Autor Wątek: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 818724 razy)

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #300 dnia: Sierpnia 19, 2010, 09:11:15 pm »
mi bell Tower bardzo podobało sie w MK Armageddon :) na screenie wygląda tak sobie ale ocenie jak pogram :)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #301 dnia: Sierpnia 19, 2010, 09:24:18 pm »
Dopiszę jeszcze do newsa robaczka, że PSMania przeprowadziła wywiad z John Edwards, który czuwa nad nadchodzącym MK i powiedział kilka oto takich ciekawostek:

- każda postać będzie inna, będą się o wiele bardziej od siebie różnić;
- dla każdej postaci będzie broń, ale tylko wykorzystywana w zdolnościach specjalnych;
- w multiplayerze będzie mogli grać we czwórkę w TagTeam;
- nie będzie kompatybilności z PSMove i Kinect;
- twórcy myślą o stworzeniu gry RPG na bazie Mortal Kombat w przyszłości

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #302 dnia: Sierpnia 19, 2010, 09:33:33 pm »
Gra RPg... pozwolę sobie na mały off top, wybacz robaczku ;) Ale jeśli seria podążyłaby w kierunku Final Fantasy chocby to mogłoby byc całkiem ciekawie...

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #303 dnia: Sierpnia 20, 2010, 12:09:55 am »
Gdyby seria podążyła w kierunku FF to by nie było ciekawie a beznadziejnie.
Mortal Kombat zawsze był i będzie mordobiciem z hektolitrami krwi a nie plastikowym
RPG jak nowe FF...

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #304 dnia: Sierpnia 20, 2010, 01:22:36 am »
Pomysł z RPGiem mi się akurat podoba, wiele serii poszło tą drogą (Samurai Showdown, King of Fighters) i efekt z reguły nie był zły. Ale wolałbym raczej japoński styl, czyli przede wszystkim duży nacisk na fabułę.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #305 dnia: Sierpnia 20, 2010, 10:19:14 am »
A czym według ciebie jest FF jak nie japońska gra RPG ;), ale nie ma co napowie gdybac bo to jest temat o MK9 a ten jak wiemy Rpg'iem nie będzie ;)

Offline Kazak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #306 dnia: Sierpnia 20, 2010, 11:11:27 am »
http://mkc.honmaru.pl/news/news1908-6b.jpg
Na tym screenie Scorpion ma pół czachy i pół normalnej twarzy? Ciekawe, czy to tylko on może tak mieć, czy wszystkie postacie będą otrzymywać takie obrażenia.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #307 dnia: Sierpnia 20, 2010, 11:27:25 am »
Jestem więcej niz pewien, że tylko on... Logicznie myslac obrazenia te byłby powazne i pewnie bohater po prostu by zginął... zreszta mamy X-ray wiec i tak mozemy ogladac sobie pekajace kosci :)

Offline Mileena

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 228
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #308 dnia: Sierpnia 20, 2010, 06:22:55 pm »
Daj Boże by zmienili włosy Kitany, bo teraz wydaje się jakby urwała się z jakiejś gry fantasy :/

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #309 dnia: Sierpnia 20, 2010, 07:17:09 pm »
Oj jak dla mnie, to wyglądają dobrze, przynajmniej nadają jej taki indywidualny charakter ;)

robaczek

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #310 dnia: Sierpnia 20, 2010, 10:45:59 pm »
Cytat: Kitana,Sindel,Tomek
pozwolę sobie na mały off top

Pozwalam. :D Poza tym to nie offtop, bo wciąż dotyczy MK9.

Co do samego pomysłu, to byłoby to dość ciekawe, ale nie wiem za bardzo na czym miałoby polegać. Kompletnie nietrafionym pomysłem byłoby dla mnie coś w rodzaju World of Warcraft, ale już coś na kształt rozwiniętego Shaolin Monks lub na bazie Wiedźmina nie byłoby już tak złym pomysłem, prawda? Po prostu zamiast Geraltem, biegalibyśmy sobie Scorpionem, Raydenem, czy inną Kitaną. Pozostaje jeszcze sprawa fabuły. Co prawda uniwersum MK jest rozbudowane (różne światy, rasy, kasty, etc.), ale nie wiem, czy nadaje się na grę RPG.

Co do Kitany, jak dla mnie wygląda fajnie. Ponadto chyba właśnie John Edwards (Davidkoz pisał o nim wyżej) wspomniał, że nie będzie systemu KAF, ale będą różne stroje dla postaci (chyba nawet więcej niż 2), więc z pewnością każdy znajdzie strój dla siebie.

Cytat: Kazak
Na tym screenie Scorpion ma pół czachy i pół normalnej twarzy? Ciekawe, czy to tylko on może tak mieć, czy wszystkie postacie będą otrzymywać takie obrażenia.

Ogólnie to pierwsze wrażenie jeśli idzie o MK9 było jak dla mnie pozytywne. Natomiast kilka rzeczy wywołało moją niepohamowaną wesołość. Właśnie obrażenia. Np. W jednym z filmików Mileena wykonuje na Kung Lao fatality (urywa mu głowę, itd.), natomiast przed tym widać, że facet ma dosłownie gałkę oczną na wierzchu. Jak można normalnie z czymś takim funkcjonować, to ja nie wiem... Druga sprawa to X-Ray Mode. Wygląda fajnie, ale na początku wydawało mi się, że to właśnie nowe fatality. Bo chyba wszyscy przyznają, że komicznie wygląda jak najpierw przeciwnik łamie Mileenie kręgosłup na pół, potem kark, a ona po kilku sekundach się otrząsa i walczy jak gdyby nigdy nic? :D No, ale to tylko gra, więc tak się tylko czepiam. Poza tym nie da się zaprzeczyć, że obie te rzeczy (obrażenia i X-Ray Mode) wyglądają widowiskowo). ;)

Offline ildjarn

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #311 dnia: Sierpnia 22, 2010, 08:53:02 am »
Jestem oczarowany tym co zobaczyłem na trailerach - wiele wskazuje na to że to będzie pierwsze naprawdę godne przeniesienie starych Mortali w 3D. Póki co WSZYSTKO jest robione pod starych fanów serii i dobrze. Internal damages są rewelacyjnie wykonane, sam miód. Jedyną grą której oczekiwałbym bardziej byłaby tylko MK vs SF :)

Offline Kazak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #312 dnia: Sierpnia 22, 2010, 09:45:32 am »

Offline darles

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #313 dnia: Sierpnia 22, 2010, 10:39:48 am »
mozliwa wersja pc??:D moje modlitwy zostały wysłuchane:) przynajmniej mam taką nadzieję:D

robaczek

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #314 dnia: Sierpnia 22, 2010, 10:55:18 am »
Poziom mojego zadowolenia z ewentualnej wersji PC jest dokładnie odwrotnie proporcjonalny do zasobów gotówki na moim koncie. ::) ale MK na PC na tylu latach to byłoby coś, choć znając Boona, to raczej na "święty-nigdy"!