Autor Wątek: GRY - Od A do Z  (Przeczytany 30914 razy)

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: GRY - Od A do Z
« Odpowiedź #60 dnia: Maja 31, 2010, 09:26:02 pm »
No tak, ale to już dawno się o tym mówiło. Ale dzisiaj już kampania ma poboczne znaczenie, najważniejszy jest multiplayer. W multiplayerze masz wszystkie rasy, tylko kampania będzie terrańska. Przypuszczam, ze później oprócz nowej kampanii dodadzą też nowe jednostki do multiplayera.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: GRY - Od A do Z
« Odpowiedź #61 dnia: Maja 31, 2010, 09:32:02 pm »
No tak, ale to już dawno się o tym mówiło. Ale dzisiaj już kampania ma poboczne znaczenie, najważniejszy jest multiplayer. W multiplayerze masz wszystkie rasy, tylko kampania będzie terrańska. Przypuszczam, ze później oprócz nowej kampanii dodadzą też nowe jednostki do multiplayera.

Tak, ja się zgadzam. Jednak miło by było pograć w single player, a nie tylko w multi. Nie raz zarywałem nocki przechodząc story line w Starcrafcie jedynce. Jeżeli nie jest się wymiataczem, to sam multi w takiej grze to jednak niedosyt.

-Luna-

  • Gość
Odp: GRY - Od A do Z
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwca 12, 2010, 06:44:45 pm »
Może nie jest to czysta recenzja, niemniej jednak moje zdanie w kwestii gry Soul Calibur 4 którą to sprzedałem już jakiś czas temu, a przedtem ogrywałem długie godziny. Mój tekst to ten po prawej stronie zatytułowany "Bubel Calibur"

http://img27.imageshack.us/img27/6841/skanuj0001wn.jpg

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: GRY - Od A do Z
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwca 15, 2010, 05:03:19 pm »
Strasznie dużo gier, ale nikt nie wspomniał o FABlE Zapomnianie Opowieści. Gra jest dziecinnie prosta jednak strasznie wciągająca. Drugą przygodówką jest zapomniana Darkened Skye. Grafa trochę szwankuje jednak fabuła wciąga.

-Luna-

  • Gość
Odp: GRY - Od A do Z
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwca 15, 2010, 06:09:31 pm »
Fable znam ale nie grałem bo nie mam Xa ani kompa który by to pociągnął, tej drugiej natomiast nie znam w ogóle. Napisz coś więcej skoro uważasz, że dobra:D

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: GRY - Od A do Z
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwca 15, 2010, 08:19:15 pm »
No więc tak. Wcielasz się w postać laski-pasterki. Twoją misją jest przebycie pięciu wymairów w celu zdobycia starożytnych pryzmatów. Każdy wymiar ma 3 poziomy pełne trudnych zagadek. Na końcu musisz pokonać Lorda Necrota i odebrać mu ostatni z pryzmatów. Pryzmaty zbierasz do medalionu matki. Kiedy wypełnisz tą misję na świat powraca tęcza. Koniec bajeczki :)

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: GRY - Od A do Z
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwca 15, 2010, 08:24:49 pm »
Jakaś cukierkowa ta gra, kojarzy mi się z nowym FF, bbbllleee  ::)

-Luna-

  • Gość
Odp: GRY - Od A do Z
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwca 15, 2010, 08:32:38 pm »
Nowy FF nie jest cukierkowy tylko traci gównem o zapachu plastiku, a to różnica;)

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: GRY - Od A do Z
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwca 15, 2010, 08:52:07 pm »
A propos cukierków. W DS zbiera się Skittlesy...

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Inne Fora.
« Odpowiedź #69 dnia: Października 19, 2010, 09:26:07 pm »
ale nas nie raczył wpisać :) joke. A które Twoje ulubione? (poza tym oczywiście :))

Offline Dragon7422

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 245
  • I'm immortal...
    • Zobacz profil
Odp: Inne Fora.
« Odpowiedź #70 dnia: Października 19, 2010, 10:27:15 pm »
ale nas nie raczył wpisać :) joke. A które Twoje ulubione? (poza tym oczywiście :))

Dunegon Keeper Portal - Dla czego? Pierwsze forum na jakim się zarejestrowałem, spotkałem wspaniałych ludzi (tutaj także :)), dołączyłem tam do  Teamu "PDKT" (Polish Dungeon Keeper Team) zajmujemy się tworzeniem nowych kampanii do gry, stworzyliśmy projekt o nazwie "Jeden Dungeon Keeper wraz ze wszystkimi nieoficjalnymi kampaniami". Podkładałem jako głos lektora i tworzyłem "widoki krain kampanii". Mogłem popracować jako grafik i pobawić się w spekera :). Mam z tego powodu wielką satysfakcję, że mogłem się przyczynić do tego aby Dungeon Keeper był jak najdłużej żywy. Moja ksywka tam to Ninja.

W niedalekiej przyszłości planuję stworzyć Remake Dungeon Keeper'a bądź fanowską kontynuację gry.

Jestem wielkim fanem gry Dungeon Keeper, polecam każdemu tą wspaniałą grę.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Inne Fora.
« Odpowiedź #71 dnia: Października 19, 2010, 10:41:43 pm »
jakoś nie znam. Jaki gatunek?

Offline Dragon7422

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 245
  • I'm immortal...
    • Zobacz profil
Odp: Inne Fora.
« Odpowiedź #72 dnia: Października 20, 2010, 02:48:43 pm »
jakoś nie znam. Jaki gatunek?

Dungeon Keeper jest połączeniem gatunku cRPG i RTS. W grze wcielamy się w demonicznego strażnika lochu który za wszelką cenę chce podbić krainę dobrych ludzi. Gra ma niesamowicie mroczny i satanistyczny klimat.

Poczytaj jak chcesz ;) - http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=876

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Inne Fora.
« Odpowiedź #73 dnia: Października 20, 2010, 03:33:55 pm »
mnie ten gatunek niebardzo podchodzi...

robaczek

  • Gość
Odp: GRY - Od A do Z
« Odpowiedź #74 dnia: Października 20, 2010, 03:54:03 pm »
Ech, przypominają mi się stare, dobre czasy... Kiedyś jak już będę na emeryturze i będę mieć kupę wolnego czasu, z którym nie będę mieć co robić, to wrócę do tej gry, przysięgam! Klimat wylewa się z ekranu, muzyka jest świetna (jak na tego typu grę), no miód-malina! Żeby tylko chciało to to chodzić pod czymś nowszym niż Win95, bo z tymi starociami to rak średnio pod tym względem. :P

Pamiętam nawet jak raz chyba udało mi się przeciągnąć na swoją stronę tego całego króla z ostatniego poziomu (taki czerwony, w hełmie jak garnek), a potem przyszło mi do głowy, że to bez sensu, bo to ostatnia plansza i nic mi po tym. ;D