'

Aktualności: Mortal Kombat X - podyskutuj o najnowszej ods?onie MK!

Autor Wątek: Ko?cowe bossowie w MK Shaolin Monks  (Przeczytany 4607 razy)

Offline Maniak

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • W?a?ciciel strony mkpl
    • Mortal Kombat Polska
Ko?cowe bossowie w MK Shaolin Monks
« dnia: Października 10, 2005, 05:47:12 pm »
Nie mog? przej?? Shao-Kahna w MK Shaolin Monks, gram na Hardzie, (jako? tak wysz?o) Shang-Tsunga rozwalam bez problemu z Kitaro ju? troch? gorzej bo zostaje mi mo?e po?owa paska, ale Shao mnie po prostu niszczy, Macie mo?e jak?? metod?, taktyk?  na tych lolów???

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #1 dnia: Października 11, 2005, 11:39:42 am »
hmm ja gra?em w tego bossa 8 godzi? te? na Hardzie ale na KO z bratem.

Nie wiem jak samemu to wygl?da ale je?li grasz Liu Kang'iem to polecam:

Shang Tsung:ca?y czas z daleka puszcza? w niego og?mi a? zamieni si? w Johnnego i to samo ognie z dala. Identycznie z Sub-Zero. A teraz najciekawszy sposób na Reptile: Gdy zamieni si? w Reptile robimy Rowerek z dobiciem. Gdy Reptile wstaje znowu robimy rowerek z dobiciem. I tak w kó?ko i w kó?ko ( je?li b?dziemy to dobrze robi? Shang Tsung nie zamieni si? spowrotem do swojej postaci ) i takim szybkim sposobem wykonczymy Tsunga z pe?n? ilo?ci? ?y?.

Kintaro: Najprostrze ( je?li bedziesz robi? tak jak pisze nawet cie nie dotknie ). Robimy rowerek z dobiciem tylko ?e te dobicie robimy w drugf? stron? tak ?e po wykonaniu Rowerka Liu Kang ucieka skokem ( dzi?ki temu Kintaro nas nie dotaknie ). I robimy tak w kó?ko i w kó?ko a? padnie. Je?li widzimy ?e chce skaka? to nie dajemu mu na to robi?c szybko rowerek a je?li skacze to ?eby nie oberwa? skaczemy za nim w to miejsce z którego wyskoczy?.
Tak z ca?? ilo?ci? zy? przechodzimy do Shao Khana.

Shao Khan 1: Wg mnie naj?atwiejszy ze wszystkich. Gdy strzela to poprostu biegamy i omijamy pociski a gdy Shao robi ten " ?lizg " to szybko wykonujemy rowerek i odbujamy si? od niego ( tak samo jak w przytpadku Kintaro). Robimy to tak d?ugo a? b?dzie mia? po?owe paska.
Gdy dojdziemy do po?owy Shao Khan wyci?g?a M?ot i zaczynaj? si? schody. Nad tym w?a?nie m?czy?em si? z bratem przez 8 godzin.

Shao Khan 2: Jak wykona?es wszystko tak ja wy?ej pisa?em powinne? mie? ca?y pasek. Ja robi?em to tak ?e po " slizgu " robi?em identycznie to co z Shao Khanem1 i Kintaro. Najgorsze jest w nim to jak zaczyna si? obraca? z m?otem bo to prawie wszystkie ?ycia zabiera. Wa?ne jest to ?eby wiedzie? w którym mom?cie zacznie si? kr?ci? ( jest to ?atwo wyczu? po tylu godzinach gry ). Gdy zaczyna si? kr?ci? powinni?my sta? z dala i skaka? w lini prostych u?ywaj?c d?ugiego skoku. Tutaj trzeba mie? szcz??cie i du?e wyczucie które idzie opanowa? po kilku godzinach gry.

Po d?ugiej m?czarni mamy wstawke i dowiadujemy si? ?e jest to ju? koniec naszej gry w MK:SM i odblokowuje nam si? posta?. Zanim zaczniemy walczy? wogóle z Bossem to proponuje wykonac Misje Smoka które poda?em w dziale 3D.

Offline Maniak

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • W?a?ciciel strony mkpl
    • Mortal Kombat Polska
« Odpowiedź #2 dnia: Października 11, 2005, 02:27:22 pm »
Tak wiem misje ze Smoke ju? dawno temu przelaz?em. Podobna taktyke mialem, ale nie robi?em tego rowerka, zobaczymy, Pozdrawiam:-)

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #3 dnia: Października 11, 2005, 04:30:55 pm »
tylko masz go mie? wykupionego na folllla:P Razem z dobitk? ( kó?ko ).
GL HF bo ju? Ci wspó?czuje z tym bosem:/ ale co tam wszystko do przej?cia. Napisze jeszcze Kung Lao ale dopiero jak przejde

Offline SkY-MasTeR

• U?ytkownik
    • http://www.sum41pl.glt.pl/
« Odpowiedź #4 dnia: Października 28, 2005, 03:39:29 pm »
nie no nie da rady tak
ten poje**** shao mnie rozwala ju? mia?em zrobi? fatala ale mi przyciski sie pomyli?y i mnie zabi?  :x  :x  :xPierdo** MK:SM Najlepiej na nerwy dzia?a!!!!
jak tego kutaf*** shao pokona? ten nie dzia?a zt?d tylko technika na jego m?ota mi potrzebna!
color=blue]Palce Bol? Od Grania Na Gitarze....
[/color]

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #5 dnia: Października 28, 2005, 09:06:47 pm »
jedyna metoda na ucieczke przed tym mlotem to skok R1 + X na przek?tne strony areny. Jak sie wczujesz to unikniesz uderzenia

Offline Fan

• U?ytkownik
« Odpowiedź #6 dnia: Października 29, 2005, 06:58:42 pm »
Koncowi bosswie s? banalni.. Gram kung lao wiec powiem Wam nim walcze..
Z Shang Tsungiem trzymam po prostu caly czas blok i po jego akcjach robie mu combosa.. Jego ciosy przyjete na blok tez odbieraja energie ale po jego smierci mozna sie zregenorowac do konca..

Z Kintaro..biegam caly czas do okola ringu i rzucam w niego kapeluszem a gdy odbija sie od ziemi zeby na nas skoczyc po prostu wskakuje na miejsce skad sie odbil.. Podczas calej walki z nim raz moze sie przytrafic ze nie zdaze uciec ale podobnie jak przy shang tsungu mozna do pelna sie zregenerowac po jego smierci..

Na Shao Kana metoda przynamniej w polowie jest taka sama jak na Kintaro..tzn..biegamy do okola ringu rzucajac w niego kapeluszem.. Gdy wyciaga mlot mozna sie uchronic uzywajac dwa razy z rzedu dlugi skok a pozniej podwojny skok i wcisnac ko?ko aby zawisl w powietrzu (jak w matrixie)..:)
udzie którzy pij? s? dla mnie niczym...niczym bracia...

Offline SkY-MasTeR

• U?ytkownik
« Odpowiedź #7 dnia: Października 30, 2005, 09:48:47 am »
mnie wkurzt?o granie liu kangiem juz raz sie uda?o fartem bo czask? rzuca?em ale tertaz nie idzie i scorpionem sobie save'a z liu przy tych bosach skasowa?em  :x
[/color]

Offline Kitana,Sindel,Tomek

• U?ytkownik
« Odpowiedź #8 dnia: Października 30, 2005, 10:52:09 am »
a tak apropo to kim mo?emy gra?w mksm bo niektórzy gadaj? ?? cagiem idzie i innymi postaciami czy to prawda?

Offline SkY-MasTeR

• U?ytkownik
« Odpowiedź #9 dnia: Października 30, 2005, 11:10:05 am »
przechodzimy, co-op - Sub-Zero, Kung Lao, Liu Kang, Scorpion
VS-Baraka,Kitana,Cage,Reptile,Liu Kang, Sub-Zero,Kung Lao, Scorpion
chyba wszystko
[/color]