'

Autor Wątek: Film - nie. Serial - tak! Mortal Kombat Legacy  (Przeczytany 75304 razy)

robaczek

• Gość
Film - nie. Serial - tak! Mortal Kombat Legacy
« dnia: Stycznia 15, 2011, 08:25:43 pm »
ODCINKI MK:LEGACY

[Odcinek 1] [Odcinek 2] [Odcinek 3] [Odcinek 4] [Odcinek 5] [Odcinek 6] [Odcinek 7] [Odcinek 8] [Odcinek 9]

Serwis Bloody Disgusting zrobi? fanom niespodziank? na temat dawno zapomnianego krótkiego filmiku wyre?yserowanego przez Kevina Tancharoena, o którym MK Center pisa?o. Z?a wiadomo?? jest taka, ?e nie powstanie film na kanwie tego pomys?u. Ale nie wszystko stracone, poniewa? Warner Bros. da?o re?yserowi zielone ?wiat?o do nakr?cenia dziesi?cioodcinkowego serialu, który zostanie umieszczony w internecie.

Za realizacj? wezm? si? (oprócz re?ysera) Todd Helbing oraz Aaron Helbing, którzy zajm? si? te? pisaniem scenariusza. Gwiazd? ma by? Michael Jai White, który wcze?niej ju? zagra? majora Jaxa Briggsa. G?ównym miejscem akcji b?dzie prawdopodobnie Deacon City, które fani ju? widzieli w krótkim filmiku re?ysera. Zdj?cia maj? rozpocz?? si? w Vancouver w lutym tego roku. Plotki sugeruj?, ?e w serialu pojawi? si? takie postaci jak: Shang Tsung, Liu Kang, Sub Zero, Durak, Kabal, Kitana, Mileena i Scorpion. Niektórych ju? widzieli?my, niektórzy s? nieznani, a inni dopiero zadebiutuj?. Fabu?a ani data premiery nie s? znane, ale wa?ne, ?e co? si? dzieje w filmowym ?wiecie MK.
« Ostatnia zmiana: Lipca 31, 2011, 01:52:03 pm wysłana przez Dumian »

Offline Dragon7422

• U?ytkownik
  • I'm immortal...
    • Tutoriale dla Ciebie. Tutoriale, tworzone z pasj?.
Odp: Film MK - nie. Serial - tak!
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 15, 2011, 09:00:46 pm »
?wietnie ^^ czekam z niecierpliwo?ci? ;D
Ty nie mo?esz mnie zabi? ?miertelniku, poniewa? ja jestem nie?miertelny - Scorpion

Tak to prawda, Ci którzy nie wykonuj? polece? s? uwa?ani za ?mieci, ale Ci którzy nie dbaj? o w?asnych przyjació? s? jeszcze gorsi...

Offline Hanzo Hasashi

• U?ytkownik
  • No Pain, No Game !
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 16, 2011, 02:09:43 am »
o? jeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!

Offline Gizmo94pl

• U?ytkownik
  • NERD
  • GamerTag: Gizmo94pl
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 16, 2011, 12:08:28 pm »
Serial mo?e si? uda?.Aczkolwiek nie przypad?a mi do gustu koncepcja Baraki.

Offline DanOrdo

• U?ytkownik
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 16, 2011, 01:01:09 pm »
Mam nadzieje ?e b?dzie to prawdziwy ?wiat. Z mortala a nie jaki inny który by? pokazany w MK rebirth
Cage,Ermac,Sub-Zero,Scorpion,Kung Lao,Mileena,Kitana,Rain,Reptile,Tanya,Kenshi Rz?dz?!
A no zapomnia?em o Smoku Cyraxie i Noobku xDD

robaczek

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 16, 2011, 01:04:50 pm »
To masz pecha, bo s?dz?c z tego co powiedzia? re?yser, to taki w?a?nie b?dzie. Zreszt?, nic dziwnego. Ucharakteryzowanie go?cia, oblanie go glutem i nazwanie Reptile jest ta?sze ni? komputerowe robienie ognistych pocisków, siatek wyrzucanych przez cyborgi czy kapeluszy, które przecinaj? ludzi na pó?. Poprzedni filmik kosztowa? $7.500, wi?c fajerwerków nie ma co oczekiwa?.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

• U?ytkownik
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 16, 2011, 08:54:42 pm »
I za przeproszeniem ich chyba pojeba?o z tym pomys?em! To? to czysta profanacja swiata MK!

Offline Mateuka

• U?ytkownik
  • MKX: PS3 & PS4
  • PSN ID: Mateuka
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 16, 2011, 09:18:53 pm »
jak ma by? taki jak ten krótki filmik to dzi?kuje pa?stwu za uwage.

Robie COMBOSAAAAA!

• U?ytkownik
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 17, 2011, 10:29:32 am »
Chocia? jedna rozs?dna persona mnie popiera :P

Offline Piekielny Scorpion

• U?ytkownik
  • Ninja piekie?
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 17, 2011, 10:45:29 am »
Jak dla mnie je?li ten serial b?dzie przypomina? ten krótki filmik to b?dzie pora?ka jedyne co to b?dzie mia?o wspólnego z Mortalem to tylko tytu? i nazwy wojowników

Powróci? z piek?a by si? zem?ci?

Kazek

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 17, 2011, 02:31:59 pm »
Nie ma filmu - jest ?le. Jest film - jest ?le. W dupach wam si? poprzewraca?o. Robi? co? ze ?wiatem MK o poziomie o niebo wi?kszym ni? [POWER RANGERS] Mortal Kombat 2, z wi?kszym nastawieniem na realizm i co? I wielkie niezadowolenie bo na ekranie nie b?dzie fireballi i cudaków ninja w kolorowych kostiumach. Owszem lubi? MK, ale czy ta formu?a w takiej formie jak? mia?a by?a by zdolna dzi? cokolwiek zwojowa? na rynku? Kto by chcia? wyrzuca? hajs w b?oto inwestuj?c w bajk? dla wszystkich i dla nikogo? Serial to rozs?dne wyj?cie, a je?li do tego MK ma zdobywa? nowych fanów to musi to by? co? ?wie?ego a nie infantylne kreacje pokroju starych MK.

• U?ytkownik
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 17, 2011, 02:45:43 pm »
Tylko my?l do cholery logicznie! Na ekranie bedzie facet z przyspawanymi sztyletami wygladajacy na bardzo nieszczesliwe emo murzyna, albo dziwka w fioletowych gaciach z cycami na wierzchu, taki "nowy fan" pojdzie tym tropem kupi mortala a tu chujnia! Baraka oka?e si? demonem a Mileena ze?wirowan? lask? z brzydkimi z?bami... która z klubem nocnym nie ma nic wspolnego!!

Offline Piekielny Scorpion

• U?ytkownik
  • Ninja piekie?
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 17, 2011, 04:08:58 pm »
Kitana,Sindel,Tomek popieram ci? w 100% najlepiej zrobi? film o bandzie psycholi jak si? nawalaj? i najlepiej zrobi? mu reklam? daj?c znany tytu?

Powróci? z piek?a by si? zem?ci?

Offline DanOrdo

• U?ytkownik
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 17, 2011, 05:44:17 pm »
Tylko my?l do cholery logicznie! Na ekranie bedzie facet z przyspawanymi sztyletami wygladajacy na bardzo nieszczesliwe emo murzyna, albo dziwka w fioletowych gaciach z cycami na wierzchu, taki "nowy fan" pojdzie tym tropem kupi mortala a tu chujnia! Baraka oka?e si? demonem a Mileena ze?wirowan? lask? z brzydkimi z?bami... która z klubem nocnym nie ma nic wspolnego!!
Zgadzam si? z Tob?  Kitana,Sindel,Tomek. Ale ogólnie Mileena ma taki strój w nowym mku co si? kojarzy z klubem nocnym  ;D
Cage,Ermac,Sub-Zero,Scorpion,Kung Lao,Mileena,Kitana,Rain,Reptile,Tanya,Kenshi Rz?dz?!
A no zapomnia?em o Smoku Cyraxie i Noobku xDD

Offline savel

• U?ytkownik
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 17, 2011, 08:38:35 pm »
Ja czekam na serial bardzo mocno. Demówka zrobi?a na mnie naprawd? du?e wra?enie.

Troch? facjata baraki ?rednio mi si? spodoba?a, ale reszta postaci wed?ug mnie spoko. Troch? nie do ko?ca przekonuje mnie re?yseria, nie wyci?ni?to wszystkiego z aktorów. Graj? momentami troszk? sztucznie.

Bardzo fajny monta?. Ciekawa interpretacja postaci. ?wietnie dobrane filtry obrazu robi? super klimat. Mam nadzieje, ?e ten serial zrobi to samo z MK, co filmy Nolana z Batmanem. Dotychczasowe filmy/seriale w ?wiecie MK wypadaj? bardzo s?abo (poza MK:The Movie). MK Unicestwienie to...:)