Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Mat

Strony: [1]
1
Poboczne gry MK / Mortal Kombat Mythologies: Sub-Zero = Najlepszy mortal!
« dnia: Grudnia 08, 2007, 04:58:21 pm »
Zakładam taki temat, gdyż uważam, że tej grze należy się na forum chyba trochę więcej uwagi...
Najbardziej niedoceniony z mortali - i jak najbardziej NIEsłusznie! Mnie ta część naprawdę się podoba, w ogóle natomiast nie mogę pojąć, że komuś innemu już nie bardzo.
Parę argumentów na rzecz tej gry:

1. HISTORIA - Nic z tego, co było do tej pory, więc jest oryginalnie. Motyw Wojny Bogów, z odzyskaniem mapy, pojedynku Scorpiona i Sub- Zero, czterech żywiołów chroniących amulet, którego chce odzyskać Quan Chii dla Shinnoka - KAPITALNE!!! Moim zdaniem ten mortal ma najlepiej wymyśloną i przedstawioną historię ze wszystkich! (wiem, że miało to być tylko wstępem do MK4).
A i otwórzcie sobie książeczkę z gry - 5 stron zawierających różnych opisów: O przegranej Shinnoka, jego uwięzieniu w Netherrealm, parę słów o turnieju, Lin Kuei, Shirai Ryu i Takedzie, żywiołach...Jest tego sporo (nie to co w 'Shaolin Monks'...).
2. FILMIKI - żadnych śmiesznych i niedorzecznych pierdół. Klimatyczne i z żywymi aktorami!
3. Pierwszy chodzony mortal i ost. w 2D
4. KLIMAT - już samo intro, choć krótkie, jest bardzo dobre. Do tego wspomniane wszystkie filmiki, areny i bez jakiś żartów jak w tych nowych mortalach :?
5. MUZYKA - Jak będziecie sobie grać w tę część przysłuchajcie się utworom przy walce z Fujinem w WIND, lub bossem w EARTH - 100% klimatu! Albo jeszcze dźwięk z drugiej połówki NETHERREAL (6-ta runda), albo finałowa przy walce z Quan Chii... Jest jeszcze wieeele tego.
6. GŁÓWNYM BOHATEREM JEST SUB - ZERO - a to chyba najbardziej lubiana postać z mortala, no i tu jeszcze jako skrytobójca z klanu z Chin (a nie z jakiejś Antarktydy :)).
7. No i stary dobry system walki plus dużo ciosów specjalnych
Minusy? Dla mnie ta gra nie ma minusów!  I nie jest to bynajmniej prowokacja z mojej strony. Według mnie tej grze naprawdę niczego nie brakuje, no chyba, że ten przycisk z obracaniem w trakcie walki - ale po paru godzinach w ogóle nie przeszkadza i gra się bardzo dobrze.
Jestem ciekaw czy na tym forum są jeszcze jakiejś osoby, którch zachwyciła ta część.

2
Ogólne / New Mythologies...
« dnia: Października 20, 2007, 01:19:54 am »
Pytanie proste:

Kogo / jakie postacie, chciał /ła byś w nowym mortalu z serii mythologies (czy jakby to określić :P) ?

Byli już: Sub- Zero w "Mythologies", Jax w "special forces" oraz Liu kang i ... wiadomo kto, w "Shaolin Monks".

A moje pytanie dotycz właśnie nowego "chodzonego" mortala, który to -moim skromnym zdaniem- prędzej czy później, na pewno powstanie ( choć pewnie później niż prędzej :? ). Kogo najchętniej widzielibyście w takiej grze?

Strony: [1]