'

Autor Wątek: New Mythologies...  (Przeczytany 12678 razy)

Offline _cyBeR_

• U?ytkownik
  • umk3
Odp: New Mythologies...
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 12, 2008, 08:32:35 am »
My?le ?e mo?e Johny Cage. Przygody z jego aktorstwa , a po pracy walka  8)

Ultimate Mortal Kombat 3 Rox

_cyBeR_

Offline Martins

• U?ytkownik
  • Debe?ciak Team
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 14, 2010, 01:16:01 am »
Historia Shanga i jego laski czyli Vorpax, rozgrywka wzorowana na Shaolin Monks. Fabu?a oparta na ch?ci obalenia Imperatora i przej?cia w?adzy nad Outworld. Wcze?niej pomoc Shao w inwazji na wymiar ziemski, a po kl?sce Raidena i spó?ki zrzucenie Kahna ze sto?ka.
Pokurwi?o mnie!!!

Offline savel

• U?ytkownik
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 27, 2010, 12:09:43 am »
Tylko Scorpion:) W mojej opinii najciekawsza fabularnie posta?. Mówi? o klimatycznej, graj?cej na nastrojach grze akcji, nie o t?pej bijatyce.

Oczywi?cie co do t?powato?ci mo?na si? ze mn? nie zgadzam. Ale w mojej opinii gry powinny by? gameplayowo casualowe (oczywi?cie na tyle by to uprzyjemnia?o gr? a nie przeszkadza?o), a nastawione bardziej na m?dre historie, które wci?gaj?.

Offline Martins

• U?ytkownik
  • Debe?ciak Team
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 27, 2010, 01:31:57 pm »
Tylko Scorpion:) W mojej opinii najciekawsza fabularnie posta?. Mówi? o klimatycznej, graj?cej na nastrojach grze akcji, nie o t?pej bijatyce.

Oczywi?cie co do t?powato?ci mo?na si? ze mn? nie zgadzam. Ale w mojej opinii gry powinny by? gameplayowo casualowe (oczywi?cie na tyle by to uprzyjemnia?o gr? a nie przeszkadza?o), a nastawione bardziej na m?dre historie, które wci?gaj?.

Nie ka?dy lubi gra? w gry o ambitnej fabule, charyzmatycznych postaciach itp. Niektórzy preferuj? sieczk?, która roz?aduje emocje. Ja te? preferuj? gry, w których historia to wa?na cz??? rozgrywki (nawet w bijatykach tego oczekuj?), ale niczym nie skr?powana zadyma, te? jest mi od potrzebna od czasu do czasu (np: Crazy Taxi). Co do tej casualowo?ci, to raczej jestem za tym, aby co? z?o?onego raczej si? pojawia?o, bo to te? czasem stanowi o radosci p?yn?cej z gameplayu ( i mówi? to jako fan i wyznawca ambitnej fabu?y w grach). Jak wed?ug Ciebie powinna wygl?da? ta klimatyczna gra akcji? Chodzi mi o trzon rozgrywki
Pokurwi?o mnie!!!

Offline savel

• U?ytkownik
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 27, 2010, 02:14:06 pm »
Hmm... gra?e? w Batman Arkham Asylum? Tam jest bardzo fajny system walki. Oczywi?cie jest wiele osób co stwierdzi, ?e w MK takie co? to nie. Za ma?o mo?liwo?ci. Nie mo?na stworzy? kombosów sk?adaj?cych si? z 5 przyciskanych naraz przycisków. A to wielu fanów bijatyk lubi. Po cz??ci si? równie? zgodz?, mo?na by tu co? doda?, ale niewiele.

Zgodz?, si? z tob?, ?e od czasu do czasu ch?tnie zagra si? w co? mniej nastawionego na fabu??, a na zwyk?? rze?nie. Przecie? praktycznie ka?da obecna na rynku bijatyka taka jest. Raczej nie ma bijatyk z m?drzejsz? fabu??.

Co do rozgrywki to osobi?cie lubi? te? nieprzesadzone Quick Time Eventy.

Offline filipq007

• U?ytkownik
« Odpowiedź #20 dnia: Września 04, 2010, 03:22:53 pm »
Dla mnie by?oby dobre o Kano.Imperator zaczo? wspomagaci red dragon.  Daogon poprosi? imperatora o to by zniszcy? black dragon

Offline Jimmy0555

• U?ytkownik
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 14, 2012, 10:36:51 pm »
Ja bym chcia? ?eby w nowym Mythologies (o ile powstanie), zobaczy? histori? Reptile'a . O to historia: Reptile (w wersji gada), dostaje wiadomo?? od samego siebie z przesz?o?ci (  z czasów Ninja). Wiadomo?? nakazuje mu poszukiwa? ostatniego (z wyj?tkiem niego), cz?onka jego rasy: Zaterra. Ci?gle dostawa? by wskazówki od Ninja Reptile'a, (tak jak w MK SM,  bohater dostawa? od Raydena). W po?owie gry znalaz? by cz?onka swojej rasy zwanego Elitper'em. Elitper, wci?gn?? by Reptile'a w swoj? histori?, a on chcia?by pomóc, swemu koledze. W niektórych misjach wrócili by?my do przesz?o?ci i wykonywali misje wiele lat wstecz. A i zapomnia?em, Elitper, by? zaginionym cz?onkiem Ninja. Nie odró?nia? si? wygl?dem od pozosta?ych cz?onków grupy. Kolorem jego kostiumu, jest kolor czarno-turkusowy (taki ciemny turkus). W grze pojawi?a by si? wojowniczka Ninja- Tanya (tak ta Tanya z MK4, lecz w formie Ninja),  Jamen, wojownik Ninja oraz bonusowa posta? (DLC), ca?kiem nowa. Moja wizja hahah.