'

Aktualności: Nowy adres forum: http://mk.honmaru.pl

Autor Wątek: Nowy kinowy film Mortal Kombat  (Przeczytany 12446 razy)

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
Nowy kinowy film Mortal Kombat
« dnia: Sierpnia 08, 2015, 07:45:44 pm »

Wytwórnia Warner Bros. og?osi?a, ?e rozpoczyna prace nad projektem nowej ekranizacji gry Mortal Kombat. Poznali?my tak?e nazwiska twórców produkcji.

Kinowa produkcja „Mortal Kombat” spocz??a w r?kach Jamesa Wana, twórcy hitu „Szybcy i w?ciekli 7”. Zajmie on stanowisko producenta. Scenariusz przygotuj? Oren Uziel („Mortal Kombat: Legacy”) i Dave Callaham („Niezniszczalni”, „Godzilla”).

G?ównym bohaterem filmu ma by? m??czyzna, jednak nie ujawniono to?samo?ci tej postaci. Szczegó?y fabu?y równie? nie s? znane, jednak?e wiadomo, ?e bohater zostanie powo?any do miedzy-wymiarowego turnieju walk, gdzie b?dzie musia? odkry? swój prawdziwy potencja?.

S?uchy o powstaniu nowej kinowej wersji „Mortal Kombat” kr??y?y kilka lat temu. Wówczas jednak Kevin Tancharoen, re?yser serialu internetowego „Mortal Kombat: Legacy”, który mia? by? równie? re?yserem filmu, wycofa? si? z projektu i o projekt pozostawa? w zawieszeniu a? do dzi?.

Gra „Mortal Kombat” od Midway Games zadebiutowa?a na rynku w 1992 roku. Fabu?a rozgrywki polega?a zwyci??eniu w turnieju sztuk walki, w którym brali udzia? wojownicy z 18 ?wiatów. Trzy lata po premierze gry powsta? kinowy film „Mortal Kombat” w re?yserii Paula W.S. Andersona, który sta? si? hitem. Sukces produkcji zaowocowa? sequelem oraz animowanym serialem i dwoma aktorskimi serialami.

Warner Bros. nie poda?o jeszcze daty premiery swojego widowiska z serii „Mortal Kombat”. Nie wiadomo równie? kogo zobaczymy w obsadzie tej produkcji.

?ródlo: http://www.kawerna.pl/aktualnosci/filmy/item/9923-nowa-kinowa-wersja-mortal-kombat.html
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 08, 2015, 07:57:56 pm wysłana przez johnx »

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline johnx

• U?ytkownik
Odp: Nowy kinowy film Mortal Kombat
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 08, 2015, 07:59:44 pm »
Jak widz? te nazwiska to boj? si?, ?e zrobi? z tego kiczowaty film sensacyjny bez jakichkolwiek praw fizyki. Nie wiem czy zdo?aj? zrobi? lepszy film od MK The Movie. Dzi?ki Adept za z?apanie newsa, wrzuci?em na FB MKPL.

Offline Kornixon

• U?ytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 08, 2015, 08:17:55 pm »
Jak widz? te nazwiska to boj? si?, ?e zrobi? z tego kiczowaty film sensacyjny bez jakichkolwiek praw fizyki. Nie wiem czy zdo?aj? zrobi? lepszy film od MK The Movie. Dzi?ki Adept za z?apanie newsa, wrzuci?em na FB MKPL.

Masz racj? johnx, nie chc? znów us?ysze? przy ogl?daniu filmu Mortal Kombat tekstu od mojego taty typu "Co to za lataj?ce pajace ("chi?czyki")", chcia?bym by pierwszy raz to zabrzmia?o to przynajmniej tak: "O co to za film", a mia?bym orgazm jakby to zabrzmia?o tak: "Jaki tytu? ma ten fajny film" :D.

Offline Filx

• U?ytkownik
  • MKX: PS4
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 08, 2015, 10:49:48 pm »
Dostajesz orgazmu w bardzo nietypowych okoliczno?ciach  ;D
Mi to si? marzy, ?eby film by? kanoniczny. Co? w okolicach MKX, ale pewnie b?dzie kolejne dzie?o o Liu Kangu. Mam tylko nadziej?, ?e nie b?d? przek?adali jak z filmem Uncharted, bo b?dzie dupa.

Offline Kornixon

• U?ytkownik
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 08, 2015, 11:10:33 pm »
Mi to si? marzy, ?eby film by? kanoniczny. Co? w okolicach MKX, ale pewnie b?dzie kolejne dzie?o o Liu Kangu. Mam tylko nadziej?, ?e nie b?d? przek?adali jak z filmem Uncharted, bo b?dzie dupa.

Wiedzia?em ?e Filx co? dogryzie, ale ja Ci? w MKX przytemperuje, i si? sko?cz? ?arciki.

Offline karzel

• U?ytkownik
    • Mortal Kombat Polska
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 09, 2015, 10:47:25 am »
Dobrze by by?o, ?eby znale?li kogo? dobrego od efektów specjalnych, ?eby nie wysz?o co? w stylu "Lataj?cych Rekinów".

Offline Filx

• U?ytkownik
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 09, 2015, 11:45:58 am »

Wiedzia?em ?e Filx co? dogryzie, ale ja Ci? w MKX przytemperuje, i si? sko?cz? ?arciki.

Dobra, dobra. Mia?e? szcz??cie, bo lagi straszne by?y. W wie?ach rzeczywi?cie jeste? dobry, ale zagramy przeciw sobie poza KotH to zobaczysz, jak Twoja Mileena b?dzie lata?a z jednego rogu ekranu na drugi.

Offline Kornixon

• U?ytkownik
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 09, 2015, 11:58:10 am »

No ba w tych ?yj?cych w jednej mam 3 miejsce :P.

Dobra, dobra. Mia?e? szcz??cie, bo lagi straszne by?y. W wie?ach rzeczywi?cie jeste? dobry, ale zagramy przeciw sobie poza KotH to zobaczysz, jak Twoja Mileena b?dzie lata?a z jednego rogu ekranu na drugi.

Offline PurpleRain

• U?ytkownik
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 11, 2015, 08:09:47 am »
Fabu?a rozgrywki polega?a zwyci??eniu w turnieju sztuk walki, w którym brali udzia? wojownicy z 18 ?wiatów.

Wymieni mi kto? te 18 ?wiatów? Czy autor tego zacnego linka wzi?? to sobie ot tak z dupy (pytam ca?kiem serio)
"Travel changes you. As you move through this life and this world you change things slightly, you leave marks behind, however small. And in return, life - and travel - leaves marks on you" - Anthony Bourdain

Offline Filx

• U?ytkownik
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 11, 2015, 11:46:46 am »
Fabu?a rozgrywki polega?a zwyci??eniu w turnieju sztuk walki, w którym brali udzia? wojownicy z 18 ?wiatów.

Wymieni mi kto? te 18 ?wiatów? Czy autor tego zacnego linka wzi?? to sobie ot tak z dupy (pytam ca?kiem serio)

Mo?e nie chodzi o Mortal Kombat, lub po prostu nie o "nasz" Mortal Kombat. Mo?e dzieje si? to gdzie? indziej albo autor liczy te? Zaterre itp. (Chocia? i tak chyba 18 by nie bylo), albo po prostu gówno wie o MK i tak napisa?, bo mu si? szuka? nie chcia?o.

Online SlaveMe TortueMe KillMe

• U?ytkownik
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 13, 2015, 01:10:53 pm »
Pieprzenie w bambus, go?? musia? napisa? newsa o przygotowaniach WB do rebootu MK i wygooglowa? suche info o grze dla tych co nie wiedz? co to Mortal... [Serio, s? tacy ludzie?] Nigdy nie natrafi?em na info, ?e liczba ?wiatów w MK jest ograniczona do 18. Jest 6 g?ównych Realmów i reszta typu Zaterra czy Veaternus.

Je?li chodzi o film to nie wiem czy chcia?bym ?eby powsta?... Chodzi o to, ?e taki film powinien robi? twardo stoj?cy na ziemi fan, który zrobi go zarówno dla starych wyjadaczy co zarzynali 2D jak i dla nowego pokolenia graczy przyci?gni?tych przez MK9 i MKX. I jeszcze ludzi niegraj?cych te? trzeba jako? zainteresowa? bo wiadomo ?e najbardziej liczy si? wynik finansowy. Nik?e szanse s? na to, ?eby film wygl?da? tak ja chc?.... Po za tym powinni planowa? na kilka cz??ci jednocze?nie wk?adaj?c wszystkie si?y w najnowszy film....
Jam jest ten który przywodzi do zguby,
Ten który uciska  maluczkich,
(...)
Patrzcie na me dzie?a o wielcy tego ?wiata,
I p?aczcie nad swym losem....
Jam jest Lord  - Ten Który Przynosi Burz?

"Wygra? ten g?upi chuj SlaveMe. Gratulujemy"
                                        Adept 3 czerwca 2010
NITHE AR LITUL,
NITHE AR TRETUL,
KAAR ATH TRET RO
THO KI EFFEL OT ETEROTOT
(...)
NITHERA AR ARITE OT LAR KA'AR BAAR

Offline ender

• U?ytkownik
  • PSN ID: ender139
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 14, 2015, 01:30:54 pm »
Je?li chodzi o film to nie wiem czy chcia?bym ?eby powsta?...

Nie no, chyba troch? przesadzi?e?.

To nie powinien by? film robiony dla fanów. Nas nie da si? pogodzi?. Wida? to by?o po ujawnieniu ka?dej nowej postaci. Na tym kilkunasto osobowym forum by?y zupe?nie sprzeczne opinie. Poza tym my ?ykniemy wszystko co wydadz? pod szyldem MK, wi?c po co nami sobie zawraca? g?ow?.

Nie musi filmu robi? fan gry. Wa?ne, ?eby mia? jaki? pomys? na film. Mi naprawd? podoba?a si? wizja tego "Kevina Tancharoena". Ale mog? zrobi? go te? w innym stylu, np. horror. Ja tam jestem optymist?.

