Polskie Forum Mortal Kombat > Nowości

INJUSTICE: Gods Among Us

(1/10) > >>

Semek:
Pojawił się pierwszy trailer nowej gry NRS, gra będzie bijatyką, tylko problem w tym iż naparzać się będziemy ponownie superbohaterami ze stajni DC Comics. Tym razem w szranki staną sami herosi bez fajterów z MK. Ja ze swojej strony mam obawy czy , aby nie wyjdzie im coś na wzór MKvsDC. Po trailerze boje się, że wykombinują coś w stylu kontynuacji wspomnianego tytuły, tylko bez postaci z uniwersum MK. Twórcy niby się się zarzekają, żę będzie brutalnie jednak "who cares" ? Ja jestem rozczarowany czekam na MK10, a oni mi wyskakują z czymś takim :)
Poniżej link do trailera. Enjoy

Trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=hMkTQSbE6Bc

Wywiad z Edem na temat gry:
http://www.youtube.com/watch?v=11oHydkDtis&feature=relmfu

sla:
Jak będzie mechanika rozgrywki z MK9 to kupuję!

Grodek118:
Mi wystarczy to by było lepsze od MKvDCU.

johnx:
Powinniście się cieszyć, bo wychodzi na to, że skoro NS zabierze się teraz za inną grę, to MK10 zadebiutuje na nowej generacji konsol. Chociaż w sumie skoro posiadacie te swoje ps3 i x360 to nie będzie Wam to na rękę :P Poza tym patrząc realnie - MKvsDC też był pierwszym mortalem na nową konsolę i widać jak skończył :P Nie wiem, czas pokaże.

Adept:
Johnx, nowa generacja nie wyjdzie przed 2014. A po drugie mało postaci przedstawili. Bardzo chciałbym by był Doctor Fate. Po trzecie, czy ja naprawdę muszę oglądać tych murzynów Grodka?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej