'

Aktualności: Mortal Kombat Center - strona wraca jako archiwum.

Autor Wątek: Nowy trailer MK. Czy to nowy kierunek serii?  (Przeczytany 36398 razy)

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
Nowy trailer MK. Czy to nowy kierunek serii?
« dnia: Czerwca 08, 2010, 08:58:38 pm »
Okej, ja Adept, ?owca najciekawszych nowinek daj? Wam to:

http://kotaku.com/5558339/if-this-is-the-next-mortal-kombat-movie-sign-us-up (trailer na dole)

Nie wiadomo czy to zwiastun nowego filmu czy zwiastun nowej gry, ale wiem jedno: Mam orgazm i jestem zdo?owany. Orgazm bo to ca?kiem nowe spojrzenie na histori?, spojrzenie zupe?nie odbiegaj?ce od kanonu. Posiadaj?ce jednak zgodno?? stosunków mi?dzy postaciami i idee turnieju. Dó?, bo co oni kurwa zrobili z Mortal Kombat?! Nie wiem, pomó?cie mi ustabilizowa? uczucia bo si? rozp?acz? zaraz  ;D

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
Odp: Nowy trailer MK. Czy to nowy kierunek serii?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 08, 2010, 09:40:24 pm »
Jak wida? WB wzi?? sobie MK na powa?nie i chce ca?kowicie zmieni? kurs w jakim pod??y seria spod ich skrzyde?. Nie wiem, czy to dobre, czy z?e, bo ostatnie produkcje takie jak Batman wysz?y na dobre, a Bracia zdobywa?y same nagrody.

Widz?, ?e postawili na realia, zero magi (co wida? np w wcale pomi?dzy Cage i Barak?), a postacie s? ludzkie, i gdy zobaczy?em ?lini?cego si? Reptile, to w pierwszym momencie nie wiedzia?em co my?le?, bo chocia? przypomina mi tego z Armageddonu, to przedstawiony tutaj zosta? raczej jako cz?owiek-kanibal. Po prostu dziwota i dziewoja.

Najbardziej WB zaszala?o taki faktem, ?e dostajemy od razu prosto z mostu, na dzie? dobry informacj?, ?e Johnny nie ?yje, bo urwa? mu ?eb Baraka. No na mi?o?? bosk? ;D

Chyba si? wstrzymam z dalszym pisaniem, co o tym my?l?, bo jest za wcze?nie. Nawet nie wiem, czy to film, czy gra. Je?li film to wydaje mi si?, ?e mo?e by? to ciekawe spojrzenie na seri?, bez idiotycznych, ?miesznych w dzisiejszych czasach dodatków, ale je?li gra i b?dzie brak tych wszystkich fireballi, kamekame to chyba si? rozp?acz?.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 08, 2010, 09:42:48 pm wysłana przez davidkoz »

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 08, 2010, 09:44:02 pm »
Jak wida? WB wzi?? sobie MK na powa?nie i chce ca?kowicie zmieni? kurs w jakim pod??y seria z pod ich skrzyde?. Nie wiem, czy to dobre, czy z?e, bo ostatnie produkcje takie jak Batman wysz?y na dobre, a Bracia zdobywa?y same nagrody.

Dok?adnie to samo Luna zauwa?y?. Wi?kszo?? osób uwa?a, ?e to gra b?dzie.

Najbardziej WB zaszala?o z taki faktem, ?e dostajemy od razu prosto z mostu, na dzie? dobry informacj?, ?e Johnny nie ?yje, bo urwa? mu ?eb Baraka. No na mi?o?? bosk? ;D

To jeszcze nic. W nowej "Planet of the ape" na plakatach kinowych dali zatopion? statu? wolno?ci, która jest spojlerem zako?czenia filmu. Gratulacj? dla marketingowców.

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 08, 2010, 09:52:50 pm »
W necie pojawi?a si? informacja, ?e film ten nie jest zwi?zany z Warner Bross. S? pog?oski, ?e to s? mo?e pierwsze sceny z trzeciego filmu Mortal Kombat pod patronatem Threshold Entertainment. Dalsze wyja?nianie sprawy w toku!

Offline Cobra

• U?ytkownik
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 08, 2010, 09:54:05 pm »
*SZLOCHA*
FDMK pisze nawet ?e to MK9, a po za tym, patrz?c logicznie, johnny zosta? zabity z r?ki shao w mk 2 (film), to co on by robi? w mk 3?

Reptile? kolejny powód do p?aczu, po 18 latach wbili mi nó? w plecy, dzi?kuj?...
Baraka? Baraka z dredami? co to kurwa ma by? do cholery? (przepraszam za wulgaryzmy ale jestem strasznie wkurzony)

Walk? fajnie zrobili ale ?mierdzi mi tu Tekkenem jak nic, a ja ?e nie trawi? wr?cz tej serii (tekken) to znów dzi?kuj?.
Jako fan, jestem rozczarowany, oboj?tnie czy gra czy film to i z jednej i z drugiej strony, chce mi si? p?aka?.
Jak pisa?em prywatnie niektórym user?, jak tak ma pozosta? na sta?e, do ko?ca to ja leje na dzisiejsze mk ciep?ym moczem!

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 08, 2010, 10:18:57 pm »
W sieci zagrzmia?o, poniewa? na YouTube, pod kontem MortalKombatRebirth pojawi? si? trailer dotycz?cy Mortal Kombat. Trailer trwa ponad 7 minut, a zobaczy? w nim mo?emy ca?kowit? zmian? serii. Pierwsza scena ukazuje miasto, którego nazwa brzmi "Deacon City", a akcja dzieje si? w bie??cym 2010 roku. "Kapitan" Jackon Briggs, którego gra Michael Jai White przes?uchuje Hanzo Hasashi na temat dwóch zabójców, znanych jako Reptile i Baraka.

Wszystko jest bardzo realne, raczej zupe?nie odbiega od tego, czym ?y?a seria, wi?c nie u?wiadczymy póki co ?adnej magi, zagmatwanej historii i mutantów. Nie jest te? pewne, czy krótki przerywnik nie powsta? od niezale?nego studia, ale bior?c pod uwag? nieca?y tydzie? do targów "E3", na których ma by? zaprezentowany nowy Mortal Kombat ca?kiem mo?liwe jest, ?e to pocz?tek promocji marki ze strony Warner Bros.

Miejmy nadziej?, ?e tym razem w ko?cu co? uda nam si? podejrze? i zobaczy? cho? troch? materia?u, nad którym ekipa Eda Boona pracowa?a przez ostatnie dwa lata.

Nie wiemy, czy jest to trailer z nadchodz?cego filmu, serialu, czy gry, która ju? dawno jest w produkcji, ale ca?a wiadomo?? pojawi?a si? w serwisie TRMK, który jako jeden z pierwszych ukazuje na ?wiat?o dzienne nowo?ci ze ?wiata Mortal Kombat.

Kliknij tutaj aby zobaczy? trailer.

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 08, 2010, 10:19:04 pm »
Jako powiernik wiadomo?ci od Luny przekazuj? na ?aw? forum jego s?owa:
Cytat: Luna
A Ja - Luna - ?miej? si? zuchwalczo w twarz Cobrowi, bo wiem i jestem PEWNY ?e seria pod??y?a w dobrym kierunku! KONIEC powiadam wam z kojarzeniem MK jako gry-groteski dla dzieci. Era "brutalnych" mordobi? sko?czy?a si? na zbanowaniu Thrill Kill. MK potem ju? tylko jedwo robi? podrygi. Tutaj moim zdaniem mamy spe?nione 2 PODSTAWOWE za?o?enia jakie przy?wieca?y twórc? MK gdy tworzyli pierwsz? cz??? - gr? realistyczn? i zarazem brutaln? czyli BRUTALNIE REALISTYCZN?. Co mo?e by? lepszego dla (nie bójmy si? tego tytu?u) pami?ci Midway ni? wyniesienie ich najbardziej zas?u?onej serii na ZAS?U?ONY nowy poziom techniczny?! Jasne, czy gra jest godna przekonamy si? dopiero przy okazji E3 bo ju? nie raz brutalnie deptano w chodnik nadzieje graczy powsta?? po trailerach. Teraz patrz?c obiektywnie...Reptile, Baraka, Sub-Zero, Scorpion jako banda psycholi? FUCK YEAH! TO MA BY? GRA KTÓRA PORAZ KOLEJNY PRZE?AMIE GRANICE I PEWNEGO RODZAJU TABU W GRACH. Brak firebali i innych podobnych ja tutaj widze tylko na plus. W ogóle...czy tylko mi si? wydaje, ?e MK poraz pierwszy ma szanse nie BY? KONKURENTEM PRZEZ POWIELANIE, a by? NOWYM WZOREM? ps, cobra lubi kozice:D

Oczywi?cie Luna zapomnia? o jednej bardzo wa?nej rzeczy... Mortal Kombat nie mia?o by? brutalnie realistyczne, tylko BRUTALNIE KLIMATYCZNE. A jak wiemy klimat ten osi?gni?ty by? poprzez ciosy specjalne, magi?, postacie i mutanty, a nie przez REALIZM. Wi?c jak bardzo szanuj? Luny zdanie, tak uwa?am, ?e kompletnie machn?? si? z t? opini?. 

Offline Hanzo Hasashi

• U?ytkownik
  • No Pain, No Game !
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 08, 2010, 10:31:37 pm »
Kurcze mi si? podoba,chocia? nie wiem co to do ko?ca jest? Zapowied? filmu? gry? a mo?e jednego i drugiego? Tragedii nie ma,sk?d ten lament u Was? czego oczekujecie?

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 08, 2010, 10:32:52 pm »
Kurcze mi si? podoba,chocia? nie wiem co to do ko?ca jest? Zapowied? filmu? gry? a mo?e jednego i drugiego? Tragedii nie ma,sk?d ten lament u Was? czego oczekujecie?

Czy to tak trudne do odgadni?cia?
Filmu podobnego do Mortal Kombat: The Movie
Gry podobnej do Mortal Kombat II

A nie tego i tego o 1389264 stopni obrócone wokó? w?asnej osi :)

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 08, 2010, 10:43:48 pm »
nie, nie, nie

Jako film bardzo dobrze, w ko?cu nie jest plastikowo i syf si? wylewa z ekranu i po Mrocznym Rycerzu wierz? w to, ?e b?dzie bardzo dobrze, a nawet lepiej. Chodzi mi jedynie o brak fireballi w grze, ale s?dz?, ?e to raczej z filmu jest, b?d? serialu, a wi?c nie ma si? co denerwowa?, bo b?dzie dobrze, b?dzie to to, o czym marzyli?my.

Mam nadziej?, ?e nie stanie si? jak zwykle, ?e ci?gle narzekali?my na brak brutalizmu, teraz go dostajemy i narzekamy, ?e za brutalnie ;D Panowie ;) Spokojnie, poczekajmy, bo nawet nie wiemy czym owy trailer jest.

Bodzio

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 08, 2010, 10:47:44 pm »
Dla mnie ?wietne - co? nowego, co? ciekawego, co? bardziej powa?nego (je?li to film, a teraz przypuszczam ?e tak).

Offline Hero

• U?ytkownik
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 08, 2010, 10:51:08 pm »
Jestem w?a?nie chwile po obejrzeniu filmiku. Pocz?tkowo na my?l przysz?o mi jedynie skojarzenie z nowym filmem MK, ale w zwi?zku z zaistnia?ymi wie?ciami zwi?zanymi z MK9 jestem zdania, ?e to trailer promuj?cy ca?kowicie now?, brutaln? ods?on? serii MK. Wszystko wskazuje, ?e idzie to w szokuj?co-nietypowym kierunku. Czy lepszym ? Ja jestem pe?en optymizmu odno?nie powrotu MK w nowym wydaniu pod patronatem WB... Je?li fabu?a oraz klimat mia?yby wygl?da? tak jak prezentowane jest to na tym ponad 7 minutowym filmiku, to mo?e to by? bardzo ciekawe. Jak dla mnie ta magiczna fantastyka jak? wykreowa?a sobie seria do tej pory, mo?e zosta? podwa?ona, cho?by na razie na jedn? prób?... Mo?e godz? si? na co? nowego dlatego, ?e odczuwam ju? przesyt znanego nam uroku Mortala i cos takiego co jest w stanie mn? na nowo powa?nie poruszy? jest w mych oczach powiewem ?wie?o?ci.

Na chwil? obecn? jestem zainteresowany i g??boko zaciekawiony tym projektem. Licz?, ?e to b?dzie nowy du?y skok a w?a?ciwie przeskok wizerunku MK. Czekam i jestem dobrej my?li  ::)

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 08, 2010, 10:58:17 pm »
Wszystko spoko, luzik. Jednak czy nie przeszkadza Wam ca?kowite odej?cie od kanonu gry? Przecie? Baraka to mutant, a nie cz?owiek z tatua?ami i skrzywion? psychik?. Reptile to gad, a nie seryjny morderca korzystaj?cy z lodówki etc. Mówimy o kanonie oraz o jego odej?ciu, a nie o tym, ?e fajnie to wygl?da.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

• U?ytkownik
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 08, 2010, 11:02:40 pm »
No, uda?o si?.... :)

Odpali?em link i obejrza?em. Zaskoczenie, zaniepokojenie, zaciekawienie i niezdecydowanie......
Je?li to ma by? fabu?a nowy film to niech go szlag, je?li na now? gr? to niech j? szlag, je?li na serial to jeszcze pó? biedy. Mi si? wydaj? ?e to tylko promocja maj?ca podgrza? atmosfer? przed E3. Albo jednak promo nowej ods?ony gry.  Na razie nie wiem co o tym my?le?. Je?li tak ma wygl?da? nowa fabu?a no zrobili zwrot o 180 stopni.Z drugiej strony za czasów Midway w fabule tak sie pojeba?o ?e nikt ??cznie z twórcami nie wiedzia? na czym stoi MK po MKvsDC. Bo nie do?? ?e zamieszanie by?ó ju? z tym jak niektóre postacie wróci?y podczas Armageddonu to do?o?yli nam jeszcze kolejnych w?tpliwo?ci nazywaj?c MKvDC MK8.
Film bardzo profesjonalnie wykonany. Historia jednak mi ?rednio podpada. Najbardziej mnie wkurwi? Baraka. Ja go nawet niespecjalnie lubi? ale to co na pokazali to by?a tragedia .......... i ka? w jednym.
I jeszcze jedno .... Skoro to ma by? nowa super realistyczna gra to z moim ukochanym GORO mo?emy si? po?egna?..... Chocia? zaraz..... Pewnie go wstawi? jako zwariowanego naukowca, który postanowi? doszy? sobie dodatkow? par? r?k..... Rewelka......
Jam jest ten który przywodzi do zguby,
Ten który uciska  maluczkich,
(...)
Patrzcie na me dzie?a o wielcy tego ?wiata,
I p?aczcie nad swym losem....
Jam jest Lord  - Ten Który Przynosi Burz?

"Wygra? ten g?upi chuj SlaveMe. Gratulujemy"
                                        Adept 3 czerwca 2010
NITHE AR LITUL,
NITHE AR TRETUL,
KAAR ATH TRET RO
THO KI EFFEL OT ETEROTOT
(...)
NITHERA AR ARITE OT LAR KA'AR BAAR

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 08, 2010, 11:04:38 pm »
No w?a?nie po g??bszym zastanowieniu  nie przeszkadza poniewa?, gdybym mia? wybiera?:

a) to co Midway nad ostatnio serwowa?o, czyli owy "klimat" etc;
b) ca?kowit? zmian?, powrót do mega brutalno?ci

to wybior? odpowied? "b", poniewa? jakby nie patrz?c na pierwsz? gr? Mortal Kombat, to taki Reptile, te? by? w ludzkiej formie i ma?o wtedy, poza jego nik?? histori? przypomina? nam jaszczura. Je?li to pierwsza cz??? filmu, to nie wiemy, co b?dzie dalej i czy nie oka?e si?, ?e jednak jest jaszczurk?.

Nie ma co teraz gdyba? poniewa? nakr?cone jest to tak, jakby?my sobie tego ?yczyli. Historia jest tam tak nikle przedstawiona, ?e jeszcze ka?dy, mo?e by? ka?dym, a patrz?c na twarz Baraki, to jest po jaki? eksperymentach genetycznych, bo chyba sobie operacji plastycznych z silikonami nie robi?.