Offline franqey

• U?ytkownik
  • Szary eminencja
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 14, 2015, 02:59:44 pm »
Jak dla mnie Mortal a? prosi si? o dobr? seri? filmów. ?wiat jest bogaty, postacie s? ró?ne i posiadaj? odmienne motywy dzia?ania, wi?c mo?na by pokaza? pewne wydarzenia z ró?nych perspektyw etc.. Problem jest w tym ?e za kamer? pewnie stanie jaki? dure? nie czuj?cy klimatu i wszystko zjebie. To troch? tak jak z filmami o superbohaterach - puki zajmowali si? nimi ludzie z przypadku wychodzi?a cha?a, ale jak Marvel za?o?y? w?asne studio nagle zacz??y bi? rekordy ogl?dalno?ci. Teraz Mortal jest na topie, ale jak dadz? to jakiemu? pajacowi, to znów trzeba b?dzie czeka? 25 lat na kolejn? szans?. Wtedy lepiej niech nie robi? wcale.
But if you're gonna dine with them cannibals
Sooner or later, darling, you're gonna get eaten
But I'm glad you've come around
here with your animals
And your heart that is bruised but unbeaten
And beating like a drum

Online SlaveMe TortueMe KillMe

• U?ytkownik
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 14, 2015, 11:19:41 pm »
Mam takie samo zdanie jak Franqey. Jak kto? nie czuje klimatu gry... Kurwa... nawet nie o to chodzi.... FOX pokaza? ekranizuj?c mutantów Marvela, ?e kanoniczno?? jest drugorz?dn? spraw?.... Najwa?niejsze to czu? bohaterów... W serii prawie nic si? nie zgadza, ale postaci mo?na rozpozna? bezb??dnie po wersach, które wypowiadaj?.....
Ok, rozumiem, ?e je?li chodzi o X-Men mówimy o postaciach kszta?tuj?cych si? przez dekady i historii rozgrywaj?cej si? na przestrzeni dziesi?cioleci. W wypadku Mortala mamy o wiele krótsz? histori?, mimo to rozbudowan?. Drugi problem polega na tym, ?e w bijatyce ci??ko zarysowa? wszystkim charaktery... Dlatego ekranizowa? powinien fan a nie pizdu? wybrany przez WB. I jasne jest, ?e na tym forum b?dziemy komentowa? ka?dy news o filmie je?li ju? zaczn? go produkowa?. Nie znaczy to jednak, ?e odb?dzie si? to z entuzjazmem....

Ender.......... chcesz ?ebym jara? si? ka?dym info o nowym filmie MK?
B?d?. Jak pierwszy film spe?ni moje oczekiwania chocia? w po?owie. W tedy b?d? czeka? na kontynuacje.................
Jam jest ten który przywodzi do zguby,
Ten który uciska  maluczkich,
(...)
Patrzcie na me dzie?a o wielcy tego ?wiata,
I p?aczcie nad swym losem....
Jam jest Lord  - Ten Który Przynosi Burz?

"Wygra? ten g?upi chuj SlaveMe. Gratulujemy"
                                        Adept 3 czerwca 2010
NITHE AR LITUL,
NITHE AR TRETUL,
KAAR ATH TRET RO
THO KI EFFEL OT ETEROTOT
(...)
NITHERA AR ARITE OT LAR KA'AR BAAR

Offline ender

• U?ytkownik
  • PSN ID: ender139
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 15, 2015, 12:40:33 am »
Temat mo?e i nie wart, aby go ci?gn??, ale skoro tyle si? dzieje na forum to co? jeszcze dodam :)

Ender.......... chcesz ?ebym jara? si? ka?dym info o nowym filmie MK?
B?d?. Jak pierwszy film spe?ni moje oczekiwania chocia? w po?owie. W tedy b?d? czeka? na kontynuacje.................

B?dziemy si? jara? przed premier? niezale?nie od tego, czy b?dzie si? zapowiada? na hit, czy nie. B?dziemy szuka? na torrentach, a pó?niej kupimy na wyprzeda?y w tesco za 5 z? :)

B?dzie to robi? fan, czy nie fan to mi jest oboj?tne. Bylyby tylko nie próbowa? wiernie zekranizowa? tego co by?o w grze. Niech poka?e swoj? wizj? tej historii, albo niech poka?e inn? histori?, gdzie znany nam turniej jest tylko t?em i znane nam w?tki przeplataj? si? z g?ówn? opowie?ci?. Boj? si?, ?e to b?dzie film robiony dla fanów. B?d? si? starali dogodzi? wszystkim, a z fanami tej serii jest tak, ?e dla jednych Sektor jest niezb?dny, a dla drugich nie do przyj?cia. Nie dogodzisz wszystkim.

Je?li ju? porównujemy do ekranizacji komiksów, to jako?ci? film MK2 mo?na chyba porówna? do Batman i Robin. Teraz czas na Mrocznego Rycerza :)