'

Aktualności: Mortal Kombat X - podyskutuj o najnowszej ods?onie MK!

Autor Wątek: Deception Help Me !!  (Przeczytany 32784 razy)

Online SlaveMe TortueMe KillMe

• U?ytkownik
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
Odp: Deception Help Me !!
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 06, 2008, 09:25:40 pm »
?ledziks dobrze prawi, s?uchaj jego rad m?ody podró?niku ;D ;D ;D
Tak jak mówi? najpierw trening potem mi?cho

Death Dealer nie wiem czy dalej chcesz te areny ale masz:
(wszystkie s? ukryte w skrzyniach)
EARTHREALM:
- Liu Kang's Tomb         -   H-6 (po walce z Majorem Briggsem pojawi si? skrzynia)
- The Portal                -   G-5
- Beetle Lair                -   A-6 (skrzynia pojawi si? ale dopiero po zako?czeniu Konquestu)
NETHERREALM:
- Golden Desert           -   E-2 
- Courtyard                 -   A-1
- Shang Tsung's Courtyard  -  A-1
CHAOSREALM:
- Nexus                      -   A-4 (po godzinie 3pm)
- Dragon King Temple    -  D-7 (o 4am w niedziele )
OUTWORLD:
- Dragon Mountain        - H-8
ORDERREALM:
- Kuatan Palace           - A-4
_ Quan Chi's Fortress    - H-5

Areny w Trumanch:
- Living Forrest -  Trumna DS za 1694 Szafirowe Koinsy
- Dead Pool      -  Trumna JI za 2191 Ruby Koins

Mam nadziej? ?e nie pisa?em na darmo.... ;)
Jam jest ten który przywodzi do zguby,
Ten który uciska  maluczkich,
(...)
Patrzcie na me dzie?a o wielcy tego ?wiata,
I p?aczcie nad swym losem....
Jam jest Lord  - Ten Który Przynosi Burz?

"Wygra? ten g?upi chuj SlaveMe. Gratulujemy"
                                        Adept 3 czerwca 2010
NITHE AR LITUL,
NITHE AR TRETUL,
KAAR ATH TRET RO
THO KI EFFEL OT ETEROTOT
(...)
NITHERA AR ARITE OT LAR KA'AR BAAR

Offline Jedu Sindel

• U?ytkownik
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 07, 2008, 05:11:06 pm »
Thx, pare aren odblokowa?em. Kurde te treningi s? ?enuj?ce. probuje zrobi? kombo kwadrat, kwadrat trójk?t kó?ko ale po trójk?cie zwalnia i kopie po jakim? czasie i mi kobma nie zalicz;/ zna kto? jak?? rade ?
Hahaha ale gafa, Nick z innego forum XD

• U?ytkownik
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 07, 2008, 05:53:30 pm »
Powiem szczerze ?e te treningi to najbardziej wkurw*****a rzecz w Konque?cie.
Nie wiem jak Ty to robisz dok?adnie ale ja pami?tam ?e trzeba od razu wklepa? ca?? kombinacje a nie po kolei. Kiedy próbujesz jeden cios za drugim to sie nie udaje bo trwa za d?ugo, ale jak wklepujesz od razu wszystkie ciosy to Shujinko ko?czy ok 1 sek. po tobie i to zazwyczaj si? udaje....
Naprawd? nie pami?tam jak to by?o w Deception ale obecnie przechodz? Konquest w Deadly Alliance i tam to sie sprawdza....
(...)

Adept 3 czerwca 2010
NITHE AR LITUL,
NITHE AR TRETUL,
KAAR ATH TRET RO
THO KI EFFEL OT ETEROTOT
(...)

Offline Death Dealer

• U?ytkownik
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 08, 2008, 09:32:50 am »
Dla mnie najgorszy system zadawania ciosów by? w MK:DA - cholernie powolne, jak bym walczy? pod wod?. I to w MK:DA by?o mi najgorzej przej?? konquest. W MK:D do?o poprawili, ale w niektórych postaciach trzeba to po prostu wyczu?, ja mia?em taki problem w?a?nie przy Mk:DA, my?la?em, ?e jajo znios?.

Slave, dzi?ki za trumny.... krypty czy jak to tam ;). na pewno si? przyda.
A WRACAJ?C JESZCZE DO "MORTAL KOMBAT GOLD"...

Offline Jedu Sindel

• U?ytkownik
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 08, 2008, 02:56:27 pm »
to jak ja odblokuje psotaci ?? ten konqest jest do dupy, na moje powinno wszystko by? w kryptach

Offline Death Dealer

• U?ytkownik
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 08, 2008, 06:03:22 pm »
Jak przebrneisz przez kilka treningów to pó?niej jest luz. W ko?cu nie tylko do nich ogranicza si? Konquest. Proponuje tez obni?yc poziom trudno?ci przeciwników. Treningów nie jest wcale tak du?o...

Powodzenia

Offline Jedu Sindel

• U?ytkownik
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 08, 2008, 07:45:17 pm »
W obciach zrobi?em wszystko na easy, ale to kombo mi nie wychodzi. Po trójk?cie kupa, zacina si?. KTO CHCE DO MNIE PRZYJ?? I MI TO PRZESZJ??  :'(

Offline Maniak

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • W?a?ciciel strony mkpl
    • Mortal Kombat Polska
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 08, 2008, 09:09:11 pm »

Earthrealm Village

Nasz? przygod? zaczynamy jako 13 - to letni ch?opiec imieniem Shujinko. Pierwsza lokacja to ma?a wioska, w której nasz zuch opanuje podstawy sztuki walki u wielkiego mistrza Bo Rai Cho. Na samym pocz?tku widzimy wstawk? filmow?, na której przedstawiono bawi?ce si? w turniej mortal kombat dzieci. W?ród nich jest oczywi?cie Shujinko. W ko?cu, m?odzie? rozbiega si? po wiosce, a nasz m?ody wojownik, zaciekawiony udaje si? do pobliskiego dojo.
Tak zaczynamy pierwszy trening, u Bo Rai Cho- ogólnie chodzi o opanowanie podstaw w trzech stylach walki.

Trening: Bo’ Rai Cho lekcja pierwsza

1. ?wiczenie:
Nale?y trzykrotnie wcisn?? klawisz „przód” i trzy razy „ty?”.

2. ?wiczenie:
Teraz musisz szybko nacisn?? dwa razy, raz za razem TY?, aby nasz wojownik zrobi? szybki odskok w ty? od przeciwnika (tzw. BACKWARD DASH).
Wykona? trzy – krotnie.

3. ?wiczenie:
Wciskamy kolejno klawisze:
               - kwadrat
               - trójk?t
               - X
               - kó?ko

4. ?wiczenie:
               -trójk?t   
               Góra + trójk?t

5. ?wiczenie:
               - X
               Ty? + X

6. ?wiczenie:
Dwa ataki wysokie i dwa niskie, czyli np.
               - kwadrat
               - kwadrat
I niskie:             
               -Uko?nik w dó? + X
               -Uko?nik w dó? + kó?ko
Misja uko?czona!

Teraz opuszczamy dojo i mo?emy ju? swobodnie kierowa? nasza postaci? i porusza? si? po wiosce.

Na pocz?tek kilka podstaw: w górnym prawym rogu ekranu znajduje si? tabliczka, która informuje nas kolejno: jaki jest dzie?, data (zaczynamy od 01.01.01 – rok, miesi?c i dzie? od rozpocz?cia treningu), oraz która jest godzina. Po lewej stronie na górze ekranu jest kompas (wskazuj?cy nam przy pomocy zielonej strza?ki kolejne misje, czyli gdzie nast?pnie nale?y si? uda?). Pod kompasem jest oznaczenie danego pola, na którym obecnie si? znajdujemy (np. B-6), a na samym dole ekranu jest napis lokacji (np. EARTHREALM) – to wszystko jest niezwykle istotne i wa?ne.

Zaczynamy. Znajdujemy si? teraz w parku, w którym na pocz?tku bawi?y si? dzieci. Tu? obok ciebie, po prawej stronie znajduje si? Apep – przyjaciel Shujinko, zaznaczony na charakterystyczny zielony kolor (nie do przeoczenia). Podchodzimy do niego i naciskamy ‘X’, by porozmawia?. Ten ka?e nam i?? za sob? do nast?pnego dojo. Biegniemy, wi?c za nim, ale w pewnym momencie w polu B-6, po prawej stronie znajdowa? si? b?dzie skrzynia (zaraz za ni? droga kr?ci w prawo). Otwieramy skrzyni? i zgarniamy klucz KI (alternatywny kostium Scorpiona). Biegniemy dalej za naszym przyjacielem (zwró?my uwag?, ?e kompas wskazuje nam drog?), gdy znajdziemy si? na miejscu, po krótkiej rozmowie, kierujemy si? do nast?pnego pomieszczenia (dojo) tu? obok.

Trening: Bo’ Rai Cho lekcja druga

1. ?wiczenie:
Wykonujemy nast?puj?ce comba:
               - kwadrat, kwadrat, trójk?t
               - kwadrat, kwadrat, kwadrat
               - kwadrat, kwadrat, X

2. ?wiczenie:
               - kwadrat, kwadrat, góra + X
               - kwadrat, kwadrat, trójk?t, kó?ko

3. ?wiczenie:
               - góra + trójk?t
               - góra + X
               - przód + kó?ko               
               - dó? + trójk?t

4. ?wiczenie:

- ty? + trójk?t
               - góra + kó?ko

5. ?wiczenie:
Tu musimy wykona? Juggle
               - góra + kó?ko… kwadrat, kwadrat, kwadrat
               - ty? + trójk?t… kwadrat, kwadrat, trójk?t

Misja uko?czona!

Idziemy porozmawia? z Apep’ em i znów biegniemy za nim na nast?pny trening.

Dobiegamy do mostu i zatrzymujemy si? (jeste?my w polu C-6) i tu? przed nim po prawej stronie widzimy kolejn? skrzyni?, w której znajduje si? klucz ND (odblokowuj?cy, Bo, Rai Cho dla puzzle kombat). Pod??amy w kierunku gdzie jest Apep – czyli za mostem w lewo i prosto, a? zobaczymy zielony punkt – to Apep przy kolejnym dojo, jednak gdzie? w po?owie tej prostki zatrzymujemy si? raz jeszcze (pole D-5) i otwieramy kolejn? skrzyni? z kluczem GP (odblokowuje aren? PORTAL). Dobiegamy do przyjaciela – automatyczna rozmowa, z której dowiadujemy si?, ?e Bo’ Rai Cho ocenia nas ju? na wielkiego mistrza, lecz musimy jeszcze sporo trenowa?… Wchodzimy do pomieszczenia.

Trening: Bo’ Rai Cho lekcja trzecia

1. ?wiczenie:
Trzymamy wci?ni?ty R2 (BLOCK), a? do momentu w którym Bo’ Rai Cho zada cztery razy cios.

2. ?wiczenie:
To samo, co wy?ej tylko schyleni trzymamy R2 – ataki b?d? na low)

3. ?wiczenie:
Nale?y si? schyli? w momencie, w którym mistrz wyprowadza cios.

4. ?wiczenie:
Tutaj nie schylamy si?, a unikamy ciosu wciskaj?c gór? lub dó? w momencie ataku Bo’ Rai Cho

Misja uko?czona!

Idziemy porozmawia? z Apep, który chce nas zaprowadzi? do nast?pnego dojo. Dobiegniemy do mostu, gdzie okazuje si?, ?e nie mo?emy przej?? gdy? jest tam stra?nik, musimy, wi?c czym? go przekupi?. Wracamy si? z powrotem a? do poprzedniego mostu (punkt C-6 za mostem). Podchodzimy tam do rze?nika i rozmawiamy z nim przyciskiem ‘X’. Odbieramy mi?so i biegniemy z tym z powrotem do stra?nika na mo?cie – jedzeniem go przekupili?my. Mo?emy si? ju? uda? za most. Rozmawiamy z Apep i biegniemy za nim.

Za zakr?tem w po?owie drogi do nast?pnego dojo, po prawej i po lewej stronie (C4) znajduj? si?: skrzynia z kluczem ON (odblokowuje posta? Kenshi’ ego), oraz po drugiej stronie nast?pny klucz (KT) w postaci nuty (muzyka z areny Liu Kang’ s tomb).

Udajemy si? do zaznaczonego zielonym ?wiat?em miejsca, na kolejny trening.

Trening: Bo’ Rai Cho lekcja czwarta
1. ?wiczenie:
Trzy razy naciskamy L1 (zmieniamy style walki)

2. ?wiczenie:
Uderzamy jednym atakiem w ka?dym nast?pnym stylu walki np.:
               - kwadrat (mantis)
               - kwadrat (shaolin fist)
               - kwadrat (dan tien dao)

Misja uko?czona!

Rozmawiamy z apep’ em i biegniemy za nim na kolejny trening. Przechodzimy przez most, dobiegamy do zielonej po?wiaty. Standardowo rozmowa z Apep’ em i udajemy si? na trening.

Trening: Bo’Rai Cho lekcja pi?ta

1. ?wiczenie:
Podczas ataku Bo’ Rai Cho musimy szybko zej?? mu z drogi wciskaj?c dó? lub góra, a nast?pnie szybki atak (np. kwadrat) – wszystko wykonujemy bardzo szybko!

2. ?wiczenie:
Schylamy si? i czekamy a? czas (3 sek.) si? sko?czy – w tym momencie uderzamy na low – czyli niskie kopni?cie b?d? niska pi???.
Wykonujemy trzykrotnie.

3. ?wiczenie:
Musimy u?y? tzw. BRAIKER’ A (trzymamy R2 (block) + przód w momencie ataku przeciwnika).

Misja uko?czona!

Tym razem Apep zaprowadza nas do miejsca zwanego Ziemsk? Akademi? Sztuki Walki, w której to trenuj? najlepsi zawodnicy na ?wiecie. W tym miejscu Apep ko?czy swoje zadanie i odchodzi, a my przechodzimy przez otwarte drzwi do ?rodka owej akademii. Za przej?ciem, naprzeciwko nas, znajduje si? fontanna, obchodzimy j? i pod??amy w kierunku ?wiat?a wyznaczaj?cego drzwi.

Trening: Bo’ Rai Cho lekcja szósta 

1. ?wiczenie:
Chodzi o szybk? sekwencj? ciosów z ko?cow? zmian? stylu walki (L1) – uwaga! Wszystko wykonujemy jako jedna sekwencja - dynamicznie i szybko, je?li combo nie wyjdzie z powrotem prze??czamy na ten styl od którego zaczynali?my (w tym przypadku Mantis).
               - kwadrat, trójk?t, kó?ko, L1

2. ?wiczenie:
               - kwadrat, kwadrat, trójk?t, L1   

3. ?wiczenie:
               - kwadrat, kó?ko, kó?ko, L1

Misja uko?czona!

Teraz udajemy si? w kierunku wyznaczonym przez kompas, a wi?c do zielonej po?wiaty. Id?c drog? na wprost przed siebie, zatrzymujemy si? na chwilk? w punkcie C-2 i spogl?damy w prawo – powinien znajdowa? si? tam klucz CC w postaci nuty (muzyka z areny Betele lair).

Idziemy dalej w kierunku ?wiat?a, dochodzimy do przej?cia, za którym znajduje si?, Bo’ Rai Cho, lecz wcze?niej otwieramy kolejn? skrzyni? po lewej (pole D-1), znajduje si? w niej klucz HB (arena Ying Yang dla trybu Puzzle Kombat).

Teraz ju? mo?emy pod??y? do zielonego punktu. W??czy si? nam automatycznie rozmowa Shujinko z Bo’ Rai Cho: Mistrz nie pozwala przej?? przez bramy wioski, gdy? uwa?a, ?e ten jest na to za m?ody i nieprzygotowany na spotkanie ze ?wiatem zewn?trz. M?ody Shujinko odchodzi za?amany, lecz tu? za chwil? materializuje si? przed nim tajemnicze jasne ?wiat?o – to Damashi, wys?annik starszych bogów, który wyja?nia naszemu wojownikowi, ?e zosta? wybrany przez owych bogów jako ich mistrz, oraz, ?e bogowie potrzebuj? jego pomocy w odzyskaniu niezwykle wa?nych przedmiotów. Damashi przekazuje Shujinko pot??n? moc, dzi?ki której ten nabywa umiej?tno?ci wielkiego wojownika i b?dzie w przysz?o?ci móg? si? przeciwstawi? wszelkim napotkanym przeciwnikom na swojej drodze w s?u?bie starszych bogów. Po zaabsorbowaniu tych mocy Shujinko wraca do Bo’ Rai Cho, tym razem by go pokona?. Lekko zdziwiony stary mistrz przyjmuje wezwanie swojego ucznia.

Trening: Bo’ Rai Cho lekcja siódma

Nale?y wygra? dwie rundy

Misja uko?czona!

To ju? prawie koniec, zanim jednak udamy si? do wskazanego przez ?wiat?o / kompas miejsca, upewnijmy si?, ?e wszystko ju? w wiosce zgarn?li?my (monety, skrzynie, dodatkowe misje), gdy? po przej?ciu bramy nie b?dzie ju? mo?liwo?ci wej?cia z powrotem. Gdy jeste?my ju? pewni, ?e mamy wszystko, pod??ymy w kierunku bramy. Ostatnia rozmowa ucznia z mistrzem, w której ten drugi jest pod ogromnym wra?eniem mo?liwo?ci naszego championa. Oczywi?cie pozwala mu odej??, zapewniony, ?e ten da ju? sobie rad? na zewn?trz, jednocze?nie zaprasza nas na dalsze treningi w przysz?o?ci, rzecz jasna skorzystamy, a teraz zako?czyli?my t? cz??? podró?y w Earthrealm.

prosze bardzo :)
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2008, 09:11:38 pm wysłana przez Maniak »

• U?ytkownik
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 08, 2008, 09:16:58 pm »
Musze powiedzie? ?e nie kojarz? ze choler? ?eby by?o ustawianie jakiego? poziomu trudno?ci w Konque?cie...Gdzie wy to znale?li?cie?

To prawda ?e Konquest w DA jest zje***y, w D przynajmniej jak nie mo?na przej?? treningu to mo?na po?azi? po okolicy.... ;)
Ja pami?tam jak przechodzi?em DA i ju? mia?em wszystkie postacie zaliczona tylko mi Cyrax pozosta? i nie mog?em zrobi? jednego z kombosów gdzie trzeba by?o nawala? po okre?lonych odst?pach czasu i u?ywa? specjalnego ciosu z pi??...
W ko?cu kumpel mi przeszed?.....
Jedu musisz próbowa? trening z Bo nie jest taki ci??ki na jaki wygl?da, mo?e odstaw go na par? dni i wró? pó?niej. Mi to pomaga?o.

PS: Jedu a gdzie Ty mieszkasz?  ;)
PS2: Kurde, Maniak jak czytam ten tekst :"Misja uko?czona!" to normalnie s?ysz? ten d?wi?k tu-tummm.... ;)
(...)

Adept 3 czerwca 2010
NITHE AR LITUL,
NITHE AR TRETUL,
KAAR ATH TRET RO
THO KI EFFEL OT ETEROTOT
(...)

Offline Death Dealer

• U?ytkownik
« Odpowiedź #24 dnia: Maja 08, 2008, 10:06:43 pm »
Hmmm.. nie chc? robi? zamieszania i wprowadza? w b??d wi?c sie wyt?umacz?.

1. Mam wra?enie, ?e po ustawieniu w opcjach poziomu trudno?ci - ogólnego, walki w Konqest staja sie równie? ?atwiejsze - Ale jest to tylko moje odczucie.

2. Je?eli poziom trudno?ci faktycznie wp?ywa na walki w trybie Konquest to i tak nie zmienia on ?atwo?ci przechodzenia treningów oraz ?atwo?? zadawania i wykonywania ciosów, ale skoro Jedu ma problem z treningiem to walki b?d? dla niego totaln? rze?ni? - te pó?niejsze walki.
G?owy jednak nie dam ;)

pozdrawiam i powodzenia

Offline Maniak

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • W?a?ciciel strony mkpl
    • Mortal Kombat Polska
« Odpowiedź #25 dnia: Maja 08, 2008, 10:08:35 pm »
Tak tak to w?a?nei wygl?da jak ustawisz sobie poziom ?atwy to walki (Kombat) w konquescie bedziesz mia? na poziomie ?atwym.

• U?ytkownik
« Odpowiedź #26 dnia: Maja 08, 2008, 10:35:58 pm »
Kurde, to ja gra?em w Konquest na normal.....
Beka....
(...)

Adept 3 czerwca 2010
NITHE AR LITUL,
NITHE AR TRETUL,
KAAR ATH TRET RO
THO KI EFFEL OT ETEROTOT
(...)

Offline Death Dealer

• U?ytkownik
« Odpowiedź #27 dnia: Maja 09, 2008, 08:34:33 am »
Ha! Wi?c mia?em racje co do tego poziomu trudno?ci -  z reszta ostatni flaki z siebie wypruwam, ?eby przej?? niektóre walki w Konquest i dotar?o do mnie, ?e co? jest nie tak :D, normalnie gram w MK:D na MAX i trzy rundy i daje rad?, a w Konquest to czasami pokonanie przeciwnika graniczy z cudem - np, pokonanie przeciwnika w 30 sek podczas gdy ze mnie ulatnia sie energia ?yciowa. Kilka walk sobie po prostu odpu?ci?em, ?eby nie wpa?? w sza?.

Ehhh... wiec mia?em racj?, dzi?ki Maniak za potwierdzenie, ju? zacz??em si? martwi?, teraz mog? umrze? b?d?c szcz??liwym :D

Offline ?ledziks

• U?ytkownik
« Odpowiedź #28 dnia: Maja 09, 2008, 09:22:40 am »
Chyba zrobi? ma?ego OT bo nie mog? si? powstrzyma? sorry. Pami?tam jak gra?em w konquest'a z kuzynem i jak musieli?my walczy? z Sub-Zero w Outworld tam gdzie on ma now? zbroj? i by? kilka razy wytrzymalszy a my s?absi i on jeszcze strasznie dobry. Chyba dwa dni sie z nim m?czyli?my ju? nas cholera albo jeszcze co? gorszego bra?a, ale jak w ko?cu uda?o sie go pokona? to by?a wielka rado??. I powsta?o has?o "Gra MKD ok 70z? (w tedy) konsola PS2 500 z?, pokonanie Sub-Zero w Outworld bezcenne" :D

A wracaj?c do tematu jak ju? kto? wcze?niej mówi? zostaw to na kilka dni i odpocznij w ko?cu Ci si? uda (chocia? ja nie pami?tam ?ebym mia? jakie? problemy z tymi treningami) albo we? jakiego? koleg? ?eby to zrobi? ;)

Offline Jedu Sindel

• U?ytkownik
« Odpowiedź #29 dnia: Maja 09, 2008, 02:33:53 pm »

2. ?wiczenie:
               - kwadrat, kwadrat, góra + X
               - kwadrat, kwadrat, trójk?t, kó?ko

Tu utykam bo nie moge zrobi? tego komba, naciskam kó?ko to wali po czasie

PS. Jak to zrobic ?? PROSZ? HELP ME