Autor Wątek: Mortal Kombat: Devastation  (Przeczytany 48569 razy)

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #75 dnia: Stycznia 08, 2008, 12:12:50 pm »
Cytat: "Kubikiri"
Eh... Wg mnie szansa na to że w ogóle wyprodukują ten film jest nikła. Ale to tylko moje zdanie.


jestem realista i mysle tak samo :) ale... jest jednak cien szansy. nie wiem czy wiecie ale w produkcji jest film street fighter, i jesli odniesie sukces to jest bardzo prawopodobne ze ktos sobie przypomni o mk i dokonczy projekt mkd. :)

Offline Mat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #76 dnia: Stycznia 08, 2008, 01:28:35 pm »
Cytat: "LK-9T9"

nie wiem czy wiecie ale w produkcji jest film street fighter, i jesli odniesie sukces to jest bardzo prawopodobne ze ktos sobie przypomni o mk i dokonczy projekt mkd. :)


Nie odniesie sukcesu, to po pierwsze. Po drugie- czy przypomnieli sobie o mortalu dwa lata temu po DOA? No chyba nie:) Tego typu filmy to zazwyczaj chłam:)

Pisze, bo przypomniało mi się, że (ale bardzo dawno temu) gdzieś wyczytałem iż fani z całego globu, mogli podsyłać różne pomysły: ‘co chcieliby zobaczyć w nowym MK’. Ale jak widać i to nic nie ruszyło ;) Oczywiście, że szansa jest ale bardzo znikoma. Gra to gra, film to film. Tam są  troche inne prawa :)

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #77 dnia: Stycznia 08, 2008, 02:00:55 pm »
Cytat: "Mateusz_87"
Nie odniesie sukcesu, to po pierwsze.


 niewazne, jesli film wejdzie do kin to od razu podniesie sie wrzawa "lol, street fighter? a czemu nie mortal kombat?" co moze miec jakis wplyw, wiec  (mala) szansa istnieje...

Cytuj
Po drugie- czy przypomnieli sobie o mortalu dwa lata temu po DOA? No chyba nie:)


dao to co innego, 50% (jak nie wiecej) ogladajacych nawet nie wie ze istnieje taka gra :)

Cytuj
Tego typu filmy to zazwyczaj chłam:)


mam nadzieje ze niedoszli tworcy mkd zdaja sobie z tego sprawe :D

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #78 dnia: Stycznia 08, 2008, 03:40:05 pm »
Cytat: "OMENGOUKI"
MKmaniak a skąd masz te informacje? podaj mi źródło bo jak nie to uznam że wciskasz mi kit.......PHI

http://gamecenter.pl/forum/index.php?s=a18c3b3d09dbf18395bb211e809ad83a&showtopic=154895
Ja potrafie podać źródło, a ty nie. phi

Offline OMENGOUKI

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #79 dnia: Stycznia 08, 2008, 04:10:32 pm »
weź skończ bo zaczynasz mnie nudzić, mam totalnie gdzieś jakieś źródła.
Tak jak pisałem wcześniej: ja piszę a ktoś może mi wierzyć na słowo lub nie i już.

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #80 dnia: Stycznia 08, 2008, 04:16:10 pm »
Cytat: "OMENGOUKI"
weź skończ bo zaczynasz mnie nudzić, mam totalnie gdzieś jakieś źródła.
Tak jak pisałem wcześniej: ja piszę a ktoś może mi wierzyć na słowo lub nie i już.

to nie ja zacząłem, lecz to ty rzucasz słowa bez pokrycia, a poza tym przecież chciałeś, żebym podał ci źródło, bo inaczej nie uwierzysz no i masz babo kwasek. Podałem mu źródło, a ten się rzuca, jak śledź w śmietanie.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #81 dnia: Stycznia 09, 2008, 06:10:06 am »
Nie lubię śledzi :P ale o Devastationie warto porozmawiać i pomarzyć sobie , że film jednak wyjdzie :) .

Z tego co wiem ma powstać film Street Fighter , zaniedługo powstanie również film pełnometrażowy Dragon Ball . Zatem jeżeli odgrzewa się stare produkcje ( Swoją drogą całkiem udane ) vide : Street Fighter i jednocześnie tworzy się nowe ( nie na podstawie gry , ale pochodne : na podstawie anime i mangi ) i ma się na uwadzę niedawno powstały film Dead Or Alive , to po zsumowaniu faktów raczej wypada to na niekorzyść Mortal Kombat . Moim zdaniem zbyt wiele filmów powstaje o podobnej tematyce i przesyci tę nisze filmów " kopanych na podstawie gry/anime " bo to nie film o zombie które można oglądać miliony ;-) No chyba że źle rozumuje bo dopiero co przyjechałem z Krakowa z popijawy jeśli tak to Miskuzi ;-)

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #82 dnia: Stycznia 09, 2008, 03:50:25 pm »
Może ktoś się kiedyś i o nas zatroszczy i wyprodukuje film MK dla fanów i nie tylko.
Z popijawy? Mam tylko nadzieję, że nie kierowałeś. :D

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #83 dnia: Stycznia 09, 2008, 05:20:06 pm »
A ja mam zupelnie inne zdanie niz Adept , jezeli zacznie sie coraz wiecej krecic filmow tego typu ,to tylko moze byc plusem dla MK niz minusem.W ogule uwazam ,ze brak filmow na podstawie gier i filmow o sztukach walki i.t.p to jeden z glownych powodow przez ktory nie nakrecono mkd.Kiedys sztuki walki ,mordobicia byly modne w Kinie ,pelo tego bylo ,a gdy ten gatunek filmow stal sie teraz nieco mnjniej popularny rezyserzy pewnie obawiaja sie tego za mkd okazal by sie klapa

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #84 dnia: Stycznia 09, 2008, 06:44:57 pm »
Cytat: "Dantos"
A ja mam zupelnie inne zdanie niz Adept , jezeli zacznie sie coraz wiecej krecic filmow tego typu ,to tylko moze byc plusem dla MK niz minusem.W ogule uwazam ,ze brak filmow na podstawie gier i filmow o sztukach walki i.t.p to jeden z glownych powodow przez ktory nie nakrecono mkd.Kiedys sztuki walki ,mordobicia byly modne w Kinie ,pelo tego bylo ,a gdy ten gatunek filmow stal sie teraz nieco mnjniej popularny rezyserzy pewnie obawiaja sie tego za mkd okazal by sie klapa

No pewnie, że byłaby klapa, jeżeli spieprzyliby tak jak MK Unicestwienie.
Noo, ja mam taką nadzieje, że filmy SF i podobne dadzą komuś pomysła i będzie wkońcu ten MKD.

Offline Kubikiri

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #85 dnia: Stycznia 09, 2008, 08:26:15 pm »
Lol co za beznadziejny temat!!! Wszystkie wypowiedzi ograniczają się do domniemań. Wg mnie to typowy nabijacz postów. Temat powinien zostać zamknięty do czasu otrzymania jasnych i pewnych informacji o filmie.

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #86 dnia: Stycznia 10, 2008, 01:18:48 pm »
Cytat: "Kubikiri"
Lol co za beznadziejny temat!!! Wszystkie wypowiedzi ograniczają się do domniemań. Wg mnie to typowy nabijacz postów. Temat powinien zostać zamknięty do czasu otrzymania jasnych i pewnych informacji o filmie.

Schowaj się.
Przynajmniej coś się dzieje na forum, a pośród tych plotek, które są tu zawarte myślę, że znajdują się jakieś prawdziwe (chodź w najmniejszym stopniu) wiadomości dotyczące MKD.

Offline Kubikiri

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #87 dnia: Stycznia 10, 2008, 03:37:23 pm »
Cytat: "Mkmaniak"
Cytat: "Kubikiri"
Lol co za beznadziejny temat!!! Wszystkie wypowiedzi ograniczają się do domniemań. Wg mnie to typowy nabijacz postów. Temat powinien zostać zamknięty do czasu otrzymania jasnych i pewnych informacji o filmie.

Schowaj się.
Przynajmniej coś się dzieje na forum, a pośród tych plotek, które są tu zawarte myślę, że znajdują się jakieś prawdziwe (chodź w najmniejszym stopniu) wiadomości dotyczące MKD.


Buahahahaha. Nawet co do nazwy filmu nikt nie jest pewien. Nikt nawet nie wie czy on w ogóle powstanie....

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #88 dnia: Stycznia 10, 2008, 04:22:19 pm »
Cytat: "Kubikiri"
Cytat: "Mkmaniak"
Cytat: "Kubikiri"
Lol co za beznadziejny temat!!! Wszystkie wypowiedzi ograniczają się do domniemań. Wg mnie to typowy nabijacz postów. Temat powinien zostać zamknięty do czasu otrzymania jasnych i pewnych informacji o filmie.

Schowaj się.
Przynajmniej coś się dzieje na forum, a pośród tych plotek, które są tu zawarte myślę, że znajdują się jakieś prawdziwe (chodź w najmniejszym stopniu) wiadomości dotyczące MKD.


Buahahahaha. Nawet co do nazwy filmu nikt nie jest pewien. Nikt nawet nie wie czy on w ogóle powstanie....

Wiara, Nadzieja i Miłość. Chociaż to ostatnie to odpada, ale trzeba wierzyć, a nadzieja nie zgaśnie nigdy chyba, że plan zrobienia filmu zostanie zaprzeczony na piśmie i będzie jego 1000000000..... kopii.

Offline Mat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #89 dnia: Stycznia 10, 2008, 04:48:01 pm »
Cytat: "Mkmaniak"

Wiara, Nadzieja i Miłość. Chociaż to ostatnie to odpada, ale trzeba wierzyć, a nadzieja nie zgaśnie nigdy chyba, że plan zrobienia filmu zostanie zaprzeczony na piśmie i będzie jego 1000000000..... kopji.


Pisze się kopii, a nie 'kopji'. Radze więcej do słownika zaglądać, bo tego się już czytać nie da, MKmaniak.