Autor Wątek: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna  (Przeczytany 657400 razy)

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2805 dnia: Września 04, 2015, 01:43:44 pm »
Jeśli Edzio nie pierdyknie jakimś tweetem w ciągu najbliższych godzin, to czuję się jak dupa wyruchana przez Charliego Runkle'a.

THAT'S IT?!?!?!?!?!?!?

Pierdyknął, możesz spać spokojnie   ;D

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2806 dnia: Września 04, 2015, 02:01:52 pm »
powinienem być bardziej precyzyjny, wiem. Nieważne. Zawód jak chuj. Mówię w imieniu całej mortalowej społeczności, face that, Ed (wiem, że to czytasz)!!!!!

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2807 dnia: Września 04, 2015, 03:07:37 pm »
Już nie chodzi o to, że chcą to wydać w 2016   (zapewne czerwiec    -_-), bo to da im czas na wykombinowanie czegoś naprawdę zaslugujacego na wydanie hajsow  (chyba że nie, ale wtedy będzie inna bajka). Nie chodzi nawet o sam fakt, że nie ujawnili postaci. Chodzi o to, że miało być coś wielkiego, ciekawego, a dostaliśmy czarny ekran z jednym zdaniem i jakimiś konturami plus kilka zdań, które dostarczają nam informacji, które już znamy (z wyjątkiem bardzo ogólnej daty). A teraz jeszcze Boon ma problem z tym, że fani są niezadowoleni. Nożesz kurna.
Jeśli do końca następnego tygodnia nie pojawi się coś godnego uwagi w tej sprawie, to organizujemy petycję, że nie kupimy już nigdy niczego związanego z tą serią. Jestem pewien, że podpisze się cała mortalowa społeczność   :P
Btw. Nie wiem, czy kogokolwiek to interesuje, ale w ciągu dwóch/trzech dni powinienem dodać opisy do mojego rostera MK11.

Offline DarkSasuke

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • PSN ID: DarkAsh_PL
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2808 dnia: Września 04, 2015, 08:26:46 pm »
To stary plakat,ale zaintrygowała mnie jedna postać która w MK się nie pojawiła. Kim jest Salazar?

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2809 dnia: Września 04, 2015, 08:28:52 pm »
Salazar = Erron Black w ostatecznej wersji. Takie info gdzieś tam kiedyś czytałem.

Offline Rv0000

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2810 dnia: Września 05, 2015, 07:45:25 pm »
Szczerze mówiąc, to nie mam ochoty na to czekać. Boon zabił kompletnie mój hype i ten jego ostatnio troll był wyjątkowo perfidny. Zapowiedzieć coś 'dużego' i dać zamiast tego suchą informację od wydawcy na 2016 to zwykłe szmaciarstwo. Nie miałbym żadnych pretensji gdyby od początku było wiadome, że nic konkretnego nie zapowiedzą, ale dziad wrzucał jakieś screeny z niby wskazówkami tylko po to by rozczarować zainteresowane osoby.


Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2811 dnia: Września 05, 2015, 10:35:36 pm »
Jak mówiłem - nie ma co rozpaczać. Trochę mnie wkurza robienie kasy na DLC no ale z drugiej strony one znacznie wydłużają zabawę z tytułem. Akurat MKX koniec końców średnio mi podszedł, co jest głównie zasługą spartolonego online, ale....alternatywy póki co nie ma. Mimo wszystko uważam, że jednak lepszego MK do tej pory nie było. Wątpię też, żeby takowy kiedyś powstał, bo zaraz wyczerpie im się formuła 2D i wrócą z kolejną parodią mordobicia 3D.

Z innej beczki: w co jeszcze tu gracie ludziska? Chodzi mi głównie o PS4. Znajdę jakiegoś fana Driveclub lub Destiny?

Offline Rv0000

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2812 dnia: Września 06, 2015, 12:20:39 pm »
A ja z tym online aż tak mocno nie narzekam. Większość meczy (przynajmniej tych rankedowych) wynajduje mi rozgrywki, że lagi są znikome i nawet jestem w stanie robić nieco większe kombosy. Owszem nie jest idealnie, ale porównując do 9 gdzie praktycznie nigdy nie miałem grywalnego meczu to jest spora różnica.

To co nie wyszło w X to durnie poprowadzona fabuła i w dużym stopniu nieciekawy dobór postaci.

Co do DLC to ja osobiście nie narzekam bo nowe rzeczy przedłużają zabawę, a przecież nie są obowiązkowe. Poza tym czasami trafi się jakaś pierdółka za darmo, a czasami są wieże z postaciami z DLC dla każdego. Obecnie do prawie każdej dużej gry wychodzi masa płatnych DLC i w przypadku MK jeszcze nie jest tak źle bo przynajmniej spora część tych rzeczy jest w miarę znośnej jakości. Osobiście uważam, że postacie z Kombat Packu 1 były udane. Gry wychodzące od EA czy Ubisoftu mają często po 1500 DLC za wysoką cenę i bez jakiejkolwiek grywalności.
Chociaż fakt, że było kilka naprawdę perfidnych w stylu easy fatality czy odblokowania całej krypty na raz.
« Ostatnia zmiana: Września 06, 2015, 12:25:59 pm wysłana przez Rv0000 »

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2813 dnia: Września 06, 2015, 09:39:21 pm »
Według mnie trochę zwalili bieganie. Brakuje mi tego na osobnym klawiszu:(

Offline Rv0000

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2814 dnia: Września 06, 2015, 10:26:27 pm »
Według mnie trochę zwalili bieganie. Brakuje mi tego na osobnym klawiszu:(

To też prawda, trzeba mieć sporo wprawy z tym bieganiem. Mogli dać przycisk biegania zamiast przycisku zmiany pozycji wojownika co wg. mnie jest raczej zbędną funkcją.

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2815 dnia: Września 07, 2015, 04:32:44 pm »
Scorpion- Po ataku na bazę SF, nikt nie chciał zaufać Scorpionowi. Nie odwrócił się od niego jedynie jego własny klan. Postanowił, że odda zwierzchnictwo nad Shiray Ryu Takedzie, a sam na jakiś czas pozostanie w ukryciu, żeby przemyśleć swoje dotychczasowe błędy. Od tego czasu nikt go nie widział, chociaż czasami niedaleko stolicy Outworld znajduje się spalonych lub pocietych mieczem złodziei...

Raiden- Skazona moc Jinsei zmieniła umysł Raidena oraz jego sposób działania. Nie spodobało się to starszym bogom, więc mianowali Fujina na nowego obrońcę Ziemi. Wściekły Raiden opuścił Ziemię obiecując, że mimo zdrady starszych, zniszczy wszystkie zagrożenia czyhajace na Ziemski Wymiar.

Fujin- Po przemianie Raidena Fujin został nowym obrońcą Ziemi. Jego pierwszym posunięciem była odbudowa ziemskich sił. Gdy już tego dokonał, zamierzał pomóc Raidenowi w uwolnieniu się od zła. Nie mógł się jednak w pełni oddać temu zadaniu, gdyż starsi bogowie powiadomili o o zbliżającym się starciu pomiędzy Outworld i Netherrealm.

Sub-zero- Jako Wielki Mistrz Lin Kuei kriomanta spisał się bardzo dobrze. Jednak jeden z jego wojowników miał odmienne zdanie. Różnice między nimi doprowadziły do starcia, po którym Frost opuściła Lin Kuei. Sub-zero, pragnąc naprawić swój błąd wyruszył za nią. Prosto do Outworld.

Takeda- Mianowany przez Scorpiona nowym przywódcą Shiray Ryu Takeda był pewien, że poradzi sobie w nowej roli. Rzeczywiście tak się stało. Umiejętności walki Takedy zwróciły uwagę wielu potężnych istot. Teraz Takeda oprócz dowodzenia Shiray Ryu ma na głowie treningi pod okiem Bo' Rai Cho oraz Fujina. Treningi, które pozwolą mu zastąpić Liu Kanga i Johnny ego Cage'a jako Czempiona Ziemi.

Kung Jin- Po pokonaniu Shinnoka walka Kung Jina się nie skończyła. Udał się do Netherrealm, aby poszukać swojego starszego kuzyna Lao. Zrobi wszystko, żeby uwolnić go z objeć zła.

Kung Lao- Porażka Shinnoka i śmierć Quan Chi dały upiorom szansę na przejęcie władzy w Netherrealm. Kung Lao stał się zastępcą i ochroniarzem nowych władców. Coś go jednak niepokoiło. Odnosił wrażenie, że jego kuzyn Jin znalazł się w miejscu przepełnionym złem.
Postanowił wyjść mu na spotkanie.

Jacqui Briggs- Pomimo, iż jej ojciec nie chciał, by wstąpiła do SF, Jacqui  poszła drogą, którą prowadziło ją serce. Okazało się, że wojsko było jej przeznaczeniem, ponieważ pieła się coraz wyżej. Teraz Jacqui ma nadzieję, że niedługo zastąpi na miejscu generała Sonyę Blade.

Dobra, jakoś poszło. CDN.

Jeszcze słówko o KP2:
100% Bo' Rai Cho  (4 cień)
80% Fujin ew. Baraka but I don't think so (3 cień)
60% Smoke ew. ktoś nowy (czemu nie chociaż mało prawdopodobne) (1 cień)
40% Spawn (2 cień)
« Ostatnia zmiana: Września 07, 2015, 04:50:15 pm wysłana przez Filx »

Offline janusz

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2816 dnia: Września 08, 2015, 12:14:46 pm »
Pobrałem wersję na telefon i mam kilka pytań:
Jak odblokować Ninja Mime, Jaxa Farmera, Klasyczną Milenę i Injustice Scorpiona?
Jak połączyć wersję komórkową z wersją na PC?

edit: Połączyłem już konta, mim odblokował się od razu, jeśli ktoś wie jak odblokować resztę skórek to będę wdzięczny za pomoc, gra w wersji mobilnej średnio mi się podoba więc chciałbym odblokować je jak najszybciej, nie chce mi się zbytnio szukać :)

PS: Wczoraj bossem inwazji dla frakcji Black Dragon była Sindel. Czyżby zapowiedź Story Packa w którym znalazła by się właśnie Sindel, Rain i Baraka?

edit2: Już się doczytałem jak odblokować resztę skórek
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2015, 12:16:33 pm wysłana przez janusz »

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2817 dnia: Września 22, 2015, 09:54:01 am »

Edit: KP2?
https://twitter.com/noobde/status/639175597017726976
Ten drugi od lewej dziwnie mi się kojarzy, mam nadzieję że to nie jest jakaś postać z kolejnego horroru. Tak czy inaczej jutro chyba pokażą.

Może to tylko dym, aczkolwiek wydaje mi się, że druga postać zajmuje ponad 90% długości obrazka. Jakby na tym, co braliśmy za głowę, było coś jeszcze.

Offline janusz

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2818 dnia: Września 23, 2015, 07:36:48 pm »
Ja się obawiam że ta druga postać to ten Clown z płonącą głową. U pewnego zagranicznego youtubera widziałem filmik który porównywał jej szczegóły z Frost, wolał bym ją 100 razy jednak sylwetka bardziej odpowiada clownowi.
Ostatnio bossami inwazji byli Sindel i Rain, w tym tygodniu pewno będzie Baraka, być może w czasie oczekiwania na Kombat Pack 2 wydadzą Story Pack z tymi trzema postaciami.

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2819 dnia: Października 08, 2015, 10:17:55 pm »
Dni/tygodnie mijają, a temat MKX umarł jak i sama gra w czytnikach wielu z nas. Może czas się zastanowić, co nie wyszło? Mnie dobił netcode. Przez zepsuty online straciłem jakąkolwiek chęć do grania w Mortala. Jak tam z wami jest chłopy?