Polskie Forum Mortal Kombat > Filmy

MK Annihilation

(1/14) > >>

SkY-MasTeR:
Siema Kto Oglądał Na Wakacje Mortal Kombat 1,2??
Dla Mnie Bardzo Sie Podoba MK 2 Szczególnie Moment Gdy Liu Kang(Smok)Walczy z Shao Kahnem(Hydra) A W "Recenzji" MK2 Mieli Racje Skrzywdzili Barake Ale Nie Rozumiem Dla Czego Nie Podoba Sie Linka Scorpiona????
P.S Ja Nawet Se Nagrałem Na Kasete I Sie Nie Nudze:)

Edit by Ana: poprawiam tytuł topicu... Annihilation a nie Anihilation

Spine:
Eh, ile ty masz lat ??
Na kasetę nawet jak nagrałeś to się nie chwal bo to nielegalne ;P
Mortal to już nie to samo, teraz to coś dla graczy a filmy, filmy się każdemu podobają ;)

Ana:
Mi sie MK:A nie podoba i to wybitnie... Kilka walk sklejonych razem i obdarzonych tytulem MK... najlepszy był Jax, ktory przejal paleczke Raydena z MKtM (mam na mysli poczucie humor^^)...
taaa Jade

tHrol:

--- Cytat: "SkY-MasTeR" ---Siema Kto Oglądał Na Wakacje Mortal Kombat 1,2??
Dla Mnie Bardzo Sie Podoba MK 2 Szczególnie Moment Gdy Liu Kang(Smok)Walczy z Shao Kahnem(Hydra) A W "Recenzji" MK2 Mieli Racje Skrzywdzili Barake Ale Nie Rozumiem Dla Czego Nie Podoba Sie Linka Scorpiona????
P.S Ja Nawet Se Nagrałem Na Kasete I Sie Nie Nudze:)
--- Koniec cytatu ---


Eeeeeeee no .. na kasecie to chyba kazdy ma ;) Ale wiadomo, ze kiedy Mk w tv to trzeba ogladac .. jednak przed dzien emitowania mk wyjechalem .. ;( Az chory byłem, ze ogladnac nie moglem :(

Meanthord:
O filmie MKA nie ma w zasadzie co pisac, kicha nieprzecietna :/. Beznadziejne walki, zero klimatu, zwalona muzyka, ehh... za to MK1 bylo swietne! Mam nadzieje, ze MK3 bedzie godnym nastepca.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej