Autor Wątek: Postacie: Rain (DLC)  (Przeczytany 19497 razy)

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Rain (DLC)
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 11, 2011, 05:51:26 pm »
Nie podobają mi się jego Fatality, co to za wiązka wody Lipnie to wygląda, X-Ray też taki dosyć przeciętny, a co wy myslicie o tym??

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Rain (DLC)
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 11, 2011, 06:19:01 pm »
Wygląda przeciętnie, nienaturalnie i śmiesznie, no ale to tylko trailer. Zobaczę w praktyce jak się da nim pokombinować. Fatale chyba śmieszne, a przynajmniej z tego kawałka tak odczułem. Ray atak ok, podoba mi się. Tylko tyle póki co.

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Postacie: Rain (DLC)
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 11, 2011, 09:57:55 pm »
a mi sie podoba. Fajnie że dali jego ciosy znane z MK Trilogy. Mogą wychodzić ciekawe komba, ale oby nie infinite takie jak wlasnie w MKT:P

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Rain (DLC)
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 12, 2011, 01:03:05 am »
Po raz pierwszy się jaram postacią z nowego MK. Rain już teraz wskoczył na szczyt mojej listy. Fenomenalnie wygląda!

Choć cios jego jeden jest jak Noob Saibota. Jak zwykle przy tych DLC, również Rain nie ustrzegł się zrzynki ciosów od innych.

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Postacie: Rain (DLC)
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 12, 2011, 08:35:56 am »
Po raz pierwszy się jaram postacią z nowego MK. Rain już teraz wskoczył na szczyt mojej listy. Fenomenalnie wygląda!

Choć cios jego jeden jest jak Noob Saibota. Jak zwykle przy tych DLC, również Rain nie ustrzegł się zrzynki ciosów od innych.

Ja tam widziałem więcej zapożyczeń m.in. :
1. Noob Saibot Teleport grab
2. Sektor Teleport uppercut
3. Reptile Force ball
4. Nightwolf Lightning
5. Reptile EX Acid Spit

Teraz trochę pomarudzę odnośnie fatali, ponieważ uważam że są żenujące. Mieć postać władającą takim żywiołem jak woda i zrobić takie buble ? Spodziewałem się jakiegoś konkretnego rozpierdzielu w stylu przywołana fali tsunami pustoszącej oponenta.
 Jak już topią przeciwnika to nie jakimiś bańkami tylko powininien wytworzyć jakiś akwen przy ekranie następnie połamać ofierze ręce i nogi i wtedy go wrzucić do tego akwarium, a my byśmy mieli okazję oglądać agonię połamańca....... Czy tak ciężko jest choć trochę pomyśleć ? Tak samo drugi fatal łamanie nóg bańką wody :) wtf ? dlaczego po prostu nie podszedł i nie pocisnąl mu z podeszwy po piszczelach jakby łamał deskę ? Do tego ten cudowny wodny pręcikomieczyk , co to florecista ? Aż się prosi, aby w jego zaciśniętej pięści pojawił się miecz.

Przynajmniej gra nim prezentuje się wyśmienicie. Oby te kozackie komba były cięzkie do wykonania, bo widać że przeciwnik lewituje z lewej na prawą.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Rain (DLC)
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 12, 2011, 11:12:44 am »
Po raz pierwszy się jaram postacią z nowego MK. Rain już teraz wskoczył na szczyt mojej listy. Fenomenalnie wygląda!

Choć cios jego jeden jest jak Noob Saibota. Jak zwykle przy tych DLC, również Rain nie ustrzegł się zrzynki ciosów od innych.

Ja tam widziałem więcej zapożyczeń m.in. :
1. Noob Saibot Teleport grab
2. Sektor Teleport uppercut
3. Reptile Force ball
4. Nightwolf Lightning
5. Reptile EX Acid Spit

Teraz trochę pomarudzę odnośnie fatali, ponieważ uważam że są żenujące. Mieć postać władającą takim żywiołem jak woda i zrobić takie buble ? Spodziewałem się jakiegoś konkretnego rozpierdzielu w stylu przywołana fali tsunami pustoszącej oponenta.
 Jak już topią przeciwnika to nie jakimiś bańkami tylko powininien wytworzyć jakiś akwen przy ekranie następnie połamać ofierze ręce i nogi i wtedy go wrzucić do tego akwarium, a my byśmy mieli okazję oglądać agonię połamańca....... Czy tak ciężko jest choć trochę pomyśleć ? Tak samo drugi fatal łamanie nóg bańką wody :) wtf ? dlaczego po prostu nie podszedł i nie pocisnąl mu z podeszwy po piszczelach jakby łamał deskę ? Do tego ten cudowny wodny pręcikomieczyk , co to florecista ? Aż się prosi, aby w jego zaciśniętej pięści pojawił się miecz.

Przynajmniej gra nim prezentuje się wyśmienicie. Oby te kozackie komba były cięzkie do wykonania, bo widać że przeciwnik lewituje z lewej na prawą.

True true. Fatale o dupkę rozbić, ale gameplay`owo dla mnie super plastik fantastik

Offline Infern

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Rain (DLC)
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 12, 2011, 01:31:52 pm »
Miałem nie kupować postaci z dlc, ale na Raina chyba jednak się skuszę :P
Niby kopia innych postaci a prezentuje się bardzo dobrze.

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Rain (DLC)
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 12, 2011, 03:07:43 pm »
gameplay może miec spoko, fatale kibel, jak na razie najlepiej gra mi się Kenshi z postaci DLC

Offline ildjarn

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Rain (DLC)
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 14, 2011, 07:47:15 am »

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Rain (DLC)
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 14, 2011, 08:07:37 am »
Tapetka bardzo fajna, w The Temple!


Offline ildjarn

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Rain (DLC)
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 14, 2011, 05:31:11 pm »

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Rain (DLC)
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 15, 2011, 12:50:24 pm »
Ale głupia historia.

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Rain (DLC)
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 15, 2011, 09:27:26 pm »
hista jest słaba liczyłem, na coś ciekawszego ale podobna jednak do oryginału:

Bio Klassic

Urodzony w dawnym świecie Kitany Edenii. Został przemycony z tamtąd jako małe dziecko. Jego mienie zostaje stracone dla służenia Shao khanowi. On wolał zdradzić jego rodzinną krainę niż umrzeć z rąk oddziałów imperatora.

Bio 2011

 Rain będąc małym dzieckiem, został pozbawiony rodziców przez podboje Shao Kahna, wiele dzieci zostało wtedy osieroconych. Wychowany został przez Edeński ruch Oporu "Resistance Edenian" Rain szybko stał się czołową postacią i szybko stanął przy elicie, lecz jego arogancja nie znała grani,c zażądał przywództwa nad ruchem. Rain obrócił się od swoich braci, po tym jak mu odmówili. Zdradził ich oddając hołd, przyłączając się do swego śmiertelnego wroga wydając swoich braci na śmierć. Zapłatę za zdradę Rain'a ma być własna armia dana przez cesarza Shao Kahna. Każdy zostanie unicestwiony kto stanie mu na drodze, Władza będzie w jego rękach.

« Ostatnia zmiana: Lipca 15, 2011, 09:35:37 pm wysłana przez Maniak »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Rain (DLC)
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 18, 2011, 10:08:08 am »
Chyba będę musiał podpiąć kabel pod Trójkę.....
Na ekranie wymiata, Fatali robic nie muszę jak mi się nie spodobają, a jeśli chodzi o historię to nic specjalnego [miałbym co do niego inne pomysły :P]

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Rain (DLC)
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 18, 2011, 12:31:01 pm »
Mi tam się jakoś podoba.