Autor Wątek: pszczoły candymana  (Przeczytany 3103 razy)

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
pszczoły candymana
« dnia: Listopada 09, 2006, 10:20:18 pm »
jako że rzecz dotyczy mk:a umieszczam tego posta tutaj (żeby nikt nie miał później wątpliwości lol)

jak już wspomniałem w innym poscie robie postać candymana w mk:a. znawcy serii o tej legendzie ulicy napewno wiedzą, że nieodłącznym atrybutem candymana są jego pszczoły. wiem że drahim ma jakieś muchy (pszczoły:)) latające wokół niego i ma z nimi jakieś ciosy specjalne, i tu moje pytanie- czy da sie te pszczółki zaimplantować stworzonej przez siebie postaci? nigdzie tego nie widziałem w opcjach a candyman musi mieć pszczoły!!!!! lol

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
pszczoły candymana
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 09, 2006, 10:52:14 pm »
Z tego co się oriętuje to nie można:-(  Poniewaz zrobiłem postac Old Shanga i tez nie mogłem dodać ciosu odebranie duszy jakie w grze posiada Shang i Quan.

Offline Mileena

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 228
    • Zobacz profil
pszczoły candymana
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 10, 2006, 06:01:02 pm »
papa_snejk czy ty przypadkiem nie nabijasz sobie postow? ;]

Offline Dante

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 155
    • Zobacz profil
pszczoły candymana
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 10, 2006, 06:08:50 pm »
Strasznie dużo jest w MKA niedociągnięć. Plucia kwasem też nie ma, niewidzialności również, ale np. wężyk jest.
Naprawde nie rozumiem tego.

Offline beru

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
pszczoły candymana
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 10, 2006, 09:11:54 pm »
Off-topicowo nawiązując do istniejących/nieistniejących ciosów w KAF: Scorpionowi zamiast teleportu z MKD (tego z kopniakiem) dano inny, bardziej przypominający ten z MK1-MKT, ale w zestawie do KAF *jest* dostępny teleport z MKD...
Komu się bardziej podoba ten "nowy"-stary teleport Scorpa, niż ten z Deception? Bo ja mam mieszane uczucia...

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
pszczoły candymana
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 10, 2006, 10:30:59 pm »
Do scorpiona nic nie mam, ale mam do Sub-Zero bo zawsze walczyłem drugim jeko stylem walki, a teraz poprostu on go nie ma:-(, Jak juz otym gadamy to mam jeszcze do Motaro że ma malo fajnych ciosow, ale zato fajnie wyglada, roboty nie maja swoich odglosow, (Cyrax nie ma Siatki) A Shao-Kahn mało już gada!! Ale zato Quan Ch ma swoje prostowanie kregoslupa (Deptanie kolesia, ale troche to smiesznie teraz wyglada)

Offline Sicku

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 201
    • Zobacz profil
pszczoły candymana
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 10, 2006, 10:37:37 pm »
Cytat: "beru"
Komu się bardziej podoba ten "nowy"-stary teleport Scorpa, niż ten z Deception? Bo ja mam mieszane uczucia...


Ja jestem jak najbardziej za "nowym" ponieważ wygląda tak jak w klasycznych częściach. Pozatym ciosy charakterystyczne dla postaci są wzorowane dosyć mocno na tych ze starszych części. Co uwarzam, ża duży plus.   8)Oczywiście niektórych jest brak za to innym dodano jakieś... które też nie są najgorsze tak myśle. A i warto wspomnieć też o samej walce która nareście znaczniej przypomina tą klasyczną rozgrywke z mortali 2D. Chodzi mi przedewszystkim o skok, wreście można zadawać kopniaki "na tył "

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
pszczoły candymana
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 11, 2006, 12:02:58 pm »
Cytat: "Mileena"
papa_snejk czy ty przypadkiem nie nabijasz sobie postow? ;]


tak masz racje, chce miec milion postów bo mnie to podnieca. w postach zadaje konkretne pytania, i jak odpowiadam to też zawsze rzeczowo i konktetnie a nie pisze bzdur, tak że nie wiem o co ci chodzi, a co do innych postów to żeby tu nie mieszać to proponuje nowy temat: deception vs armageddon, tam bedziemy dyskutować na temat plusów i minusów obydwu pozycji co wy na to?

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
pszczoły candymana
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 11, 2006, 12:14:29 pm »
Jak by złączyc MKDA z MKDeception to lepszy byłby niż MK Armageddon. Moze temat taki: MKDA & MKD VS MKA

Wszystkie areny z MKDA i MKD razem, sama smietanka:-) Areny z MKDA zrobić interaktywne. Fatala normalne, Hara-Kiri, Wbijanie broni w ciało. I Dodac do tego wszystkiego nowe wykonczenie Weapon Fatality, jakie było już w MK TE.

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
pszczoły candymana
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 11, 2006, 12:16:10 pm »
popieram, chociaz sam niestety nie grałem w mk:da
ok zakładam temat