Autor Wątek: Średnie lata 90  (Przeczytany 23452 razy)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Średnie lata 90
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 19, 2008, 04:29:37 pm »
Cytat: Bongo
Wlaśnie w Lotusy, w MK2 ...nie wiem czemu ale lubię wersję amigową hehe .. nieśmiertelny Sensible World of Soccer jak również Cannon Fodder 2 ... WINGS i Desert Strike ostatnio Chichot a z Polskich oczywiście Franko i Doman Uśmiech hehe
Osobiście moim faworytem na Ami jest a właściwie są Black Viper i Flashback (another world 2) i mega gra wszechczasów Moonstone: A hard days Knight
Wings? Grałem tylko w Wings of fury. Ahhh Desert Strike, pamiętam jak wymiatałem w DS na amidze, teraz jak sobie ściągnąłem, to w pierwszej misji mnie zabijano miliard razy :P z Polskich gierek to oczywiście Franko oraz Wacuś The Detectiwe. Flashback to klasyka, chociaż szczerze to tylko u kuzyna sporadycznie w to grałem. Przed chwilą właśnie skończyłem Montezuma`s Return z Comodore64 ( http://i33.tinypic.com/2mqnsp4.jpg ) . W sumie zgodnie z Death Dealerem stwierdziliśmy, iż te dawne gierki były o piekło trudniejsze od obecnych. Z tego co pamiętam, mało którą gierkę przechodziłem do samego końca, ale czy to mi przeszkadzało? Ani trochę. Zaczynało się gierkę od nowa i tak w kółko. Obecnie każdą nową gierkę da się przejść za pierwszym razem. Inaczej nie miała by taka gra zbytu. Ale dajmy teraz wyjadaczom nowych gierek, te z lat 80/90 ! Nie było opcji SAVE, a jak były, to tylko w określonych miejscach. Grało sie piekielnie trudno.

Cytat: Bongo
ludzie a co z Policjantami z Miami ? .... Nieustraszonym?? ... Magnum ... Gliniarz i prokurator, Viper i Cobra oddział specjalny z Michalem Dudikoffem .. czyli niezapomnianym amerykańskim Ninja Uśmiech
Fakt, ale " Policjantów z Miami" nigdy nie oglądałem, no, może kilka razy. "Nieustraszony", również klasyk. "Gliniarz i prokurator" też przepuszczałem mimo uszu ;-) i pomyśleć, że to wszystko to były seriale. I jak dużo ich było ! Czy w dzisiejszych czasach ktoś ogląda podobną ilość seriali? Raczej nie, bo nawet nie ma co oglądać :)



Offline bongo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
Odp: Średnie lata 90
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 19, 2008, 04:48:06 pm »

Fakt, ale " Policjantów z Miami" nigdy nie oglądałem, no, może kilka razy. "Nieustraszony", również klasyk. "Gliniarz i prokurator" też przepuszczałem mimo uszu ;-) i pomyśleć, że to wszystko to były seriale. I jak dużo ich było ! Czy w dzisiejszych czasach ktoś ogląda podobną ilość seriali? Raczej nie, bo nawet nie ma co oglądać :)


Mnie załamuje poziom dzisiejszej telewizji kiedyś była naprawdę fajna i ciekawa. Nawet nie trzeba było mieć kablówki, żeby czerpać z niej rozrywkę .. dobre filmy super seriale, ale co najważniejsze świetne dokumenty czy przyrodnicze czy historyczne, koncerty :) pamiętam jak wyszło made in heaven zespołu Queen spotkania z Markiem Niedźwiedzkim transmisja dokumentu o zespole apotem Live at Wembley z 86 a to wszystko w publicznej telewizji. 30 ton lista lista ... kawał dobrej muzyki a teraz ?? gwiazdy tańczą na lodzie; gwiazdy śpiewają; gwiezdny cyrk ... niedługo pewnie "gwiazdy jedzą zupę, gwiazdy robią kupę, gwiazdy pogrzeb sław live 24h już dziś z twojego cmentarza" no krew mnie zalewa ... a na dobry film trzeba czekać do późna w nocy jak leci "Kocham kino". W ogóle gdzie ten sport i kultowe "hej hej tu NBA" pana Szaranowicza ... czekałem na tek tekst do 3 w nocy żeby zobaczyć jak MJ z Pippenem łoi Kempa i Paytona :) ... wspomnień czar ... ale ma sie to i owo na VHS ;D

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Średnie lata 90
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 19, 2008, 09:00:46 pm »
Pamiętam te seriale!!!! :D :D :D :D
A kojarzycie australijski serial "Szkołę Złamanych Serc" [oryg. chyba 'High Heart Break']
Albo "Cudowne Lata" z Kevinem Arnoldem? daję kurna słowo że to był... to jest najlepszy serial na świecie!

