Autor Wątek: Test wiedzy MK - trzecia edycja  (Przeczytany 81951 razy)

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Test wiedzy MK - trzecia edycja
« Odpowiedź #345 dnia: Grudnia 11, 2010, 05:14:42 pm »
MK2 - MK Deception + alternative - MK Shaolin Monks - Armageddon + alternative - Mortal Kombat (ten nowy) hełm został trzykrotnie zmieniony...

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Test wiedzy MK - trzecia edycja
« Odpowiedź #346 dnia: Grudnia 11, 2010, 05:15:42 pm »
FS czemu mam jeden?? odpowiedziałem rpzeciez na dwa pytania... jesli cos mi odejmujesz to prosze uzasadnij to tutaj na forum publicznym

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Test wiedzy MK - trzecia edycja
« Odpowiedź #347 dnia: Grudnia 11, 2010, 05:19:13 pm »
KST, ale na ch*j Ty się kłócisz, skoro on ma gó*no do gadania? Niech sobie tworzy te głupie tabelki, lecz na końcu się podliczy, kto, ile miał poprawnych opowiedźi i się wyłoni zwycięzce ...

@Down
hahahahahahaha, ale kabaret straciłem pkt ! Matko idę się powiesić z tego powodu ... :(
Ile razy mam Ci powtarzać, że nie jesteś masterem ? Sam się, nim ogłosiłeś ! Ale co tam rób sobie tabelki, a na koniec wszyscy użytkownicy będą mieć na Ciebie wylane, ponieważ sami sobie wyliczą, czy wygrali ten konkurs, czy, jednak nie...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2010, 06:35:46 pm wysłana przez Cobra »

Offline Tekken Kombat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 237
  • Debeściak
    • Zobacz profil
Odp: Test wiedzy MK - trzecia edycja
« Odpowiedź #348 dnia: Grudnia 11, 2010, 06:21:31 pm »
FS czemu mam jeden?? odpowiedziałem rpzeciez na dwa pytania... jesli cos mi odejmujesz to prosze uzasadnij to tutaj na forum publicznym
Tomek ale nie widzisz że masz to samo miejsce w tabeli co Sim i Scorpion King of The Soul więc pomyliłem się i zamiast 2 napisałem 1 ?
Mały udpate
1.johnx - 8
2.robaczek - 3
3.Scorpion King of the Soul - 2
3.Sim - 2
3.Kitana,Sindel,Tomek - 2
5.Piekielny Scorpion - 1
5.FireScorpion231 - 1
5.Ninja Spectre - 1
5.Martins - 1
5.davidkoz - 1
5.Cobra - 1
Cobra stracił karnie 1 punkt ale go odrobił.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2010, 06:24:06 pm wysłana przez FireScorpion231 »

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Odp: Test wiedzy MK - trzecia edycja
« Odpowiedź #349 dnia: Grudnia 11, 2010, 06:48:56 pm »
KST podał poprawną liczbę ale obrazki już nie (tylko MK2 i MK:D były w pełni poprawne). Mimo to zaliczam bo obrazki nie były obowiązkowe ;)

Oto poprawne obrazki:

1.

To jest podstawowy hełm Shao Kahna z MK2, MK3, UMK3, MK4 (zakończenie Reika w wersji PC i PSX), MK:DA (w filmiku gdzie Quan z Shangiem zabijają imperatora), MKT i MK:SM. Dodatkowo pojawia się na renderach promujących MK:D.

2.

Nowy hełm, który pojawił się w MK:D, MK:A i MKvsDC.

3.

Hełm alternatywnego stroju w MK:D i MK:A.

4.

Hełm, który pojawił się tylko na renderach promujących MK:SM.

5.
Nowy hełm, który do niedawna można było widzieć na oficjalnej stronie MK 2011 (choć jeszcze widnieje gdzie wybiera się "swojego faworyta"). Teraz wstawiono nowy render, na którym Shao ma taki sam hełm co w MK:D, MK:A i MKvsDC.

