Polskie Forum Mortal Kombat > Turnieje i zloty

Turniej Starych Mistrzów MK1-MKT

(1/1)

Adept:

Już dziś. Turniej starych mistrzów MK1-MKT. Skoro nikt już nie gra, to ostatnia batalia musi odbyć się pomiędzy starym wyjadaczem, a młodym wilkiem, który szybko nabrał wprawy i raz po raz detronizował w Honmarowych turniejach graczy bardziej doświadczonych! Kto okaże się OSTATECZNYM królem? Tego dowiecie się już niedługo!

johnx:
Jestem gotów na ostateczny pojedynek! Adept, prowadziłeś mnie za rączkę od początku mojej kariery online w Klasyczne MK. Wiele mnie nauczyłeś, wręcz przekazałeś mi całą swoją wiedzę. Zostaliśmy sami na placu boju! Może i mieliśmy długą przerwę w graniu. Mimo wszystko, liczę na dobre walki, i jako że jesteś moim mistrzem - masz to wygrać. :D Good luck, have fun.

Adept:
UH, cóż za emocje!

Mortal Kombat 1 - Adept
Mortal Kombat II - Johnx
Mortal Kombat III - Johnx
Ultimate Mortal Kombat III - Adept

REMIS!!! ZADECYDUJE MORTAL KOMBAT TRILOGY!!!

johnx:
Doszliśmy do porozumienia, że nie warto zaczynać turniej MKT. Nie mam pobranej gry (prawie 2GB) co jest sporym utrudnieniem, które przedłużyłoby turniej być może do jutra. Zatem wyniki:

MK1: johnx (2) - (7) Adept
MK2: johnx (7) - (5) Adept
MK3: johnx (7) - (4) Adept
UMK3: johnx (6) - (7) Adept

Najlepsze walki pod względem technicznym były rozegrane w MK1, gdzie skill aż wyciekał z monitora. :D Niestety przegrałem z impetem, chociaż udało mi się zrobić kilka fajnych combosów. :D W MK2 udało mi się wygrać dzięki Kitanie i to właśnie dzięki tej postaci nadrobiłem straty i wygrałem. W MK3 zapanował mój Nightwolf, który chociaż słabszy niż w UMK3, też daje radę. UMK3 jak to UMK3, remiz 6-6, po czym random select. Mi wylosowało słabiutkiego Shanga, Adeptowi Sonię. Jedyne co robiłem to zmieniałem się w Nightwolfa, jednak robiłem tyle błędów, że przegrałem w 3 rundzie.

Walki były naprawdę dobre i liczę na powtórkę. :D Na dniach spodziewajcie się nagrań z tego śmiertelnego pojedynku. GGs Adept, obaj jesteśmy mistrzami. :D

MoDa:
Juz gratuluje zwycięzcy  :D
mam nadzieję że będzie to Tomek :P  >:D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej