Autor Wątek: Ulubieniec i "NieUlubieniec"  (Przeczytany 118641 razy)

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Ulubieniec i "NieUlubieniec"
« Odpowiedź #210 dnia: Września 14, 2009, 06:57:17 pm »
Najbardziej nie pasującymi do klimatu serii postaciami z mortali 3D są:

1.Taven i Deagon-tak nijakich postaci to się często w bijatykach nie spotyka (o mortalu nie wspominając), kolesie nie wyróżniają się praktycznie niczym. Gdyby designerzy mieli taką wyobraźnię przy tworzeniu postaci do gier, to podejrzewam że rynek nigdy by nie osiągnął dzisiejszych rozmiarów i dalej tkwił w epoce "patyczaków",
2. Mokap-żałosny dowcip, który mnie nie śmieszy,
3. Mavado-koleś nie był by zły, gdyby nie morda Richa Forestera (tak wygląda przywódca organizacji przestępczej, która rywalizuje z Black Dragon?),
4. Dariusz-tragedia!!! Zgadzam się z wszystkimi negatywnymi opiniami na jego temat jakie wyczytałem na tym forum.
« Ostatnia zmiana: Września 15, 2009, 02:03:46 am wysłana przez Martins »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Ulubieniec i "NieUlubieniec"
« Odpowiedź #211 dnia: Września 14, 2009, 11:32:47 pm »
3. Mavado-koleś nie był by zły, gdyby nie morda Richa Forestera
Ridge'a Forrester'a, mój drogi Ridge'a.....  ;)

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Ulubieniec i "NieUlubieniec"
« Odpowiedź #212 dnia: Września 15, 2009, 01:15:42 am »
Przepraszam wszystkich fanów serialu "The Bold and the Beautiful" za słabą znajomość tematu. Na przyszłość używająć odnośników do wyżej wymienionego serialu, będę się starał wyedukować moją (wcale nieskromną) osobę, aby nie popełniać tak rażących błędów w pisowni imion oraz innych nazw własnych występujących w tym poważanym przez wielu "tasiemcu". Jeszcze raz szczerze przepraszam, dziękując jednocześnie za upomnienie w tej kwestii. Liczę także na karę cielesną, wymierzoną przez jedną z aktorek serialu (a konkretnie Katherine Kelly Lang, która wciela się postać Brooke Logan). Kara ta miała by polegać na wymierzeniu około 100-stu tęgich batów w me grzeszne i plugawe ciało, które dopuściło się straszliwej zbrodni na jednej z ikon popkultury, jaką niewątpliwie jest ten serial (lateks na ciele Katherine w momencie wymierzania kary mile widziany).

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Ulubieniec i "NieUlubieniec"
« Odpowiedź #213 dnia: Września 15, 2009, 01:21:05 am »
Jako największy fan serialu na naszym zacnym forum z aprobatą przyjmuję Twe sugestie co do kary co prawda nie nieuniknionej acz przyjemnej. Dr Taylor Hayes rezerwuje dla siebie...  :)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Ulubieniec i "NieUlubieniec"
« Odpowiedź #214 dnia: Września 16, 2009, 05:05:21 pm »
Hehe, proszę wrócić do dyskusji ;) parę postów może być o niczym, ale kolejne proszę na temat, bo od pierdół jest topic "OFFTOPIC" ;)

Offline werewolv

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Ulubieniec i "NieUlubieniec"
« Odpowiedź #215 dnia: Czerwca 14, 2010, 08:13:50 am »
Musze napisać tu swoje zdanie bo nie wytrzymam :)

1. Niekwestionowany mistrz według mnie, zakochałem się w tej postaci jeszcze za dzieciaczka jak pierwszy raz ujrzałem mk2 na amidze,
KUNG LAO - może to głupio brzmi, ale ta postać zmieniła moje życie, biografia, ciosy, charakteryzacja dla mnie cudowna.

2. Nightwolf - następna niezwykła postać majstersztyk bijatyk, klimat przede wszystkim, barwny, charakterny.

3. Trzecie miejsce może zająć wiele postaci z pierwszych części mortal kombat: Sub zero, JaX, Kano (ciekawy zły charakter niestety zlamiony przez fabułę tak filmu jak i gry), Cyrax, Sheeva. Bardzo fajnie zrobione postacie moim zdaniem.