I był taki sensacyjny o lasce i kolesiu ale potem musieli zmienić aktora bo tamtem kopnął w kalendarz i było jeszcze "Na wariackich Papierach" z Willisem....

Offline Tibo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 215
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
    • Zobacz profil
Odp: Średnie lata 90
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 19, 2008, 10:55:05 pm »
Szkołę Złamanych Serc nadają chyba jeszcze na TVP lub na TVP 2 a Na wariackich Papierach nadawali chyba jakieś 2-3 lata temu na Polsacie

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Średnie lata 90
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpnia 19, 2008, 11:08:45 pm »
Gliniarz i prokurator też ostatnio był na TVP2.... no może nie tak ostatnio bo nie mam anteny od około 1,5 roku więc to mogło być wtedy......

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Średnie lata 90
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 20, 2008, 11:52:11 pm »
A ja właśnie sobie odświeżyłem dziś na Polshicie "Świat wg. Bundych, i kocham Ala.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Średnie lata 90
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpnia 21, 2008, 10:11:11 am »
A ja właśnie sobie odświeżyłem dziś na Polshicie "Świat wg. Bundych, i kocham Ala.

-Alllll! Jak było w pracy?
-Do sklepu weszła gruba baba.......

Offline Tibo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 215
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
    • Zobacz profil
Odp: Średnie lata 90
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpnia 21, 2008, 11:17:22 am »
Świat wg. Bundych
To jest najlepszy serial komediowy (szkoda tylko ze Alowi nigdy nic nie wychodzi ; p)
"Al Bundy cztery przyłożenia w 1 meczu" ; p

Offline Art Cooler

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Średnie lata 90
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 21, 2008, 12:01:58 pm »
Oooo tak :) Swiat według Bundych to serial jedyny w swoim rodzaju , świetny , kontrowersyjny i oczywiście bardzo śmieszny :D . A nie to , co zaserwowała nam kiedyś telewizja Polsat , czyli "Świat wg. Kiepskich" , które na prawdę marnie naśladuje ten znakomity serial :)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Średnie lata 90
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 21, 2008, 12:34:00 pm »
Marnie naśladuje? On w ogóle się nie umywa.... Nawet tytuł zerżnęli....
Pamiętam że go oglądałem jak byłem w chyba 1 gimnazjum i wtedy mnie śmieszył.
Teraz jest tak śmieszny jak dowcipy Skiby albo gagi tego nie wyrośniętego ślązaka z kabaretu rak.........

Offline Tibo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 215
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
    • Zobacz profil
Odp: Średnie lata 90
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpnia 21, 2008, 01:27:59 pm »
Tytułu nie zerżnęli bo oryginalna nazwa to "Married With children"

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Średnie lata 90
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpnia 21, 2008, 02:28:08 pm »
Przecież Kiepscy a Bundy to zupełnie inne seriale. Wogóle nie podobne do siebie. Wg mnie oba seriale są bardzo dobre. Bundy to chyba jedyny zabawny serial amerykański jaki widziałem.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Średnie lata 90
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpnia 22, 2008, 10:16:13 pm »
Tibo,
Zerżnęli aż ich dupa zabolała!!!!!!
jakiś kretyn przetłumaczył "Married with children" na "Świat według Bundych" a Polsat potem zrobił "Świat według Kiepskich"..... Zresztą tłumaczenia na Polsacie są legendarne.
Zamiast Wolverine jest Pan Wilk

Offline Tibo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 215
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
    • Zobacz profil
Odp: Średnie lata 90
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpnia 23, 2008, 11:47:11 am »
Dirty Dancing-wirujący seks ; p

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Średnie lata 90
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpnia 23, 2008, 12:48:23 pm »
Die Hard - Szklana Pułapka.....
Chociaż słyszałem że w innych krajach mają jeszcze głupsze tytuły......