Autor Wątek: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna  (Przeczytany 654440 razy)

Offline Rv0000

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2715 dnia: Sierpnia 18, 2015, 10:22:09 pm »
Nie jest realny niestety. Pewnie zrobią wcześniej Injustice 2. Stawiam bardziej na 2019/2020.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 18, 2015, 10:24:28 pm wysłana przez Rv0000 »

Offline ender

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • PSN ID: ender139
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2716 dnia: Sierpnia 19, 2015, 09:25:33 am »
Ja tam się jeszcze trochę połudzę, że zrobią inną grę ze świata MK - opowiadającą historię z innego okresu. Nadzieja ta trzyma mnie, odkąd zauważyłem, że oprócz dzieci pokazali też przodków ziemskich mistrzów.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2717 dnia: Sierpnia 19, 2015, 01:23:50 pm »
Zgadzam się z Tobą ender co do gier "dobrych i wybitnych". Jakbyś mi to z ust wyjął... Trochę obscenicznie to brzmi ale taka jest prawda.....

Na nowego MK też nie prędko liczę.... Propozycja na lata 2019/2020 Rv0000a bardzo prawdopodobna.....

Nie wiem czy już to pisałem an forum po pijaku, czy po pijaku opowiadałem o tym fanqeyow, ale dla mnie MK ma ogromny potencjał porównywalny ze Star Warsami. W Star Wars można wkręcić każdy gatunek gier... Nawet dla jakiegoś SingStara by  się miejsce znalazło [chodzi mi o ta kanjpę z IV EP. gdzie grały muchy]
Podobnie w MK można oprócz bijatyk udanie tworzyć gry typu przygodówki/zrecznościówki [MK:SM jak nie patrzeć ten tytuł najmilej wspominam z ery PS2, i chyba nie tylko ja......]. Wykręcone strategie, strzelanki,chodzonko-nawalanki, przygodówki, erotyczne, wyuzdanie erotyczne, zręcznościówki, a do tego pierdylion mini gier na osłodę,mniej lub bardzie poważnych......
Ktoś się zgadza......?

[Bo jak nie to wpierdol.......]
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 19, 2015, 01:25:21 pm wysłana przez SlaveMe TortueMe KillMe »

Offline janusz

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2718 dnia: Sierpnia 19, 2015, 02:00:26 pm »
Mogli by zrobić platformówkę 2d w stylu Mortal Kombat Mythologies Sub-Zero. Mogła by opowiadać np o wojnie domowej w Outworld po śmierci Shao Kahna albo o jakichś misjach Specjal Force

Co do Motaro i x-reyów to każda postać mogła by mieć wspólny, dodatkowy x-rey którego animacja była by pokazywana podczas jego wykonywania na Motaro. Natomiast niektóre fatality po prostu nie można by na nim wykonać.

W MK11 mogli by zrezygnować z trzech wariantów postaci dając w zamian więcej wojowników.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2719 dnia: Sierpnia 19, 2015, 02:06:18 pm »
Albo inaczej..... Każdy by miał specjalny X-Ray i Fatal na Mortaro. Kurwa jak już to po całości... Skoro usiedli by na dupach i naprawdę stworzyli prawdziwego Motaro to co im robi pod górę dorzucenie X'ów i fatali?.........................


Offline janusz

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2720 dnia: Sierpnia 19, 2015, 02:33:42 pm »
Wydaje mi się że z robieniem oddzielnego x-reya i fatality mieli by za dużo pracy. Natomiast przy dodaniu tego jednego dodatkowego x-raya dla wszystkich postaci jednakowego który działał by na Motaro zbytnio by się nie napracowali.

Natomiast jeśli chodzi o MK11 to jak myśli które postacie się nie pojawią a był w 9 i 10? Moim zdaniem nie mamy co liczyć na Quan Chi i Shinoka bo obie te postacie zginęły i chyba nie ma kto ich wskrzesić, chociaż Shinok do końca nie zginął, jego głowa żyje tylko nie ma ciała. Nie żyją też Baraka, Milena, Motaro, Shao Kahn, Sector, Shang Tsung i Noob Saibot. Być może ich dusze posiadał Quan Chi i część z nich wróci jako upiory, może pojawi się kolejna sklonowana Milena, bo z tego co pamiętam Shang Tsung dużo ich stworzył. Na planszy laboratorium Quan Chi, jest młot Shao Kahna, jego zbroja i ta postać z samych mięśni, być może jest nią wskrzeszony Shao. Nowymi postaciami mogą być syn Kano który pojawia się po ukończeniu jego wieżyczki i królowa Zatarran (czy jak tam się ta rasa nazywa) która pojawia się na końcu wieżyczki Reptila. Zastanawia mnie kto będzie nowym głównym bossem. Raiden, Liu Kang, Onaga a może ktoś nowy.
Ciekawe czy po 11 wydadzą coś w stylu Trilogy bądź Armagedonu. Ale to będzie pewno gdzieś dopiero po 2020.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 19, 2015, 02:55:10 pm wysłana przez janusz »

Offline karzel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 265
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2721 dnia: Sierpnia 19, 2015, 08:00:43 pm »
na YouTube udostępnione filmik z relnymi Fatality, mogliby coś podobnego pokazać w tym nowym filmie.


Offline ender

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • PSN ID: ender139
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2722 dnia: Sierpnia 19, 2015, 09:06:59 pm »
Moim zdaniem nie mamy co liczyć na Quan Chi i Shinoka bo obie te postacie zginęły i chyba nie ma kto ich wskrzesić, chociaż Shinok do końca nie zginął, jego głowa żyje tylko nie ma ciała. Nie żyją też Baraka, Milena, Motaro, Shao Kahn, Sector, Shang Tsung i Noob Saibot.

Moim zdaniem nikogo nie możemy wykluczyć. Wszystkich można przywrócić i to w miarę sensownie. Wiemy poza tym, że Edd lubi przywrócić nawet bez uzasadnienia.
O Quanie już kiedyś pisałem, że w story było mówione, że osłabł. Dopatruje się w tym jakiegoś fortelu, tego czwanego lisa :)
Shinok - następna część mogłaby być o kompletowaniu jego fragmentów.
Baraka - wstawią jakiegoś naśladowncę z tej rasy. Pysku i tak nikt nie rozróżni, a imię może przyjąć po idolu. (Byle by nie potomek)
Sektor - nie umarł. Widać wyraźnie, że na tym stole, co on leży coś pompuje tlen.
Shang tak na prawdę też nie umarł. Został wcielony w Sindel. Może się zmaterializować.
O losach Nooba nic nie wiemy.
Shao chciałbym, żeby wrócił jako niegrywalny sub-boss.

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2723 dnia: Sierpnia 19, 2015, 09:49:07 pm »
Skoro rozmawiamy już o postaciach, które nie żyją, to wymieniona została tylko garstka.
1. Sub-zero (Bi-Han)
2. Kung Lao
3. Motaro
4. Shang Tsung
5. Noob Saibot (?)
6. Kabal
7. Stryker
8. Cyber Sub-zero
9. Jax
10. Smoke
11. Jade
12. Sindel
13. Nightwolf
14. Kitana
15. Liu Kang
16. Shao Kahn
17. Hsu Hao
18. Baraka
19. Forrest Fox
20. Kotal K'Etz
21. Mavado
22. King Gorbak
23. Scorpion
24. Skarlet (?)
25. Kintaro
26. Havik (?)
27. Sektor
28. Kobra
29. Moloch
30. Mileena
31. Quan Chi
Tak, wiem, że wiecie, ale mimo wszystko chciałem to rozpisać zachowując chronologię.

Wychodzimy w przyszłość, więc postaram się wkrótce przedstawić Wam moją wizję dalszej fabuły MK.

Offline Rv0000

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2724 dnia: Sierpnia 19, 2015, 10:25:06 pm »
Jakby twórcy patrzyli na to kogo zabili w poprzednich częściach to byłby zupełnie inny roster w X.

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2725 dnia: Sierpnia 20, 2015, 05:43:29 pm »
Jak dla mnie fabuła powoli, acz nieuchronnie zmierza do armagedonu. W MK mieliśmy powtórzenie pierwszych trzech części, w MKX po wprowadzeniu (nie)adekwatnych zmian było mk 4, więc należy się spodziewać że następna część będzie połączeniem MKDA z MKD, przy czym historia potoczy się inaczej. Założyć można więc że w następnej części spotkamy Shang-Tsunga, Quana Chi, Onagę, Reptile'a, Raidena, Liu Kanga, Havika a jako DLC pewnie Shao Khana.

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2726 dnia: Sierpnia 20, 2015, 06:48:02 pm »
Jak dla mnie fabuła powoli, acz nieuchronnie zmierza do armagedonu. W MK mieliśmy powtórzenie pierwszych trzech części, w MKX po wprowadzeniu (nie)adekwatnych zmian było mk 4, więc należy się spodziewać że następna część będzie połączeniem MKDA z MKD, przy czym historia potoczy się inaczej. Założyć można więc że w następnej części spotkamy Shang-Tsunga, Quana Chi, Onagę, Reptile'a, Raidena, Liu Kanga, Havika a jako DLC pewnie Shao Khana.

Havika akurat moim zdaniem nie wskrzeszą, zbyt dużo nawalił w komiksie. Chyba, że ostatecznie przeżyje, kto wie.

Offline ender

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • PSN ID: ender139
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2727 dnia: Sierpnia 20, 2015, 08:48:30 pm »
Havika akurat moim zdaniem nie wskrzeszą, zbyt dużo nawalił w komiksie. Chyba, że ostatecznie przeżyje, kto wie.

(click to show/hide)

... MKX po wprowadzeniu (nie)adekwatnych zmian było mk 4...

To przesada. Jedyne co te dwie historie łączy to postać Shinoka, poza tą zbieżnością nie widzę podobieństw. Co do nawiązań w dalszych częściach do Onagi i Blaza to ja jestem jak najbardziej za.


Offline janusz

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2728 dnia: Sierpnia 21, 2015, 12:47:34 pm »
Czy wydarzenia w komiksie są kanoniczne? I gdzie go można dostać?

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2729 dnia: Sierpnia 21, 2015, 01:01:00 pm »
Chcesz go na półkę czy do poczytania?
Wczesne odcinki były wrzucane na yt...... nie wiem jak teraz bo nie śledzę....
Wersja papierowa do zdobycia tutaj----=> http://multiversum.pl/q/?keywords=mortal%20kombat