Na wyróżnienie myślę że zasługują bosowie, Shao Kahn ( dla mnie zawsze pozostanie wzorem czarnego charakteru, strasznie osłabili jego potęgę w kolejnych częściach), Kintaro - kurna tego to się bałem, cholernik dobry był (sentyment), Motaro - kurna tego designa to kocham, świetnie go zrobili.

Najbardziej nie podoba mi się:

1. Liu Kang - nic ciekawego a zrobili z niego nie wiadomo jakiego bohatera, nie przypadł mi do gustu od samego początku.

2. Każda nowa postać, dołuje mnie to bardzo co oni robią z MK, klimat coraz gorszy, coraz mniej wyraziste postacie.

3. No muszę tutaj uhonorować Scorpiona, nie podoba mi się bo nie wiem dlaczego, nic nadzwyczajnego a każdy się nim zachwyca, fajny design, fajne ciosy ale to tylko szkielet, który zamiast się rozsypać trochę się zagalopował :) (po prostu średnia postać) 

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Ulubieniec i "NieUlubieniec"
« Odpowiedź #216 dnia: Czerwca 14, 2010, 02:30:47 pm »
1. Niekwestionowany mistrz według mnie, zakochałem się w tej postaci jeszcze za dzieciaczka jak pierwszy raz ujrzałem mk2 na amidze,
KUNG LAO - może to głupio brzmi, ale ta postać zmieniła moje życie, biografia, ciosy, charakteryzacja dla mnie cudowna.

Kung Lao zawsze był underdogiem w świecie Mortal Kombat. A nie powinien. Ciosy w klasykach miał świetne, a w Mortal Kombat II jest jednym z najsilniejszych wojowników dla kogoś, kto nastawia się na skill. Jednak dla większości był to po prostu kolejny człowiek. Wtedy wszyscy chcieli grać ninja :)

Na wyróżnienie myślę że zasługują bosowie, Shao Kahn ( dla mnie zawsze pozostanie wzorem czarnego charakteru, strasznie osłabili jego potęgę w kolejnych częściach), Kintaro - kurna tego to się bałem, cholernik dobry był (sentyment), Motaro - kurna tego designa to kocham, świetnie go zrobili.

Zgadzam się w 100 %

2. Każda nowa postać, dołuje mnie to bardzo co oni robią z MK, klimat coraz gorszy, coraz mniej wyraziste postacie.

Stawiam Ci piwo :)

3. No muszę tutaj uhonorować Scorpiona, nie podoba mi się bo nie wiem dlaczego, nic nadzwyczajnego a każdy się nim zachwyca, fajny design, fajne ciosy ale to tylko szkielet, który zamiast się rozsypać trochę się zagalopował Uśmiech (po prostu średnia postać) 

Scorpion jest ikoną Mortal Kombat. Klimatu mu odmówić nie można. Ja nie lubię tylko nim grać. Po prostu już Jaxem mi lepiej wychodzi gra niż Scorpem. Gdy na randomie włączy mi się ta postać to zawsze piszę na czacie w grze "kurwa" lub "o nie!". Nie umiem grać Scorpionem. Możecie rzucać kamieniami... :<

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Ulubieniec i "NieUlubieniec"
« Odpowiedź #217 dnia: Czerwca 14, 2010, 02:43:10 pm »
Dla mnie też....
każda nowa postać, dołuje mnie to bardzo co oni robią z MK, klimat coraz gorszy, coraz mniej wyraziste postacie.





Adept?

-Luna-

  • Gość
Odp: Ulubieniec i "NieUlubieniec"
« Odpowiedź #218 dnia: Czerwca 14, 2010, 05:21:49 pm »
Mnie denerwował zawsze Liu Kang przez swoje fleciarskie projectile z dołu i przez jego głos:p I z nowym MK większość.

Offline elson

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Ulubieniec i "NieUlubieniec"
« Odpowiedź #219 dnia: Czerwca 15, 2010, 07:43:39 pm »
1.shinnok
2.reiko
3.scorpion


1.darius
2.cobra
3.hotaru

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Ulubieniec i "NieUlubieniec"
« Odpowiedź #220 dnia: Czerwca 15, 2010, 08:23:39 pm »
Btw. Wiem że wiele osób mnie nie lubi, no ale postać z MK D się zwie Kobra, nie Cobra, proszę nie mylić  ;D
Nie dyskutuję się o gustach no ale uwielbiasz tego biskupa? o.O (shinnok)
Przecież to jedna z najgorszych postaci w MK...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2010, 09:50:37 am wysłana przez Cobra »

-Luna-

  • Gość
Odp: Ulubieniec i "NieUlubieniec"
« Odpowiedź #221 dnia: Czerwca 15, 2010, 08:27:22 pm »
Ale my i tak wiemy ze to twój immiennik i masz stringi z jego podobizną:D

A co do tematu, ja dawno grałem w MK4 ale Shinok też mi się podobał bo miał fajnego fatalaXD So what:p?

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Ulubieniec i "NieUlubieniec"
« Odpowiedź #222 dnia: Czerwca 15, 2010, 09:02:07 pm »
1.shinnok
2.reiko
3.scorpion


1.darius
2.cobra
3.hotaru

Uargumentuj swoje zdanie! My nie wiemy DLACZEGO lubisz, a dlaczego nienawidzisz. W przeciwnym przypadku my będziemy mieli to w dupie. Nas nie interesuje lista, nas interesują powody. Wystarczy choć małe zdanko uzasadniające!!! LUDZIE! Wiadomo Internet, Internet, ale jakoś swoje zdanie powinniśmy rozwijać.

Cobra -> Wcale nie. Jemu chodzi o Ciebie, na 100 % ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 15, 2010, 09:08:40 pm wysłana przez Adept »

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Ulubieniec i "NieUlubieniec"
« Odpowiedź #223 dnia: Czerwca 15, 2010, 09:08:30 pm »
Tak przyznam że fatale miał fajne (z tą łapą :D), ale ja nie oceniam postaci po fatalach...
Ja, patrzę na całą osobę, danej postaci.
Zacznijmy od wyglądu, co to za przebranie?
Już lepiej by wygląda jako ten z filmu MK2, wygląda jak BISKUP...
Źle go ogółem zrobili tzn mi się nie podoba i to strasznie z wyglądu...
DALEJ, specjale, ojjj tu aż razi prostotą...
Zacznijmy od jego "Moveset Copy" gdzie ową możliwość, mogliśmy pierwszy i ostatni raz, zobaczyć w mk4... Po jakiego CH kolejna postać która się zmienia, przepraszam,
BISKUP się nie zmienia, tylko kopiuje specjale, no ale na jeden CH wychodzi! Pytam się po co? nie mogli coś oryginalnego mu wymyślić?
Teraz zajrzyjmy do Mortal Kombat Armageddon, gdzie Shinnok dostaje nowe zdolności..
No i znów zagląda tu prostota i "kserowanie" specjali, zajrzyjmy w historie gdzie to SHANG TSUNG dostaję zdolność "wypuszczania" kuli ognia z rąk, następnie ta zdolność została skopiowana w MK4 przez Quan Chi w formie ZIELONEJ CZASZKI, a następnie skopiowana/sformowana w MKA przez Shinnoka gdzie wypuszcza, jak dobrze pamiętam, z rąk białą czachę. czy coś w tym stylu...
"Summoned Fiend" - Wydobywa się dłoń z pod ziemi pod przeciwnikiem chwytając go i zaczyna nim "trząść". Do tego specjala nic nie mam, bo jest dość oryginalny, tylko wkurwia mnie że ściągnęli tą zdolność z fatala Shinnoka z 4 części MK...
Ostaniom rzeczą jest Teleport tzw: "TRICKY PORTAL" i co? znów brak oryginalności,
gdyż, jest żywię zryty ten teleport od Scorpiona, tylko że w przypadku shinnoka, portal go "wciąga", następnie BISKUP wychodzi z drugiej strony i uderza opponenta...

-Luna-

  • Gość
Odp: Ulubieniec i "NieUlubieniec"
« Odpowiedź #224 dnia: Czerwca 15, 2010, 11:49:44 pm »
Tyle lat temu grałem w tego MK4, że tyś synek jeszcze w przedszkolu z kolegami za rączkę chodził;p To tez moge nie pamiętać specialiXD Natomiast pamiętam fatala jak kościasta łapa sciskała ziomisława tak, że mu kiepa (pamiętam ten fajny dźwięk) się wystrzeliwała w powietrze:D ZA TO właśnie lubiłem Shinoka;p Co do MK:A niestety nie mam żadnego porównania bo nie dane mi było ogarniać tej cześci.