Autor Wątek: Mortal Kombat: Devastation  (Przeczytany 48475 razy)

Offline OMENGOUKI

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #60 dnia: Stycznia 05, 2008, 01:11:24 pm »
Nie porównujcie Mortal Komabt:Annihilation do wysokobudżetowego filmu którego zdjęcia zaczęły się w lutym 2007 roku.
Film będzie jednym z lepszych jakie będą w kinach, w końcu będzie jakaś porządna produkcja.

Christopher Lambert w końcu zgodził się zagrać (miał przeczucie co do drugiej części).
A Robin SHou będzie miał tylko krótką rolę:)

A skąd wiem? wiem BARDZO DUŻO:)

Bodzio

  • Gość
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #61 dnia: Stycznia 05, 2008, 01:18:15 pm »
Cytat: "OMENGOUKI"
Nie porównujcie Mortal Komabt:Annihilation do wysokobudżetowego filmu którego zdjęcia zaczęły się w lutym 2007 roku.
Film będzie jednym z lepszych jakie będą w kinach, w końcu będzie jakaś porządna produkcja.

Christopher Lambert w końcu zgodził się zagrać (miał przeczucie co do drugiej części).
A Robin SHou będzie miał tylko krótką rolę:)

A skąd wiem? wiem BARDZO DUŻO:)


Tez wiem duzo... ale raz jeszcze: skad to info?

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #62 dnia: Stycznia 05, 2008, 01:45:47 pm »
Cytat: "Bodzio"
Cytat: "OMENGOUKI"
Nie porównujcie Mortal Komabt:Annihilation do wysokobudżetowego filmu którego zdjęcia zaczęły się w lutym 2007 roku.
Film będzie jednym z lepszych jakie będą w kinach, w końcu będzie jakaś porządna produkcja.

Christopher Lambert w końcu zgodził się zagrać (miał przeczucie co do drugiej części).
A Robin SHou będzie miał tylko krótką rolę:)

A skąd wiem? wiem BARDZO DUŻO:)


Tez wiem duzo... ale raz jeszcze: skad to info?

Nooo, wiadomo. Wymyślił sobie to wszystko i wciska kit, bo nie chce podać źródła. phi

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #63 dnia: Stycznia 05, 2008, 02:22:35 pm »
Cytat: "OMENGOUKI"
Film będzie miał BARDZO DUŻY budżet, DEVASTATION oznacza że będzie pokazany cały najazd SHAO KHAN`a na królestwo ziemskie.

Jak wiadomo Liu-Kang nie będzie bohaterem, będzie nim Unmasked Sub-Zero uciekający przed Lin-Quei więc historia i CZAS filmu ogarnie okolicę TRZECIEJ CZĘŚCI GRY.
CZYLI NAJAZD SHAO KHANA!!! dla tego podtytuł to Dewastacja.


LOL czy "dwójka" nie była kręcona czasem na podstawie MK3? Po cholerę kręcić drugi raz to samo?

Offline OMENGOUKI

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #64 dnia: Stycznia 05, 2008, 02:25:06 pm »
"MKmaniak" Człowieku nie pisz że wciskam kit!
A może wszystko co piszesz ty jest kitem?!, stuknij się w głowę i wejdź na GOOGLA i szukaj.
Ja znam angielski i wiem.
Ja nie muszę pamiętać każdej strony z której czytałem informacje o tej produkcji, ja tylko informuję a to czy TY w to uwierzysz to twoja prywatna sprawa. PHI !!!

"Malvado" zadałeś dobre pytanie:)
Tyle że 3 będzie robił zupełnie kto inny i weź pod uwagę że zupełnie zmieni się historia, los ziemi będzie najprawdopodobniej tylko pobocznym aspektem:)Tu chodzi o Sub-Zero i jego ucieczkę z zaświatów.
Reszta zależy od tego czy scenarzysta zna się na historii postaci itd. znając życie będą różne dziwne wątki.
Na pewno coś będzie nam nie pasić, ale będzie wspaniała oprawa i efekty.
Więcej detali na kostiumach, sceneria i choreografia.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #65 dnia: Stycznia 05, 2008, 02:30:08 pm »
OMENGOUKI ma dobre źródła, ale stare  :wink: Info z Sub Zerem w roli głównej zostało już dawno zaprzeczone na takich stronach jak np. Filmweb.pl i wielu innych angielskich... O ile się nie mylę gdzieś już na forum zapodałem takie źródła.

MK: Devastation będzie toczyć się prawdopodobnie wokół Quan Chi'ego, ale po zmianie reżysera nie jest to potwierdzone. Osobiście liczę na to... No i Lambert już potwierdził swoją rolę  :twisted: !!

Offline OMENGOUKI

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #66 dnia: Stycznia 05, 2008, 02:32:44 pm »
"hero" możesz mieć rację!:) ale te źródła będą z 10 stron i każde inne.
Równie dobrze możemy zobaczyć zupełnie coś innego:)
Chociaż liczę na Sub-Zero:)

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #67 dnia: Stycznia 05, 2008, 02:37:39 pm »
Cytat: "Malvado"
Cytat: "OMENGOUKI"
Film będzie miał BARDZO DUŻY budżet, DEVASTATION oznacza że będzie pokazany cały najazd SHAO KHAN`a na królestwo ziemskie.

Jak wiadomo Liu-Kang nie będzie bohaterem, będzie nim Unmasked Sub-Zero uciekający przed Lin-Quei więc historia i CZAS filmu ogarnie okolicę TRZECIEJ CZĘŚCI GRY.
CZYLI NAJAZD SHAO KHANA!!! dla tego podtytuł to Dewastacja.


LOL czy "dwójka" nie była kręcona czasem na podstawie MK3? Po cholerę kręcić drugi raz to samo?

Toć ja to pisałem. Noo widzisz Malwado, nikomu nie chcę się wysilać, a tu jeszcze tak dłógo na to trzeba czekać.

OMENGOUKI nie wyjeżdżaj mi tu z takimi tekstami popierwsze, bo ja jestem grzeczny, a ty się drzesz, a na forum nie jesteś zbyt długo. Jeżeli ty nie zapomniałeś z jakiej strony to wziąłeś to tego nie pisz, bo jak coś się podaje to trzeba się spodziewać, że odbiorcy będą chcieli znać  źródło którym ty się sugerujesz, dlatego wielu podaje adres, albo nazwę serwisu. No, a ty możesz wciskać nam kit, ja też znam angielski i mogę powiedzieć, że w trzecim filmie główną postacią będzie Blaze, a akcja będzie się toczyła po czasach MKA, a premiera filmu będzie jutro.
No, a skąd to wiem? Ja dużo wiem, więc sobie poszukajcie na google.
Fajnieee? No, co jest. Wierzysz mi?

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #68 dnia: Stycznia 05, 2008, 02:57:18 pm »
Poprostu myślałem, że nie będą kręcic drugi raz tego samego i wciaż mam taką nadzieje :).

Bodzio

  • Gość
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #69 dnia: Stycznia 05, 2008, 03:59:34 pm »
O trzecim filmie MK nie wiadomo obecnie NIC. Nawet nie wiadomo teraz czy nazwa Devastation jest prawdziwa. Wszystkie informacje zawarte na stronach to tylko informacje ktore pojawily sie kilka lat temu, domysly i plotki.

O ile mi wiadomo produkcja zostala zawieszona juz jakis czas temu i nic nie wskazuje na to ze cos z tego bedzie.

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #70 dnia: Stycznia 05, 2008, 05:35:50 pm »
Cytat: "Malvado"
Poprostu myślałem, że nie będą kręcic drugi raz tego samego i wciaż mam taką nadzieje :).

NO, ja też mam taką nadzieję, bo to byłoby już naprawdę nudne i niesprawiedliwe po tym co kiedyś zapowiadano (że film będzie w czasach MK4 i Da i będzie Fujin itp.).
Moja nadzieja jest większa po tym co powiedział Bodzio, że to są tylko ploty i tego się trzymajmy.

Offline OMENGOUKI

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #71 dnia: Stycznia 06, 2008, 12:00:55 pm »
MKmaniak a skąd masz te informacje? podaj mi źródło bo jak nie to uznam że wciskasz mi kit.......PHI

Offline Kubikiri

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #72 dnia: Stycznia 06, 2008, 12:06:02 pm »
Eh... Wg mnie szansa na to że w ogóle wyprodukują ten film jest nikła. Ale to tylko moje zdanie.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #73 dnia: Stycznia 06, 2008, 01:27:58 pm »
Ja wam proponuje zaprzestać kłótnię na ten temat, ponieważ wiadome jest tylko to, że nic nie jest wiadome  :wink: Dlatego wszystkie zamieszczone tu informacje są plotkami lub nie pewnymi pomysłami twórców, które zapewne już wygasły. Jeśli będzie jakieś już oficjalne info to obiecuje, że tu zamieścimy.

Offline OMENGOUKI

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #74 dnia: Stycznia 07, 2008, 04:15:12 pm »
Dobzie:) trzymam kciuki:)