Autor Wątek: Program  (Przeczytany 4011 razy)

Offline Slender90

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Program
« dnia: Sierpnia 30, 2013, 05:22:30 pm »
Więc tak potrzebuję dobry program do nagrywania mk9 :D Poradźcie mi

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Program
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 30, 2013, 06:29:35 pm »
Okej, po kolei. Najpierw poradzę Ci zapoznanie się z regulaminem, a szczególnie z punktem drugim. Następnym razem, temat założony w złym dziale wyląduje w koszu.

A co do Twojego pytania - przecież taki program jest instalowany automatycznie w systemie. Założę się, że po Twoim ostatnim gameplayu, sam Bill Gates zainstalował Ci razem z aktualizacjami wersję PRO tej aplikacji. Wystarczy że klikniesz na logo Windowsa (lewy dolny róg ekranu) i po prawej stronie zobaczysz taki przycisk z napisem 'Zamknij'. Kliknij go i wszyscy będziemy się cieszyć. Tylko pamiętaj że jakbyś musiał przypadkiem specjalnie włączyć komputer aby mi podziękować, wcale tego nie musisz robić, wiem że jesteś wdzięczny :P

A tak całkiem serio to znam tylko program o nazwie FRAPS.

Offline Slender90

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Program
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 30, 2013, 09:27:15 pm »
zrób sobie tak
:D

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Program
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 31, 2013, 01:18:50 am »
Mi się nie uda, bo używam Linuxa, gdzie nie ma logo Windowsa, a co za tym idzie - całą moją instrukcję szlag trafił :(

Jeśli będziesz nagrywał Frapsem, pamiętaj że jeśli Twój sprzęt nie jest zbyt mocny, możesz mieć kłopoty z płynnością gry. Poza tym, kilkadziesiąt sekund filmu nagranego Frapsem = filmik o rozmiarze kilku GB (chociaż to też zależy od rozdzielczości) - musisz więc przygotować odpowiednio dużo miejsca na dysku. Radzę Ci zrezygnować z wersji Trial programu, która posiada dość duże ograniczenia. Najlepiej jeśli zdobędziesz full versję z 'alternatywnego źródła' :P

Offline Slender90

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Program
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 31, 2013, 07:59:51 am »
Wiem mam Frapsa pełnego nie ma żadnych ograniczeń, a co do wielkości GB nagrań przyzwyczaiłem się już. 15 filmik zajmuje ok. nw 15GB może więcej ale po renderacji tak się zmniejszy do 800mb :D