'

Autor Wątek: FILM AMATORSKI  (Przeczytany 38096 razy)

Offline Jedu Sindel

• U?ytkownik
Odp: FILM AMATORSKI
« Odpowiedź #60 dnia: Lipca 09, 2008, 12:36:24 pm »
Ciuszki s? w przygotowaniu, postaram si? dzi? zapoda?, ale b?d? one si? nie co ró?ni? od tego z MK2 b?d? hmm....bardziej sk?pe, ale postaram sie tez zrobi? wersje bardziej zakryte ;)
Kiedy jest planowana Premiera, i czy nadal potrzebujesz miotacza ognia, bo ja mam jako?ci (DVD) na niebieskim tle, je?li chcesz mog? zapoda???
Hahaha ale gafa, Nick z innego forum XD

Offline Art Cooler

• U?ytkownik
« Odpowiedź #61 dnia: Lipca 12, 2008, 05:58:58 pm »
Miej litość !! :P daj chociaż jedno zdjęcie , filmik .. COKOLWIEK !! :P
« Ostatnia zmiana: Lipca 12, 2008, 06:00:59 pm wysłana przez Art Cooler »
Nie Szkodzi , ?e Nie Wygl?dasz Jak Grecki Bóg !! :P

Offline OMENGOUKI

• U?ytkownik
« Odpowiedź #62 dnia: Lipca 26, 2008, 09:53:24 pm »
Jedu Sindel wybacz ale gadasz bzdury.
Dzi?kuj?, ale skoro id? na ?atwizn? to z materia?u DVD nie skorzystam bo wyda?em ju?  pieni?dze na profesjonaln? pirotechnik?.
Wyda?em bo MAM a nie GDY BYM MIA? tak jak ty.

Skoro tak bardzo id? na ?atwizn? to postanowi?em nagra? próbna walk? KITANA vs KABAL z charakteryzacj? itd.
Mo?e zobaczysz ?e nawet w DEMO REEL nie ma ?atwo i mo?e dotrze do ciebie ile wk?adam pracy by taki fan jak ty móg? nacieszy? oko.
Jak by ktokolwiek mia? jakiekolwiek poj?cie jak ci??ko jest zorganizowa? co? takiego to nie pisa? by takich bzdur jak Jedu Sindel.

DEATH DEALER dzi?kuj? za wstawienie si? ;)

W?a?nie kompletujemy kostium ksi??niczki, wi?kszo?? rzeczy jest robiona na miar? wi?c jak tylko przyjda paczki to zarzuc? fotki (w ko?cu)

POZDROWIENIA
« Ostatnia zmiana: Lipca 29, 2008, 06:25:59 pm wysłana przez OMENGOUKI »
TRZEBA BY? MANIAKIEM W DANEJ DZIEDZINIE ?E BY CO? OSI?GN??

Offline R-McDonald

• U?ytkownik
  • We are now free to choose our own destiny
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpnia 01, 2008, 11:52:30 am »
Pozdrawiam wszystkich jako nowy u?ytkownik, a g?ownie OMENGOUKI którego ambicje powinny by? wzorem do na?ladowania. Niewiem czy ju? rozpoczo?e? zdj?cia i napewno masz ju? ustalon? choreografie scen, ale je?eli móg?bym co? zaproponowa?, to widzia?em ostatnio ca?kiem niez?? scene walki w filmie "Serenity", w której drobna dziewczyna walczy?a z gromad? dziwacznych stworów przy pomocy dwóch mieczy (http://www.youtube.com/watch?v=EHURxizhURI&feature=related lub http://www.youtube.com/watch?v=lkJZlWHS_y4&feature=related). Nie wiem czy to dobry pomys? ale skoro Mileena u?ywa SAI to tematycznie jest to do siebie zbli?one. Mniejsza oto nie moge si? doczeka? efektu ko?cowego twojego projektu  ;D ;D
Mam te? pytanie odno?nie strony d?wi?kowo-muzycznej, mianowicie w jakim kierunku pójdzie ?cie?ka d?wi?kowa, bardziej techno jak w filmie czy co? nowego ? Poza tym ciekawi mnie czy odg?osy podczas walki b?d? bardziej naturalne czy wzorowane na tych z gry ?

Dzi?ki Tibo za zwrócenie mi uwagi :)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 01, 2008, 04:07:42 pm wysłana przez R-McDonald »

"BO?E SPRAW BY NAM SI? CHCIA?O TAK JAK NAM SI? NIE CHCE"- Alexander Alan Milne, Kubu? Puchatek

Offline Jedu Sindel

• U?ytkownik
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpnia 03, 2008, 09:00:33 pm »
Wyda?em bo MAM a nie GDY BYM MIA? tak jak ty.

Bardzo mi przykro po tym co napisa?e?, ale widzisz nie wszyscy s? bogaci, lub maj? bogatego tatusia jak ty. To by? ju? cios poni?ej pasa:'( :-[

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpnia 03, 2008, 09:16:14 pm »
Eh , Omengoukiemu nie chodzi?o o to by Ci? obrazi? , ale o to by Ci u?wiadomi? , i? cz?owiek si? stara i robi to na poziomie takim jakie stwarzaj? mo?liwo?ci , a znajdzie si? osoba ( w tym przypadku Ty ) , która wytyka b??dy i mówi o pój?ciu na ?atwizne , mimo , i? jeszcze nawet ani jedno zdj?cie b?d? zwiastun nie zosta? udost?pniony .

I czytaj ze zrozumieniem , albo jak jeste? królem , niech Ci s?udzy czytaj? . Omengouki nie chwali si? pieni?dzmy , a stwierdza fakt , ?e on robi film z w?asnych ?rodków ( ROBI ) , a nie marudzi , i? jaki by to film nie zrobi? gdyby pieni?dze  mia? . Nie ka?dy ma ?rodki na takie co? , Omengouki te? napewno ci??ko pracowa? , aby urzeczywistni? marzenie o filmie , dlatego wycieczki o bogatym tacie zostaw dla siebie , bo nie znasz ani Omengoukiego , ani jego sytuacji .

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

robaczek

• Gość
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpnia 03, 2008, 10:01:37 pm »
Pewnie nie powinno mnie tu by?, jako, ?e na forum jestem od niedawna (w zwi?zku z czym raczej mam ma?e prawo g?osu) i w ogóle, ale mam kilka pyta?, które pewnie by?y ju? wa?kowane wielokrotnie i pewnie wszystkich ju? nudz?, ale...

1. Kto w ko?cu b?dzie w tym filmie? Wpierw by?a mowa o Mileenie i "zbójach" (jakkolwiek by ich zwa? XD), teraz czytam o Mileenie i Kabalu, a na koniec jeszcze "strój ksi??niczki" dorzucili?cie, co nieodparcie sk?ania mnie ku Kitanie... To kto w ko?cu b?dzie? Mileena, Kabal, Kitana, a mo?e wszyscy naraz?

2. Jak d?ugie b?dzie to "co?" (bo nie wiem jak to nazwa?; ni to film, ni to walka... hm...)? Czy to b?dzie sama walka (nie wiem... tak ze 3min), czy mo?e krótkometra?owy film (powiedzmy z 15min), a mo?e jeszcze jako? inaczej?

3. Czy jak ju? to nakr?cicie (nie wiem ilu was tam jest, ale chyba sporo XD), to mam nadziej?, ?e wrzucicie to na jakiego? r...[zablokowana domena]...e'a, ku uciesze Mortalowej spo?eczno?ci, co by sobie po ?ci?gni?ciu poogl?da?a w dobrej jako?ci, a nie na jakim? YouTube, gdzie jako?? wo?a o pomst? do nieba?

4. I ostatnie pytanie, jako ?e ze mnie persistent little bugger... czy móg?by kto? wrzuci? cho? jakie? zdj?cie... nie musi by? to co? wielkiego, na przyk?ad fotka kostiumu którego? z bohaterów/bohaterek, lub cz??? dekoracji; cokolwiek co by da?o jaki? wgl?d w ca?y projekt. Niby niewiele, ale zawsze to co?.

Pozdrawiam i ?ycz? powodzenia.

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpnia 04, 2008, 02:24:51 am »
Ja oddaje wielkie uk?ony w stron? OMENGOUKI i si? ciesz?, ?e jest kto? kto ma tak? pasj? i ?a?uj?, ?e nie móg?bym pomóc. Z ch?ci? bym chcia? ale mieszkam w innym kraju i jedynie mog? powzdycha? i ?yczy? samych sukcesów.

