Polskie Forum Mortal Kombat > Nowości

INJUSTICE 2

(1/29) > >>

Filx:
Sequel Injustice został kilka dni temu oficjalnie potwierdzony. Szykuje się sporo zmian względem części pierwszej. Póki co wszystko zapowiada się bardzo dobrze, szczególnie biorąc pod uwagę jakość gier od NRS w ostatnich latach. Teraz najbardziej martwię się o ewentualne mikropłatności związane z nowym Gear System  (swoją drogą sam system to bardzo dobry pomysł), które mogą zepsuc grę jeszcze bardziej niż łatwe fatality. W każdym razie poczekamy, zobaczymy.

Trailer:
http://youtu.be/oDav-JfidL0

Kilka informacji:
http://blog.us.playstation.com/2016/06/08/injustice-2-revealed-coming-to-ps4-in-2017/

Drugi trailer:
https://t.co/mJcOwdx3m8

Kornixon:
A oto troszkę gameplayu z Injustice 2:

https://youtu.be/QlRp__ZB0Zg

Jak dla mnie tytuł za bardzo podobny do poprzedniej części, względem mechaniki oczywiście, a że mechanika w Injustice mi się nie podobała to ten tytuł mam zamiar sobie odpuścić.

Choć pewnie grę wypróbuję ;D

SlaveMe TortueMe KillMe:
Co to za zjebany pomysł z pancerzami? W grze też tak będzie? Chodzi mi o ten motyw z trailerów bo gejplej mam w dupie i nie oglądałem.....
Po za tym ... nie wiem.... Kurwa, lubię komiksy..... Nawet te superhero ale DC zawsze miało dla mnie w chuj lewe postaci.... No sorry, ale jebana małpa?... Albo Black Manta co ma łeb jak Arnold z bajki.... kurwa......

Filx:
Chętnie dowiedziałbym się co ci się konkretnie w tych pancerzach nie podoba :P

franqey:
Co do postaci w DC, to jestem zdania, że im tylko skrajności wychodzą. Albo ktoś jest mega spoko, jak Batman, Jocker czy Lobo, albo jest gównem pokroju Aquamana. Nie ma takich gości jak np. Beast w Marvelu, który w zasadzie jest jedną z pierwszoplanowych postaci, ale tak na prawdę każdemu koło wacka lata. Wynika to pewnie z faktu, że DC zawsze było bardziej groteskowe, a z groteską łatwo przesadzić.
P.S. Mi osobiście wygląd Aqua Manty się podoba, bo wygląda jak kot dr. Klaufa z inspektora Gadgeta

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej