'

Aktualności: Mortal Kombat Center - strona wraca jako archiwum.

Autor Wątek: Jak by? oceni? Mortal Kombat 9?  (Przeczytany 7141 razy)

Offline media1234

• U?ytkownik
  • Get over here!
Jak by? oceni? Mortal Kombat 9?
« dnia: Września 25, 2011, 06:07:58 pm »
Tak jak w temacie,niewa?ne czy masz,czy nie,czy b?dziesz mia?,piszemy jak oceniamy ;)

Ja osobi?cie nie mam mortala,ale mog? go oceni? na oko?o 10/10,heh,powrót do korzeni mortal kombat,100 razy lepsza grafika,nowy system x-ray,nowe fatale,i mortal powróci?o do starego trybu walki na ''linii/desce''  :laugh:.

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
Odp: Jak by? oceni? Mortal Kombat 9?
« Odpowiedź #1 dnia: Września 25, 2011, 10:53:42 pm »
Nie wiem czemu ten temat jest w MK 3d. Nasz? recenzj? gry mo?na poczyta? na: http://punkgamer.pl/artykul/mortal-kombat-recenzja-555

Luna da? 5/5, ja da?em 4/5 bo s? lepsze gry od MK9. A je?eli o same mortale chodzi, to starsze cz??ci daj? mi do dzi? du?o radochy. Jak MK9 tyle lat zago?ci na moim no?niku, to dam mu te 5/5.

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline sla

• U?ytkownik
  • PSN ID: king-sla
« Odpowiedź #2 dnia: Września 26, 2011, 08:33:48 am »
Jest to bardzo dobry come back serii. Dla mnie 9+/10, bo od kwietnia gram w to praktycznie codziennie :) S?usznie Adept zauwa?a, je?li gra po tylu latach co klasyczne mk b?dzie w stanie zapewni? szerokie grono fanów, którzy wci?? b?d? organizowa? turnieje i ciupa? w to na zlotach, spokojnie b?dzie mo?na da? maxa.

Offline Grodek118

• U?ytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: Września 26, 2011, 07:19:32 pm »
Dla mnie gra ma silne 9/10. By?oby 10 gdyby nie te zagrywki w cornerze i dziwna fizyka :P

Offline ReVille

• U?ytkownik
    • ReVille TV
  • PSN ID: reville123
« Odpowiedź #4 dnia: Września 27, 2011, 12:07:30 am »
Tak jak w temacie,niewa?ne czy masz,czy nie,czy b?dziesz mia?,piszemy jak oceniamy ;)

Ja osobi?cie nie mam mortala,ale mog? go oceni? na oko?o 10/10,heh,powrót do korzeni mortal kombat,100 razy lepsza grafika,nowy system x-ray,nowe fatale,i mortal powróci?o do starego trybu walki na ''linii/desce''  :laugh:.

nie chc? si? czepia?, ale ...

1. jak mo?na oceni? co? w co si? nie gra?o?
2.Grafika nie ma nic wspólnego z grywalno?ci?

Moja ocena nowego MK to mocna 8/10 - rozwijaj?c Mortal 2011 jest najlepiej wydanym z "nowych" mortali, szybka przyjemna rozgrywk? z bardzo dobrze wykonanymi i przemy?lanymi combo'sami, niestety nowe gry nie ciesz? i nie wci?gaj? tak jak te stare gry z grafik? dzi? nie do zrozumienia dla m?odego pokolenia. Sam nie wiem czy to gry s? gorsz?, czy ja si? starzej?.

Offline Demon Cyrax

• U?ytkownik
  • I rule this account.
« Odpowiedź #5 dnia: Października 20, 2011, 07:13:32 am »
Edit:
Przepraszam za b??d, ?le przeczyta?em tytu?.

Bardzo ciekawe. Oceniam 10/10. Ca?o kszta?t, za X-RAY, za Fatality i za fabu?e  ^-^
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2011, 04:17:06 pm wysłana przez Demon Cyrax »

Offline Nefarius225

• U?ytkownik
  • Ten, co si? nie patyczkuje...
« Odpowiedź #6 dnia: Października 23, 2011, 02:18:22 pm »

nie chc? si? czepia?, ale ...

1. jak mo?na oceni? co? w co si? nie gra?o?
2.Grafika nie ma nic wspólnego z grywalno?ci?

Moja ocena nowego MK to mocna 8/10 - rozwijaj?c Mortal 2011 jest najlepiej wydanym z "nowych" mortali, szybka przyjemna rozgrywk? z bardzo dobrze wykonanymi i przemy?lanymi combo'sami, niestety nowe gry nie ciesz? i nie wci?gaj? tak jak te stare gry z grafik? dzi? nie do zrozumienia dla m?odego pokolenia. Sam nie wiem czy to gry s? gorsz?, czy ja si? starzej?.

Popieram Ci?. Grafika a grywalno?? to dwie ró?ne bajki. Co do MK9 ogólnie mi si? podoba i postawi? t? sam? ocen? co ReVille. Uwa?am i tak, ?e mimo swej doskona?o?ci, ta cz??? nie pobije klasyki. Mo?e niekoniecznie si? starzejemy, bardziej stawiam na to, ?e m?ode pokolenie nie wie co my starsi czujemy do takiej klasyki.
Without your weapons, you are no match for Motaro!

