Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Gimli

Strony: [1]
1
Mortal Kombat 11 / Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« dnia: Sierpnia 02, 2021, 05:54:30 pm »
Możesz to zrobić w jakiejkolwiek wieży czasu.

Kurwa, dawniej to forum było złote.

R.I.P

Według starej chińskiej przepowiedni, forum to odżywa dokładnie co 4 lata, kiedy to wychodzi kolejna odsłona.

2
Filmy / Odp: Film Mortal Kombat (2021)
« dnia: Marca 17, 2021, 07:51:37 pm »
Ja dawno pisałem, pora wnieść coś od siebie na forum.

Co do filmu:

Od początku domyślałem się, po jakiego grzyba wcisnęli tego nowego bohatera. Dla mnie zrozumiałe i jak najbardziej popieram. Zamiast robić z Liu Kanga ignoranta, któremu Raiden za każdym razem tłumaczy co to w ogóle ten cały Mortal Kombat i tym podobne, dodali całkiem nową postać. Liu Kang staje się dzięki temu ogarnięty w temacie. I teraz najciekawsze, kim właściwie jest ten cały Kuai Liang Cole Young? Są różne teorie. Pierwsza niby ok, druga głupkowata, a trzecia jeszcze głupsza:

1) Ten cały Cole to przodek Scorpiona. Zapytacie mnie co o tym myślę? Pff... banalne. Ale nie liczyłem na fabułę dekady. Ed Boon zapewne chce zaszokować widzów tym plot twistem. Specjalnie do roli Scorpiona wzięli 60-latka, aby potem odszedł z filmu, zaś nowym Scorpionem zostanie nasz Cole... Oby nie.

2) Cole Young, jak to wspomniał użytkownik wyżej, to Kuai Liang, młodszy Sub-Zero. Czaicie? Cole Young = Kuai Liang, wymowa podobna. Myślałem o tym i powiem wam, że gdy ta teoria okaże się prawdziwa, spierdzielą całą postać, jaką jest Sub Zero. Do Kuai Lianga nie pasuje styl walki, jakim jest MMA. Wszyscy mu tłumaczą co to ten Mortal Kombat, zrobiliby z niego totalnego ignoranta. No i co z jego mocami? Jak je zdobędzie? A może już ma, tylko się ukrywa, jak jakiś superbohater? Wolę od tej teorii tę pierwszą.

3) Toż to Johnny Cage ukrywający się pod pseudonimem. Durnowate bardzo. Sam aktor jest urody Azjatyckiej, gdyby okazał się to Johnny, wzięliby aktora nieazjatyckiego. Chociaż z drugiej strony, Johnny był ignorantem i w animacji, i w poprzednim filmie, i w story. Ale nie nosi okularów. Teoria do kosza.

4) Że to Chameleon... pierwsze słyszę. Ale wątpię, aby wcisnęli niszową postać (w sensie taką, która nigdy nie pojawiła się w żadnym story, filmie, itd.) i uczynili z niej głównego bohatera.

5) To Hsu-Hao!... nie no dobra, bez takich...  :afro:

Dobra, teraz reszta postaci:

Scorpion - Byłem negatywnie zaskoczony, gdy zdecydowali się wziąć starego aktora do tej roli, ale to jest mniej ważne, bo prezentuje się wystarczająco dobrze. Strój jak najbardziej na +. Wiele osób czepia się o jego kwestię "get over here!", że niby brzmi dość słabo. Ale to tylko jedno zdanie, bez spiny! Gdy przedstawia się mówiąc "Scorpion", brzmi o wiele lepiej.

Sub-Zero - Aspekt wizualny jak najbardziej wywarł na mnie pozytywne wrażenie, choć ta maska wydaje się trochę za duża, ale pikuś. "I am... Sub Zero" - jego głos pasuje to postaci, którą ma się stać. Rozumiem, że nie chcą w przyszłości modulować głosu, także zdecydowali się aby brzmiał jak Noob od samego początku. :) W tej rzeczywistości to on został uhonorowany wyrwaniem kończyn Jaxa. Bardzo mnie to cieszy, postać zyskuje, gdyż widz będzie już świadomy tego, że potrafi zrobić niemałą krzywdę naszym protagonistom.

Kano - Byłem zaskoczony, gdy zobaczyłem go jako członka paczki naszych bohaterów. Pomyślałem: "Kano? Jako ten dobry?", a po chwili namysłu stwierdziłem, że to nie taki zły pomysł biorąc pod uwagę fakt, że przecież może ich zdradzić (i tak się pewnie stanie). Cieszy mnie też fakt, że Kano w końcu kogoś zabija. W grach czy poprzednich filmach został przedstawiony jako kukła do bicia.

Mileena - O ja pierdzielę... gdy pierwszy raz, zanim jeszcze wyszedł trailer, zobaczyłem aktorkę, pomyślałem: "Nie, to nie może się udać". Wygląda chyba najgorzej z dotychczasowej obsady. I to nie kwestia braku różowej barwy w stroju, tylko coś jest nie tak z tą twarzą. Na całe szczęście zostanie postrzelona na wylot i nie będzie trzeba dłużej na nią patrzeć.

Sonia - Nie mam wiele do opowiedzenia. Wygląda całkiem całkiem. Mam jednak nadzieję, że członków SF będzie jak najmniej.

Jax - Wiele osób skarży się na jego chude łapy. Jednak niech się nie martwią. Sub Zero załatwi ten problem w sekundy. ;) Ograniczyć do minimum sceny, tak samo, jak z Sonią i będzie git.

Kurde no... nie chce mi się więcej pisać. to teraz na szybko tak:

Liu Kang - Z początku wyglądał trochę jak jakiś nastolatek, który dostał się na turniej, ale z czasem zmieniłem zdanie i wygląda w porządku.

Kung Lao -  Wygląd na plus, nie wiem, co więcej napisać.

Raiden - Aktor wygląda jakby zrobił cosplay Raidena. Aspekt wizualny na -. Nie wiem, kto wpadł na pomysł, aby Raiden mówił takim szeptem. Może to tylko jedno zdanie? Kij z tym...

Kabal - Niech nie spierdzielą tej postaci. Niech nie ginie szybko. Niech zostanie przy życiu. Wygląd przypomina bardzo ten z gry.

Dobra koniec, zmęczony jestem. Jakieś pytania?

EDIT:

"„Powodem, dla którego nie dołożyliśmy do filmu Johnny’ego Cage’a, jest to, że jest on bardzo egoistycznym facetem. Owszem, jest zabawny, podobnie jak Kano” - Jeżeli nie trollują, to teoria numer 3 idzie do piachu.

3
Filmy / Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge - Poszukuję napisów
« dnia: Kwietnia 12, 2020, 12:49:19 pm »
Poszukuję napisów do filmu animowanego "Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge". Wydawca zaprzeczył chęć dodania polskiego dubbingu bądź napisów. Dlatego, jeżeli ktoś z was ma, bądź pojawią się w najbliższym czasie, proszę o ich wrzucenie w tym temacie.

Edit: Obejrzałem wczoraj z napisami, ale po prostu pobrałem angielską wersję, po czym wrzuciłem w jakąś stronę tłumaczącą i powiem wam, że dało się oglądać.

4
Mortal Kombat 11 / Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« dnia: Maja 03, 2019, 02:16:19 am »
Co do tego błędu z desynchronizacją w "Story". Napisałem do WB tak, jak ktoś mi zasugerował i dostałem taką odpowiedź:

"Thank you for contacting WB Game Support. We apologize for the delayed answer.

Our department is aware of this error and does everything possible to find a solution.
We will keep your case open and we will inform you about the news.
Please send us a message with the report of the losses due to this error.
We apologize for the inconvenience and appreciate your patience

If there is anything I can do to further assist you with this issue, please reply to this email and I will be happy to help."

Czyli nie ma rozwiązania. Trzeba czekać, dopóki sami tego nie naprawią. :(

5
Mortal Kombat 11 / Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« dnia: Kwietnia 27, 2019, 03:32:24 pm »
Podejrzewam, że znaczna większość forum gra na konsolach:/ Może spróbuj poszukać na reddicie albo uderz z tematem bezpośrednio do NRS?

Na reddicie jak i na innych stronach (steam) istnieją 2 typy odpowiedzi:

1) Też tak mam;
2) MOŻE to przez sterowniki?

Jedna jak i druga odpowiedź jest mało pomocna. Sterowniki najnowsze, nawet zaktualizowane specjalnie pod MK11. Opcja z napisaniem do NRS jest najlepszym rozwiązaniem.

6
Mortal Kombat 11 / Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« dnia: Kwietnia 26, 2019, 09:43:31 pm »
Mam problem z synchronizacją dźwięku w trybie "Story" na PC. Po jakimś czasie obraz się spóźnia. Podobno trzeba zmienić ustawienia w "AMD Radeon Settings" > "Switchable graphic". Tylko, że nie posiadam tej opcji. Można też wejść w "Additional settings", ale tej opcji też nie posiadam. Można też zmienić "Odświeżenie pionowe", ale to nic nie daje. Spotkał się ktoś już z takim problemem? Jak go rozwiązać? Byłbym wdzięczny za odpowiedź, ponieważ przechodzenie story z takim opóźnieniem to czysta kpina (można też naciskać "start" na padzie, gdy problem wystąpi... ale występuje za często, przez co gwałcenie jednego przycisku nie wchodzi w grę).

7
Mortal Kombat 11 / Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« dnia: Kwietnia 17, 2019, 09:40:29 pm »
1) To ja też coś wrzucę:

(click to show/hide)

2) I odpowiedź do postu Dragona:

(click to show/hide)

8
Mortal Kombat 11 / Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« dnia: Kwietnia 02, 2019, 02:06:36 pm »
http://www.powerpyx.com/mortal-kombat-11-trophy-list-revealed/

Niedawno przeczytałem. I dwie rzeczy mnie zaciekawiły:

1) Teamwork trophy
Play a Group Battle with 2 other players

Powiedzcie mi, że wrócili do czasów MK9 i zrobili TAG TEAM. Nigdy w Mortala nie gram w pojedynkę, zawsze z osobą siedzącą obok mnie. No, chyba, że online.

2) Cyber Initiative trophy
Perform 2 different FATALITIES with Frost

Czyli społeczność rozgryzła rolę tej postaci w fabule. Można z tego wywnioskować, że będzie miała coś wspólnego z cybernetyzacją.

PS: Czyli Cetrion I Kollector to już oficjalne nazwy dla obu postaci.
PSS: Zapomniałem spojrzeć na datę, ale na szczęście 1 kwietnia już się skończył. Dlatego te trofea nie są żartem... chyba. :)

9
Mortal Kombat 11 / Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« dnia: Marca 22, 2019, 08:27:17 pm »
Gdy zobaczyłem u Shang Tsunga znajomą twarz, pojawił się uśmiech na mojej mordzie.

Co do ostatniej sceny ukazanej po trailerze story. Kiedyś była wzmianka o tym, że story będzie można "poprowadzić na swój sposób" poprzez wybranie w kluczowym momencie jednej z postaci. Wydaję mi się, że to był właśnie ten moment. Gra da nam wybór, czy scorpion czy sub-zero ma walczyć z cyborgami. A wy co o tym myślicie?

10
Mortal Kombat 11 / Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« dnia: Marca 22, 2019, 07:59:20 pm »
Nareszcie oficjalnie potwierdzony. Wyglądem miażdży chyba wszystkich. Ze strony wizualnej ta postać nie ma wad... ;). Tylko mam jedno pytanie do Shang Tshunga - znajdziemy go w głównym rosterze, czy tylko za pośrednictwem DLC?

11
Mortal Kombat X / Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« dnia: Kwietnia 14, 2015, 08:25:55 pm »
To znowu ja.

Mam teraz inny problem. Otóż ściągają mi się w tej chwili aktualizacje... jest ich 29, każdy waży 465MB. Zanim to się ściągnie, mnie już w domu nie będzie (a chciałbym jeszcze dzisiaj sobie pograć). Czy da się jakoś przyśpieszyć (głupie, nie?) te aktualizacje, albo cholera jasna wie co?

12
Mortal Kombat X / Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« dnia: Kwietnia 14, 2015, 07:46:28 pm »
A ja mam specyficzny problem.

Otóż, gdy włączam trening, 2 graczy itd... to gra wywala mnie do pulpitu. Ktoś wie, czym to jest spowodowane? Gra oczywiście jest oryginalna.

Pozdrawiam! :)

Edit: Ok, już nieważne.  :afro:

13
Inne / Komiksy MK, kupno.
« dnia: Stycznia 07, 2015, 12:05:39 pm »
Witajcie!

Czy ktoś będzie kupował te komiksy? Sam próbowałem, ale niestety odrzuca moją kartę płatniczą (nie wiem, co jest grane). Gdyby jakaś osoba miała zamiar kupić, to chętnie się dołączę i oczywiście zapłacę przelewem na konto (wpierw zapłacę, żeby nie było, że to oszustwo :police:).

PS: Tylko nie cyfrową dystrybucją. Jak coś kupuję, to wolę to podotykać.  :afro:

Strony: [1]