Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - krzychu

Strony: [1]
1
Mortal Kombat (2011) / Pare podstawowych pytań.
« dnia: Stycznia 14, 2013, 06:07:15 pm »
Witam, zacząłem niedawno przygodę z Mortalem, tzn zawsze lubiłem i grałem w MK4 na PC na dodatek zawsze dla mnie był o wiele lepszy niż taki Tekken, ale dopiero niedawno dostałem wersje xboxową z odblokowanymi postaciam. Mam parę pytań. Przejrzałem trochę forum i już co nieco wiem.

Ogólnie jeżeli chodzi o gre to lubie grać Kung Lao i Kitaną i pierwsze pytanie brzmi jak zrobić, żeby postać wstawała zadając obrażenia (jakiś cios) na youtubie widziałem jak koleś grał Kung Lao to po przewróceniu go na ziemie wstawał od razu robiąc spina. W training widziałem, że to się nazywa wakeup attack ale nigdzie nie widziałem jak to wykonać. Dobre to jest. Jak grałem np Laddera lub nawet Story to Subzero drażnił mnie swoim wślizgiem po tym jak go obalałem, to samo Milena z skokami...
Więc jak wykonać Wakeup attack - u Kung Lao i Kitany (chyba, że u każdego jest tak samo)?
(widziałem w FAQ coś o tym wakeupie ale niezbyt rozumiem o co chodzi, można wytłumaczyć jakoś prościej? ;>)

Co to jest ten matchup i juggling, wszędzie tu na forum widziałem te sformułowania, ale co one znaczą? Juggling mi w domyśle mówi coś, że to jest wyprowadzenie sporej ilości ciosów na które przeciwnik nic nie zrobi. A matchup?

I jeszcze jedno, fatality. Jaka to jest odległość (bo tyle zczaiłem) sweep i varies? Bo niezbyt mogę zrobić fatality które mają takową odległość.

pozdrawiam!

Strony: [1]