'

Autor Wątek: Program  (Przeczytany 3191 razy)

Offline Slender90

• U?ytkownik
Program
« dnia: Sierpnia 30, 2013, 05:22:30 pm »
Wi?c tak potrzebuj? dobry program do nagrywania mk9 :D Porad?cie mi

Offline johnx

• U?ytkownik
Odp: Program
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 30, 2013, 06:29:35 pm »
Okej, po kolei. Najpierw poradz? Ci zapoznanie si? z regulaminem, a szczególnie z punktem drugim. Nast?pnym razem, temat za?o?ony w z?ym dziale wyl?duje w koszu.

A co do Twojego pytania - przecie? taki program jest instalowany automatycznie w systemie. Za?o?? si?, ?e po Twoim ostatnim gameplayu, sam Bill Gates zainstalowa? Ci razem z aktualizacjami wersj? PRO tej aplikacji. Wystarczy ?e klikniesz na logo Windowsa (lewy dolny róg ekranu) i po prawej stronie zobaczysz taki przycisk z napisem 'Zamknij'. Kliknij go i wszyscy b?dziemy si? cieszy?. Tylko pami?taj ?e jakby? musia? przypadkiem specjalnie w??czy? komputer aby mi podzi?kowa?, wcale tego nie musisz robi?, wiem ?e jeste? wdzi?czny :P

A tak ca?kiem serio to znam tylko program o nazwie FRAPS.

Offline Slender90

• U?ytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 30, 2013, 09:27:15 pm »
zrób sobie tak
:D

Offline johnx

• U?ytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 31, 2013, 01:18:50 am »
Mi si? nie uda, bo u?ywam Linuxa, gdzie nie ma logo Windowsa, a co za tym idzie - ca?? moj? instrukcj? szlag trafi? :(

Je?li b?dziesz nagrywa? Frapsem, pami?taj ?e je?li Twój sprz?t nie jest zbyt mocny, mo?esz mie? k?opoty z p?ynno?ci? gry. Poza tym, kilkadziesi?t sekund filmu nagranego Frapsem = filmik o rozmiarze kilku GB (chocia? to te? zale?y od rozdzielczo?ci) - musisz wi?c przygotowa? odpowiednio du?o miejsca na dysku. Radz? Ci zrezygnowa? z wersji Trial programu, która posiada do?? du?e ograniczenia. Najlepiej je?li zdob?dziesz full versj? z 'alternatywnego ?ród?a' :P

Offline Slender90

• U?ytkownik
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 31, 2013, 07:59:51 am »
Wiem mam Frapsa pe?nego nie ma ?adnych ogranicze?, a co do wielko?ci GB nagra? przyzwyczai?em si? ju?. 15 filmik zajmuje ok. nw 15GB mo?e wi?cej ale po renderacji tak si? zmniejszy do 800mb :D