KST zadajesz ;)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 29, 2010, 11:15:52 pm wysłana przez Sim »

robaczek

  • Gość
Odp: Test wiedzy MK - trzecia edycja
« Odpowiedź #350 dnia: Grudnia 11, 2010, 06:55:25 pm »
Sim, tu się z tobą nie zgodzę. Takiego hełmu jak teraz na nowym renderze jeszcze nie było. Shao Nigdy takich "czułków" nie miał.


Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Odp: Test wiedzy MK - trzecia edycja
« Odpowiedź #351 dnia: Grudnia 11, 2010, 07:03:42 pm »
Przecież widać, że to ten sam hełm co w MK:D, MK:A i MKvsDC. Tylko "czułki"/rogi są trochę szerzej rozstawione i nie są tak masywne (jak te np. właśnie z MKvsDC) ale reszta dokładnie taka sama jak w MK:D itd. Po prostu lekko zmodyfikowali model, detalicznie ale to wciąż ten sam hełm. Tak samo mogłabyś się kłócić, że w MK:SM (oczywiście mam na myśli samą grę, nie render promujący) ma zupełnie inny hełm ale on tylko lekko, drobnymi detalami różni się (ma bardziej proste rogi i większy kolec na czole) od tego podstawowego z MK2.

EDIT:
Zobacz sobie na ten screen z MK 2011. Na nim Shao ma ten sam hełm co w MK:D, MK:A i MKvsDC.



EDIT 2:
Za to nowym filmiku/trailerze gdzie pojawia się Kratos - Shao Kahn ma teraz ten nowy hełm z pkt. 5.

« Ostatnia zmiana: Grudnia 13, 2010, 10:30:20 pm wysłana przez Sim »

Offline Gor0

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: Test wiedzy MK - trzecia edycja
« Odpowiedź #352 dnia: Grudnia 11, 2010, 07:25:00 pm »
To zadaje ktoś pytanie ;D

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Test wiedzy MK - trzecia edycja
« Odpowiedź #353 dnia: Grudnia 11, 2010, 07:29:37 pm »
czyli ja zadaje? No bo jesli tak to zremisowałem z robaczkiem i mam 3 pkt i 2 msc xD
« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2010, 07:50:50 pm wysłana przez Kitana,Sindel,Tomek »

Offline Tekken Kombat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 237
  • Debeściak
    • Zobacz profil
Odp: Test wiedzy MK - trzecia edycja
« Odpowiedź #354 dnia: Grudnia 11, 2010, 07:57:45 pm »
Jeśli tak to 3 i remisujesz z robaczkiem.

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Odp: Test wiedzy MK - trzecia edycja
« Odpowiedź #355 dnia: Grudnia 11, 2010, 08:04:32 pm »
KST prawidłowo odpowiedział i zadaje pytanie.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2010, 08:26:38 pm wysłana przez Sim »

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Test wiedzy MK - trzecia edycja
« Odpowiedź #356 dnia: Grudnia 12, 2010, 10:18:14 am »
No dobra a więc teraz zadam wam latwiejsze pytanie...

"I am not so easily fooled, assassin of Outworld!" -

"You turned against your fellow Elder Gods, you betrayed your title, you deserve much worse." -

"I will destroy all who have opposed my rule." -

“I have been called an enforcer of the Deadly Alliance. I prefer the term "ambassador.” -

"I am Baraka, leader of the Tarkata! I fear no one, least of all a human!" -

"The Edenian race is descended from the gods. That is the reason for our longevity, our nobility, and our strength. But I am more than a distant relation to the deities of old." -

"Soon I’ll have revenge." -

"That was fun!" -

"I am a creation of sorcery, the hybrid of a Tarkatan warrior and the Princess of Edenia" -

"I have spent a lifetime hidden from view..." -

"I must embrace this corruption, though I will eventually become a threat to those I care for." -

"I am not a being of Light. I am a demon of the Netherrealm, a servant of Quan Chi." -

"I couldn’t stop. The thrill of kombat consumed me. I had killed! First it was drug dealers and gangbangers—it allowed me to justify the violence. But the bloodlust grew." -

"There are many in the Realm of Order who would call me a terrorist. But to the true patriots of Seido, I am a hero." -

"It is here that I am most powerful!" -

Kto i w jakiej części wypowiada te słowa?? ;>



« Ostatnia zmiana: Grudnia 12, 2010, 10:20:47 am wysłana przez Kitana,Sindel,Tomek »

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Test wiedzy MK - trzecia edycja
« Odpowiedź #357 dnia: Grudnia 12, 2010, 11:03:10 am »
Więc jedziemy; widzę, że zasięgnąłeś do wikia mk...

1. Kitana pod wpływem rage wymawia następujące słowa do Wonder Woman
"I am not so easily fooled, assassin of Outworld!". Miejsce, to miało w MKvsDC.

2. "You turned against your fellow Elder Gods, you betrayed your title, you deserve much worse." Te słowa wymawia Raiden w endingu Shinnoka z MK4.

3. "I will destroy all who have opposed my rule." słowa te są zamieszczone w Bio Shao Khana z MK Deception aka MK Unchained.

4. “I have been called an enforcer of the Deadly Alliance. I prefer the term "ambassador.” słowa te są zamieszczone w Bio Tanyi z MK Deception

5. "I am Baraka, leader of the Tarkata! I fear no one, least of all, a human!" - "Jestem Baraka, lider Tarkata !" Oczywiśce mowa o spotkaniu między Shujinko, a Baraką w trybie Konquest w Outworld.

6. "The Edenian race is descended from the gods. That is the reason for our longevity, our nobility, and our strength. But I am more than, a distant relation, to the deities of old."
- słowa te są zamieszone w Bio Raina z MK Armageddon.

7. "Soon I’ll have revenge." - Nie jestem pewien, ale będą, to chyba słowa z bio Jarka w MK Armageddon/

8. "That was fun!" - rzecz jasna, że chodzi o Friendship Sindel !

9. "I am, a creation of sorcery, the hybrid of a Tarkatan warrior and the Princess of Edenia" .....My purpose was, to eventually replace my... sister... Kitana, from whom I was cloned. :D mowa o Bio Mileenki z MK Deception.

10. "I have spent a lifetime hidden from view..." - Nie pamiętam.. Ale tłumacząc, to zdanie możemy siędowiedzieć, że kryła sięprzez całe życie - Obstawiam Khameleon bio MKArmageddon.

11. "I must embrace this corruption, though I will eventually become a threat to those I care for." - Słowa te są zamieszczone w Bio Nightwolf'a z MK Deception.

12. "I am not a being of Light. I am a demon of the Netherrealm, a servant of Quan Chi."
- Słowa te są zamieszczone w Bio SAREENY z MK Armageddon.

13. "I couldn’t stop. The thrill of kombat consumed me. I had killed! First it was drug dealers and gangbangers—it allowed me to justify the violence. But the bloodlust grew."
- Słowa te są zamieszczone w Bio Koberka z MK Deception.

14. "It is here that I am most powerful!" Oczywiście, są, to słowa wypowiedziane przez Ashrhe do Ermac'iem w trybie Konquest w Netherrealm.

15. ""There are many in the Realm of Order who would call me a terrorist. But to the true patriots of Seido, I am a hero." - Słowa te są zamieszczone w Bio Darriusa z MK Deception.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Test wiedzy MK - trzecia edycja
« Odpowiedź #358 dnia: Grudnia 12, 2010, 11:09:36 am »
Brawo! Zadajesz ;)

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Test wiedzy MK - trzecia edycja
« Odpowiedź #359 dnia: Grudnia 12, 2010, 11:21:37 am »
Kto to Muchacha ?