Autor Wątek: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna  (Przeczytany 655911 razy)

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil

Offline karzel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 265
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1906 dnia: Kwietnia 01, 2015, 04:39:28 pm »
Jest i rodzina Briggs'ów

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bpd-Qo-EULo[/youtube]

Offline Raven821

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 280
  • MK X: PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Majkel821
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1907 dnia: Kwietnia 01, 2015, 04:53:23 pm »
Rodzinka Briggsów jakoś mnie nie rusza, może zmienię zdanie jak już dorwę grę w swoje łapska  :P

Offline DarkSasuke

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • PSN ID: DarkAsh_PL
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1908 dnia: Kwietnia 01, 2015, 05:05:01 pm »
Prawilny angielski trailer. Całkiem ciekawie się prezentują.
[youtube]lH1CeZlSoqQ[/youtube]

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1909 dnia: Kwietnia 01, 2015, 05:13:13 pm »
Coś czuje, że między Takedą i Jacqui coś będzie i wywoła to zazdrość Cassie.
Jax nie powala, jak na razie najgorsza postać. Jeśli powiększą roster to z pewnością pojawi się Fujin, ale niestety na to dużych szans nie widzę.

Offline wodny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1910 dnia: Kwietnia 01, 2015, 05:58:37 pm »
Jak na razie nie ma dla mnie kiepskiej postaci. Brawo NRS! Nawet z nudziarza Jaxa potrafili coś wykrzesać. Wygląda niesamowicie. ;D

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1911 dnia: Kwietnia 01, 2015, 06:12:46 pm »
Jak na razie nie ma dla mnie kiepskiej postaci. Brawo NRS! Nawet z nudziarza Jaxa potrafili coś wykrzesać. Wygląda niesamowicie. ;D
Czyli jednak 17 kwietnia. Dobra, będę liczył dni do 14.
Tak więc do premiery Mortal Kombat X zostało 13 dni.

Offline wodny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1912 dnia: Kwietnia 01, 2015, 07:03:09 pm »
Przecież otrzymałem odpowiedź z Muve, że gra będzie 14 kwietnia. Jest to dla nich data wiążąca i nic się nie zmieni.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 01, 2015, 07:04:43 pm wysłana przez wodny »

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1913 dnia: Kwietnia 01, 2015, 07:06:34 pm »
Sugerowałem się datą z trailera, ale nieważne.

Offline arti91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1914 dnia: Kwietnia 01, 2015, 07:39:09 pm »
Jadźka Briggs przypomina mi Sektora. Nie wiem po co ona tutaj, ale niech będzie. Zaraz by był płacz, że nowych postaci za mało ;) Zastanawiam się co ona może wnieść ciekawego do mortala? Hm... jest kopią właściwie ketchupa. W niej widzę najmniejszy potencjał, ale skoro jest to już niech zostanie. Jax, jak to on. Stary dobry człowiek mutant z żelaznymi łapami. Zastanawiam się czy nie powiększa rostera. Skoro tyle postaci ożywili to i może resztę też. Poza tym w filmiku pojawia się Fujin,a w komiksie mamy Reiko czy Raina.

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1915 dnia: Kwietnia 01, 2015, 08:03:46 pm »
Nie wiem czy mi się opłaca zaczynać dłuższą wypowiedź nawet... Będzie krótko, a najwyżej jak się ktoś przyjebie, że umiem tylko narzekać i ZERO ARGUMENTÓW BO W ZASADZIE TO CHUJA WIDZIELIŚMY, to się rozwinę:

jedne z NAJ-GOR-SZYCH postaci tego rostera. Jacqui dziewczyno nadal w Ciebie wierzę, ale jakby coraz mniej :( błagam nadrób czymś na streamie, BŁAGAM. Oczywiście jeśli KTOKOLWIEK stawia ją over Sektor, to niech się jebnie w łeb. Poniosło mnie, robaczki. Wybaczcie.

co do Jaxa, to BŁAGAM niech go ktoś zabije w tej grze. BŁAGAAAAAAAAAAAAAAAAM. Absolutny top postaci, które niczym się nie wyróżniają. DRAMAT DRAMAT DRAMAT!!!! On jest GORSZY OD LIU KANGA NAWET, a to tak niebywałe osiągnięcie jak przegrać z głuchym w 'Jaka to melodia'. Gratuluję panie Briggs, oficjalnie może pan wypierdalać.

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1916 dnia: Kwietnia 01, 2015, 09:09:27 pm »
Nudzi mi się, toteż postanowiłem pójść w ślady PurpleRaina i przedstawić swoją wizję rostera MKX. Moje typy nie będą się zgrywaly z fabułą wymyślona przez NRS. Dajcie znać, co o tym sądzicie.
1. Raiden- fabularnie nie trzeba wyjaśniać, postać fajna. Wybór oczywisty.
2. Johnny Cage- podczas inwazji Netherrealm Johnny odkrywa, że jego moc jest czymś więcej niż do tej pory sądził. Wraz z Bo' Rai Cho wyrusza na tajemniczą wyspę, na której nauczy się używać swojej mocy na nowy sposób. Stanie się Czempionem Raidena i godnie zastąpi Liu Kanga.
3. Sonya Blade- po inwazjach Shao Kahna i Shinnoka wojska Earthrealm uległy dużemu osłabieniu. Sonya stanęła na czele specjalnego oddziału, który pomoże jej odbudować armię Królestwa Ziemskiego.
4. Reptile- po przejęciu władzy przez Kotal Kahna Reptile postanowił kontynuować służbę cesarstwu, jednak ma w tym interes. Zamierza wykorzystać walkę o tron pomiędzy Kotalem i Mileena, aby odtworzyć swoją rasę.
5. Baraka- Baraka dołączył do Mileeny i jej rebeliantów, aby pomóc zdobyć jej tron. Podczas przebywania na wygnaniu między nim a jego przywodczynia rodzi się uczucie. Teraz Baraka jest jeszcze bardziej żądny zwycięstwa.
6. Kano- po inwazji Shao Kahna wrócił na Ziemię i rozbudowal swój klan. Czekał na osobę, która będzie potrzebowała najemnika. Tą osobą okazał się być Kotal Kahn. Misją Kano jest wytropienie Mileeny.
7. Scorpion- po inwazji Shinnoka Scorpion zostaje uwolniony spod władzy Quana Chi i dołącza do White Lotus. Teraz zrobi wszystko, żeby obronić Królestwo, które odzyskał po latach.
8. Sektor- po inwazji Shao Kahna przejął władzę nad Lin Kuei. Nowy członek klanu, który  zastąpił poległych lodowych braci nie zaakceptował nowego lidera i teraz poluje na Sektora, zamierzając samemu przejąć władzę w klanie.
9. Cyrax- juz od dawna próbował uwolnić się od zbroi. Gdy Sektor przejął władzę nad Lin Kuei, klan zaczął podupadac, co pozwoliło Cyraxowi uciec. Nie odzyskał jednak pełnej kontroli nad swoim ciałem,  więc udał się do siedziby SF szukając pomocy. Na szczęście Sonya Blade przyjęła go i zaproponowała miejsce w nowej drużynie.
10. Li Mei- jej wioska stała się miejscem bitwy pomiędzy Kotal Kahnem i Mileena. Li Mei próbowała jej bronić, jednak została pokonana. Gdy się ocknela, jej wioska była zniszczona, a wojska zniknęły. Była zrozpaczona, gdy wśród gruzów pojawił się Raiden i zaproponował dołączenie do White Lotus i zarazem dał szansę na zemstę.
11. Quan Chi- po upadku Shinnoka Quan Chi przejął pełna władze w Netherrealm. Zaczął reformowac armię nieumarłych i układać plan ponownej inwazji, tym razem jego sukces był pewien.
12. Ermac- dusza Shao Kahna dołączyła do Ermaca, zwiększając jego moc. Teraz jeszcze potezniejszy Ermac pomoże nowemu cesarzowi pokonać Mileene. Jedynym problemem było to, dzięki czemu zwiększyła się jego moc, czyli dusza Shao Kahna, która wolała stanąć po drugiej stronie konfliktu i powoli przejmuje kontrolę nad Ermacem.
13. Mileena- wygnana z tronu ojca, Mileena ukryła się na pustyni i zaczęła zbierać armię. Z Baraka jako prawą ręką uda jej się odzyskać władzę.
14. Skarlet- Shao Kahn zginął, a Skarlet straciła cel. Po śmierci jej jedynego cesarza postanowiła stanąć po stronie osoby najbliżej z nim zwiazanej- Mileeny.
