czyli dr?two i ubogo. Ciosy z powietrza mo?na sobie w ogóle darowa?, bo obroni? si? jest przed nimi ?atwiej ni? przed ciosem w mord?. Chwyt tylko jeden pod klawiszem R1, niewa?ne jak stoimy i jaki mamy styl walki. Zreszt? ca?y model walki jest dr?twy, a po?owy ciosów w ogóle nie warto u?ywa?. Spodziewa?em si? czego? lepszego, bo taki wachlarz ciosów to mia?em w MK 2 na Amidze. A... i jeszcze te Breakery... chyba nie mieli pomys?u jak zrobi? fajny model przechwytów. Wymy?lili, ?e mo?na przerwa? combo przeciwka kiedy chcemy, ale po trzech razach ju? zapominamy jak to si? robi?o... limit si? wyczerpa?. Troch? to ?mieszne. Nie spodziewa?em si? oczywi?cie tak doskona?ego modelu walki jak np. w Tekkenie, ale z drugiej strony mia?em nadziej? na co? lepszego.

Hmm... grafika nie powala, ale nie jest najgorzej. Postacie maj? sporo szczegó?ów, a areny wykonane estetycznie, chocia? niektóre (np. pla?a) s? idiotyczne i nie wiem jak si? znalaz?y w tej grze. Pozosta?e przyjemne, fajnie ?e wi?kszo?? jest interaktywna i mo?na przeciwnika gdzie? wrzuci?, zrzuci? itp. No i trzymaj? klimat, a to si? chwali. Nawet znalaz?y si? tutaj zmodyfikowane areny z poprzednich cz??ci. Jednym s?owem - jest bardzo dobrze, chocia? kilka aren mo?na by zmieni?. Muzyka natomiast bez zarzutu - pasuje do klimatu i ciekawa. Mi?o pos?ucha?.

Tryb konquest nawet niez?y, chocia? mi na nim i tak nie zale?a?o. Ale lepiej jak jest ciekawy, bo i tak b?d? go musia? przej?? ?eby odblokowa? postacie. Tetris i szachy te? mi?y dodatek.

Ogólnie mówi?c - gra nie jest najgorsza. Braki w mechanice nadrabia klimatem i muzyk?, ale niestety do starych 2D cz??ci sporo mu brakuje :/ Mo?e jak pogram d?u?ej to si? bardziej przekonam, ale na t? chwil? zwyk?y ?redniak.

Offline ildjarn

• U?ytkownik
« Odpowiedź #49 dnia: Stycznia 02, 2009, 09:11:30 pm »
Oczywi?cie odpowied? brzmi DECEPTION.
DEADLY ALLIANCE przegrywa przez niedoszlifowanie i ubóstwo, MKA przez nadmiern? kastracj? fatali, styli, spaprane endingi i w zasadzie olanie kwestii aren.
Do tego MKD wprowadza nalepsze postacie od czasów serii 2D (a ju? na pewno od Shinnoka) - Havik i Kira. Mam nadziej?, ?e na sta?e wejd? do mortalowego panteonu i pojawi? si? w nast?pnej cz??ci.

Offline KaroxPL

• U?ytkownik
  • Lol
  • PSN ID: KaroxPL
« Odpowiedź #50 dnia: Grudnia 16, 2011, 11:14:02 pm »
Maniak ma mówi?e? ?e Armagedon jest do dupy : P
Hio.

Offline Mateuka

• U?ytkownik
  • MKX: PS3 & PS4
  • PSN ID: Mateuka
« Odpowiedź #51 dnia: Grudnia 17, 2011, 02:41:56 pm »
jak ma kto? PS2 pod??czone do neta i orygina? MK Deception to niech napisze tutaj albo na PW bo z tego co widzialem ostatnio to da sie gra? online tylko ?e serwery s? puste ;) bo w MK Armageddon podobno sie ju? nie da ale nie próbowa?em. Tak mnie co? ostatnio nasz?o ?eby spróbowa? zagrac online na ps2 bo jeszcze nigdy nie gra?em.

Robie COMBOSAAAAA!