Offline Grodek118

• U?ytkownik
« Odpowiedź #7 dnia: Października 23, 2011, 02:49:41 pm »
Mo?e niekoniecznie si? starzejemy, bardziej stawiam na to, ?e m?ode pokolenie nie wie co my starsi czujemy do takiej klasyki.
Jak my starsi ? Ty i ja mamy 15 lat :P

Offline ReVille

• U?ytkownik
    • ReVille TV
« Odpowiedź #8 dnia: Października 23, 2011, 08:46:58 pm »
no jak macie po 15 lat to raczej nie wiecie co to klasyki  ;) nawet jak w nie teraz grywacie to ju? nie to samo. My?l? ?e z grami jest jak z muzyk? - lepsza jest z wczesnej m?odo?ci (dzieci?stwa), przywo?uje wspomnienia. Dzi? gram bo gram, czasu zbyt nawet na to nie ma, a jak i jest czas to zwyczajnie po godzinie grania w cokolwiek zwyczajnie w ?wiecie si? odechciewa.

Ale jak si?gam pami?ci? do czasów Commodore64,automatów,amigi, pegasusa i ca?ej reszty to si? ?ezka w oku kr?ci a wspomnienia takie, których dzi? nie dostarczy mi ?adna gra. Du?? role te? odgrywa?o to i? w tamtych czasach (przynajmniej w mojej okolicy) nie wszyscy mieli jak?kolwiek konsol? czy komputer. wi?c chodzi?o si? do kumpli kuple przychodzili do ciebie i tak si? ludzie wspólnie bawili, a czas lecia? nieub?aganie.

Grania nigdy nie przerywa?o znudzenie ("nie chce mi si? ju? gra?") gr? zawsze przerywali rodzice  ;D telewizor by? jeden, kana?ów - trzy, i nie by?o opcji by gra? ca?y dzie? (nawet jak nie rodzice to zasilacz zaczyna? si? pali?).

I to by?y pi?kne czasy.

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
« Odpowiedź #9 dnia: Października 24, 2011, 12:20:17 am »
no jak macie po 15 lat to raczej nie wiecie co to klasyki  ;) nawet jak w nie teraz grywacie to ju? nie to samo. My?l? ?e z grami jest jak z muzyk? - lepsza jest z wczesnej m?odo?ci (dzieci?stwa), przywo?uje wspomnienia. Dzi? gram bo gram, czasu zbyt nawet na to nie ma, a jak i jest czas to zwyczajnie po godzinie grania w cokolwiek zwyczajnie w ?wiecie si? odechciewa.

Ale jak si?gam pami?ci? do czasów Commodore64,automatów,amigi, pegasusa i ca?ej reszty to si? ?ezka w oku kr?ci a wspomnienia takie, których dzi? nie dostarczy mi ?adna gra. Du?? role te? odgrywa?o to i? w tamtych czasach (przynajmniej w mojej okolicy) nie wszyscy mieli jak?kolwiek konsol? czy komputer. wi?c chodzi?o si? do kumpli kuple przychodzili do ciebie i tak si? ludzie wspólnie bawili, a czas lecia? nieub?aganie.

Grania nigdy nie przerywa?o znudzenie ("nie chce mi si? ju? gra?") gr? zawsze przerywali rodzice  ;D telewizor by? jeden, kana?ów - trzy, i nie by?o opcji by gra? ca?y dzie? (nawet jak nie rodzice to zasilacz zaczyna? si? pali?).

I to by?y pi?kne czasy.

Zgadzam si? prawie ze wszystkim, z t? ró?nic?, ?e nie trzeba wcale do?wiadcza? pierwszych Mortali w przesz?o?ci, by cieszy? si? dzisiaj z klasyków. Analogicznie, ja s?ucham muzyki mojego ojca, a nie swojej m?odo?ci.

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline ReVille

• U?ytkownik
    • ReVille TV
« Odpowiedź #10 dnia: Października 24, 2011, 09:09:07 pm »
Zgadzam si? prawie ze wszystkim, z t? ró?nic?, ?e nie trzeba wcale do?wiadcza? pierwszych Mortali w przesz?o?ci, by cieszy? si? dzisiaj z klasyków. Analogicznie, ja s?ucham muzyki mojego ojca, a nie swojej m?odo?ci.

My?l? ?e gdyby? dzi? dopiero odkry? pierwsze ods?ony Mk, przeszed? by? ko?o nich oboj?tnie. A co do muzyki to te? tak mam ?e s?ucham muzyki której s?uchali moi rodzice, ale przyznasz ?e muzyka z któr? kojarz? ci si? fajne prze?ycia z lat dzieci?stwa (nie mówi? tu o puszku okruszku)  ma co? w sobie czego nie maj? aktualne kawa?ki.

Bo s? kawa?ki które przywo?uj? automatycznie wspomnienia o: pierwszym piwie,poca?unku,seksie,jakiej? imprezie itd. tego nie da si? powtórzy?. Unikaty kawa?ki które maj? swoj? w?asn? histori?.