Autor Wątek: Mortal Kombat vs Tekken i inne bijatyki  (Przeczytany 76513 razy)

Offline Eric Draven

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #180 dnia: Października 20, 2010, 08:13:23 pm »
Yyyy.... no tak sorki z tm Tekkenem się zagalopowałem chodziło mi o bonusowe postacie jak Gon czy Vader w SC 4.Jeszcze raz sory żle sformuowałem zdanie

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #181 dnia: Października 20, 2010, 08:33:16 pm »
fuck tekken! MK rulez! ;) Pamiętam jak mi sie w pale porypało gdy zobaczyłem nowe postaci w mk3 ;) nawet nie chcę widzieć nowych postaci w mk9! p.s. popatrzcie na wyniki sondy na mkc ;)

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #182 dnia: Października 20, 2010, 08:56:35 pm »
fuck tekken! MK rulez! ;) Pamiętam jak mi sie w pale porypało gdy zobaczyłem nowe postaci w mk3 ;) nawet nie chcę widzieć nowych postaci w mk9! p.s. popatrzcie na wyniki sondy na mkc ;)

Zgadzam się, ale tylko MKI - UMK3 :P bo pózniejsze mortale dla mnie są porażką wiekszą od tekkena 4 i 6:P

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #183 dnia: Października 20, 2010, 09:02:42 pm »
Gon w T3 jest postacią z innego uniwersum, a konkretniej z jakiejś mangi ;)
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2010, 09:09:57 pm wysłana przez Martins »

Offline Zwyrol

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #184 dnia: Października 20, 2010, 09:04:00 pm »
Dla mnie tak naprawdę to już MK3 był średniawyi. Jakiś taki ugrzeczniony klimat i chyba najsłabsze fatality w serii, nie licząc crossovera z DC Universe. Bardziej śmieszą, jak Jax i wielki but, czy Liu Kang z automatem. Oczywiście były też wyjątki, jak Sub-Zero, który miał całkiem niezłe jak na tą odsłonę. :)


Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #185 dnia: Października 20, 2010, 09:08:09 pm »
Trójka ma świetny klimat i historię (inwazja Shao na Ziemię), dlatego nawet ugrzecznione fatale nie psują bardzo dobrego wizerunku, jaki pozostawiła po sobie ta gra.
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2010, 09:10:43 pm wysłana przez Martins »

Offline Eric Draven

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #186 dnia: Października 20, 2010, 09:09:54 pm »
Była jeszcze platformówka na snesa z Gonem badziew straszny........chyba lepiej będzie jeśli w nowym MK nie będzie bonusowych postaci MK to MK i basta

Offline Eric Draven

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #187 dnia: Października 20, 2010, 09:13:04 pm »
Dla mnie osobiście Mortal zakończył swój żywot po UMK3 silna konkurencja i coraz gorsze pomysly Boona i spółki zrobiły swoje ale najważniejsze ,że nowa odsłona ma ogromne szanse wrócić na arenę bijatyk z ogromnym hukiem

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #188 dnia: Października 20, 2010, 09:30:50 pm »
Wiem, że wielu osobom sie narażę, ale sądzę, że wszystko ma swoje plusy i minusy, nie inaczej jest w przypadku Mortali 3d. Oprócz paru kapiastych pomysłów (niektóre nowe postaci, czy system walki) było też dużo świetnych fatali, ciekawa fabuła, paru fajnych zawodników, konquest (z Deception) i mnóstwo dodatków w krypcie, na które fani czekali od zawsze. Dlatego jeśli miałbym możliwość wymazania części 3d z historii, to mimo wszystko bym tego nie zrobił.

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #189 dnia: Października 20, 2010, 09:35:58 pm »
tak jeszcze poza tematem MK. Heihachi Mishima był jeszcze w Smash Court Tennis Pro Tournament 2 na PS2  ;D normalnie lol

Offline Eric Draven

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #190 dnia: Października 20, 2010, 09:38:35 pm »
Masz sporo racji Mortale w 3d aż kipiały od bonusów,ktore przedłużały żywot gry jednak kosztem systemu walki a ten jest chyba najważniejszy no powiec czy Mortal Kombat nie najlepiej prezentowal się w systemie 2d? naturalnie takie jest moje zdanie.Trójwymiarowych części nie mozna tak do konca mieszać z błotem jednak seria MK przez te ostatnie kilka lat po prostu zdziadziala,

Offline Eric Draven

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #191 dnia: Października 20, 2010, 09:41:07 pm »
A pamiętacie tennis bodajże na Amigę, który parodiował serie Mortal Kombat? Zapomniałem tytuł

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #192 dnia: Października 20, 2010, 09:45:10 pm »
osobiście wolę mk2d, chociaż te na ps2 też dają radę, w czym zgadzam się z Martinsem

Offline Zwyrol

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #193 dnia: Października 20, 2010, 09:52:53 pm »
Dla mnie z MK w 3D Deadly Alliance, czy Deception były na pewno lepsze niż MK4. :] Deception to już w ogóle przynajmniej w wykończeniach klasa, no i fajne są te dodatkowe tryby jak klon Super Puzzle Fighter II Turbo.

Nie podoba mi się za to crossover i Armageddon, co z tego, że są praktycznie wszystkie postaci? Skoro większość ma kiepski design, a fatale są na jedno kopyto.

Nie wspominając już o Shaolin Monks, bardzo fajna chodzona bitka, gdzie przez grę przewijają się wszystkie najlepsze postaci z serii. A biega się po dobrze znanych lokacjach. Wybaczyć nie można tylko tego, że z PAL wykastrowali MK2.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #194 dnia: Października 20, 2010, 10:00:44 pm »
teraz trafiłeś w mój słaby punkt Zwyrol. Rozdrapałeś jeszcze niezagojoną ranę... próbowałem o tym zapomnieć... mnie się wydaje że midway obraziło się na europę po 1993 roku kiedy to niemcy zakazali sprzedaży mk2...