Autor Wątek: MK zawiesza się  (Przeczytany 8036 razy)

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
MK zawiesza się
« dnia: Sierpnia 27, 2012, 08:23:54 pm »
Witam

Mam mały problem. Mianowicie gram Story Mode i co jakiś czas gra zawiesza się (mogę tylko wyłączyć konsolę). Moja konsola to PS3 60gb (ta ze wsteczną kompatybilnością). Ktoś miał podobne zdarzenia? Szukałem po necie i jest pełno takich historyjek, ale ani jednego rozwiązania.

Pozdrawiam,

Offline joleke22

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • PSN ID: joleke22
Odp: MK zawiesza się
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 27, 2012, 10:18:46 pm »
Też czasami mi się gra zwiesi ale tylko przy naciśnięciu Start gdy wchodzimy do głownego menu muszę wtedy resetować konsole :)

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
Odp: MK zawiesza się
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 28, 2012, 09:18:30 am »
Co innego jak zawiesiłaby się raz czy dwa, ale ciągłe zawieszanie się to mała przesada (o dziwo, tylko story mode!). Instalowałem wszystkie compatibility packs i dalej nic :(

Offline sla

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 365
    • Zobacz profil
  • PSN ID: king-sla
Odp: MK zawiesza się
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 28, 2012, 10:02:59 am »
A kupowałeś nówkę czy używkę? - pytam, bo może płyta jest porysowana.

Kolejna sprawa to laser w konsoli. Może już zużyty?

I na koniec - czy masz pobrane wszystkie patche?? - Jeśli nie, to jak włączasz grę to pewnie chce się aktualizować (jak jesteś online). Lekarstwem na to jest wypisać się z PSN, odpalić grę będąc offline, w menu głównym gry kliknąć PS Button i zrobić się online i dopiero pozwolić się zaktualizować. W przeciwnym razie będzie zwiecha.

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
Odp: MK zawiesza się
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 28, 2012, 11:09:48 am »
1 - Gra jest pożyczona od kolegi. Nie ma zbyt wielu rys. Delikatne ślady użytkowania.
2 - Laser akurat był wymieniany trzy dni temu na nowy :)
3 - No więc po kolei :). Po włożeniu płyty do napędu gra automatycznie zaktualizowała się do wersji 1.05. Pograłem chwilę 'Story Mode' po kilku walkach (chyba Cage vs Sonya) gra zawiesiła się. Odpaliłem ponownie i scenariusz ten sam - trzy, może cztery walki i 'zwiecha' :). Pobrałem potem Compilation Packi (wszystkie 3), ale nic sie nie zmieniło, ba nawet gra zawiesza się po jednej walce.

Offline sla

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 365
    • Zobacz profil
  • PSN ID: king-sla
Odp: MK zawiesza się
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 28, 2012, 11:56:56 am »
Compilation Packi są do grania online, żebyś mógł grać z innymi, którzy mają DLC a ty nie.

Dziwna sprawa z tymi zwiechami. Mnie się może przydarzyły 3-4 razy, ale w ciągu 1,5 roku (a gram praktycznie codziennie). Podobnie było na Vitcie - przy czym na Vitcie mam MK na karcie pamięci.

Może jest to właśnie kwestia rys?

Spróbuj jeszcze wywalić cały content dot. MK z dysku PS3 - wszystkie patche i wszystko co pobrałeś i zainstalować (pobrać jeszcze raz). Może coś się sypnęło w trakcie ściągania.

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
Odp: MK zawiesza się
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 28, 2012, 12:21:51 pm »
Ok spróbuje jak tylko wrócę do domu. Gdybyś mógł jeszcze tylko powiedzieć, gdzie to się usuwa.

Offline sla

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 365
    • Zobacz profil
  • PSN ID: king-sla
Odp: MK zawiesza się
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 28, 2012, 12:26:18 pm »
W dashu na tej zakładce , gdzie się odpala gry, tylko na samej górze. Nie pamiętam dokładnie, bo nie jestem przy konsoli.

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
Odp: MK zawiesza się
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 30, 2012, 08:45:24 am »
Niestety chyba rysy na płycie przeszkadzają :(. Jak tylko będę miał jakąś kase to kupię Komplete Edition.

Offline sla

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 365
    • Zobacz profil
  • PSN ID: king-sla
Odp: MK zawiesza się
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 30, 2012, 08:46:14 am »
Kupuj, kupuj - dodawaj nas do znajomych i jedziemy z koksem :D