15. Sub-zero- jego imię jest nieznane, ale o jego dokonaniach słyszał nawet Lord Burzy, młody wojownik mogący władać lodem przyjął tożsamość Sub-zero i zaczął walkę z cyborgami Lin Kuei. Jego głównym celem jest nowy lider klanu, Sektor, który powoli doprowadza Lin Kuei do upadku. Sub-zero w głębi duszy czuje jednak, że nie dlatego chce przejąć klan. On urodził się przywódcą i potrzebuje władzy.
16. Great Kung Lao- jego dusza została uwolniona spod władzy Shang Tsunga, więc zdecydował wrócić do drużyny Raidena i pomóc jeszcze raz. Tym razem nie zawiedzie.
17. Reiko- pomagał Shinnokowi podczas inwazji, jednak po jego porażce udał się do Outworld. Dołączył do Kotal Kahna, jednak gdy tylko nadazy się okazja, pomoże Mileenie, a potem pokona ja i sam obejmie tron.
18. Tanya- służy Shinnokowi, a po jego porażce Quan Chi. Podczas uwiezienia w Koloseum Shao Kahna nauczyła się kilku technik, dzięki którym pomoże swojemu przywódcy zdobyć Outworld i Earthrealm.
19. Kenshi- przez wiele lat szukał zemsty na Shang Tsungu, jednak Sento doprowadził go do Raidena. Kenshi nie wierzy w przypadki i wie, że Sento musiał mieć jakiś powód prowadząc go akurat tam. Postanowił dołączyć do Raidena i pomóc mu w obronie Ziemi, aby dowiedzieć się, co chce mu przekazać Sento.
20. Bo'Rai Cho- zostaje wysłany przez Raidena na wyspę, na której mieszkali niegdyś potezni wojownicy, aby nauczyć ich potomka, Johnny ego Cage a, odkryć swoją prawdziwą moc.
21. Belokk- wezwany z czelusci Netherrealm przez Shinnoka, aby pomóc mu w inwazji. Po jego porażce wraca wraz z Quan Chi do Netherrealm i przygotowuje się do kolejnej inwazji. Nie wie jednak, czy jego prawdziwy mistrz z czelusci pochwali jego działanie.
22. Kotal Kahn- historię znacie, postać fajna, wybór prosty.
23. D'Vorah- tak samo jak u Kotal Kahna.
24. Erron Black- to samo co wyżej.
25. Ferra/Torr- patrzcie wyżej.
26. Cassie Cage- tak jak poprzednik.
27. Takahashi Takeda- historia taka jak w MKX, postać ma potencjał,  więc go wybrałem.
28. Jacqui Briggs- historia jak w MKX, postać może być ciekawa, nie skreślam.
29. Kung Jin- to samo co u Jacqui i Takedy.
30. Enenra- duszę wojowników ziemskich zostały uwolnione, jednak Smoke'a dotyczyły inne zasady. Po zmianie w Enenre nie mógł wrócić do poprzedniej formy. Teraz jego misją jest pomoc Quan Chi w zdobyciu Outworld i Earthrealm.
31. Jackal- dusze ziemskich wojowników zostały uwolnione, lecz Quan Chi udało się zatrzymać jedną z nich. Zamienił w Nightwolfa w potezniejsza istotę, które będzie służyła tylko jemu.
32. Ventus- Raiden wysłał Fujina, żeby szpiegowal Quana Chi w Netherrealm, jednak wojownicy Quana złapali go, a sam Chi zabił, żeby potem wskrzesić i przeciągnąć na swoją stronę.  Z tym wojownikiem jest znacznie bliżej zwycięstwa.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 01, 2015, 09:59:06 pm wysłana przez Filx »

Offline wodny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil

Offline DarkSasuke

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • PSN ID: DarkAsh_PL
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1918 dnia: Kwietnia 01, 2015, 10:32:42 pm »


Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1919 dnia: Kwietnia 02, 2015, 08:27:01 am »
Właściwie,  to już poza Goro nie mają zbyt dużo do pokazania przed premierą, ale...  ujawnili kolejne DLC! https://m.youtube.com/watch?v=o0KDWw1CWK8  ;D

Silirpa amirp ijzako z traż ynoinźóps jóm.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 02, 2015, 11:15:36 am wysłana przez Filx »