Luna

• Gość
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpnia 05, 2008, 12:53:33 am »
Oj trzeba pasji i niezwyk?ej wytrzyma?o?ci ?eby skr?ci? film...gra?em w jednym <wg mnie kapa ale si? ludzie cieszyliXD> i wiem ile to kosztuje wysi?ku. Respekt za sam fakt zabrania si? za to:D! Jak b?dziesz mia? jakie? co? <fotki/offscreen/cokolwiek> to "po??" tutaj:)

SUPPORT!

Offline R-McDonald

• U?ytkownik
  • We are now free to choose our own destiny
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpnia 07, 2008, 09:41:17 am »
Jak b?dziesz mia? jakie? co? <fotki/offscreen/cokolwiek> to "po??" tutaj:)

SUPPORT!

100% support for your support ;D

"BO?E SPRAW BY NAM SI? CHCIA?O TAK JAK NAM SI? NIE CHCE"- Alexander Alan Milne, Kubu? Puchatek

Online SlaveMe TortueMe KillMe

• U?ytkownik
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpnia 12, 2008, 04:11:16 pm »
Sory ?e si? tak wpieprzam z postem....
Ale chcia?em widzie? czy planujecie jakie? jeszcze produkcje ze ?wiata MK?
Tymczasem czekam na Mileen?........
Jam jest ten który przywodzi do zguby,
Ten który uciska  maluczkich,
(...)
Patrzcie na me dzie?a o wielcy tego ?wiata,
I p?aczcie nad swym losem....
Jam jest Lord  - Ten Który Przynosi Burz?

"Wygra? ten g?upi chuj SlaveMe. Gratulujemy"
                                        Adept 3 czerwca 2010
NITHE AR LITUL,
NITHE AR TRETUL,
KAAR ATH TRET RO
THO KI EFFEL OT ETEROTOT
(...)
NITHERA AR ARITE OT LAR KA'AR BAAR

Offline Death Dealer

• U?ytkownik
« Odpowiedź #71 dnia: Września 20, 2008, 02:05:31 pm »
A ja nadal czekam na jakie? konkretne fotografie lub zdj?cia próbne :D...
A WRACAJ?C JESZCZE DO "MORTAL KOMBAT GOLD"...

Offline Jedu Sindel

• U?ytkownik
« Odpowiedź #72 dnia: Października 14, 2008, 08:42:34 pm »
I si? nie doczekasz ;/

Offline Tekken Kombat

• U?ytkownik
  • Debe?ciak
« Odpowiedź #73 dnia: Grudnia 04, 2008, 06:23:21 pm »
Jak ju? robicie film to
1)Dajcie koniecznie najlepsze postacie np.Rayden,Scorpion,Sub-Zero,Kitana,Replite,Jax i najlepszego Shokana czyli KINTARO !
2)Jak przegrany ma by? zmasakrowany to najlepiej niech to b?dzie filmowa kontynuacja Armageddona (MK VS DC nie jest kontyuacj? Armageddonu).
3)Brutalno?? to must od 18 LAT !

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
« Odpowiedź #74 dnia: Grudnia 04, 2008, 09:47:31 pm »
Jak ju? robicie film to
1)Dajcie koniecznie najlepsze postacie np.Rayden,Scorpion,Sub-Zero,Kitana,Replite,Jax i najlepszego Shokana czyli KINTARO !
Najlepsze postacie wed?ug kogo? I jak w produkcji amatorskiej zrobi? Kintaro tak, aby nie wysz?o ?a?o?nie?  ;)
2)Jak przegrany ma by? zmasakrowany to najlepiej niech to b?dzie filmowa kontynuacja Armageddona (MK VS DC nie jest kontyuacj? Armageddonu).
Eee, zawsze wydawa?o mi si?, ?e takie produkcje maj? osobny w?tek fabularny, a nie ci?gn? obecny zarys histori przedstawionej w grze.
3)Brutalno?? to must od 18 LAT !
;D

Pozatym kurcz?, OMENGOUKI, naprawd? przyda?oby si?, ?eby? jakie? info zarzuci?. Nawet je?eli projekt upad?, to te? wypada?oby nas o tym poinformowa? :) Mamy grudzie?, a jak do tej pory ani s?ówka o produkcji, ani nawet jedno malutkie, malute?kie, malute?czutkie zdjenci?tko si? nie ukaza?o w tym temacie 8)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 04, 2008, 09:52:06 pm wysłana przez Adept »

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06