Autor Wątek: Mortal Kombat HD Arcade Complation  (Przeczytany 65112 razy)

Offline Hanzo Hasashi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 192
  • No Pain, No Game !
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat HD Arcade Complation
« Odpowiedź #135 dnia: Września 03, 2011, 10:33:21 pm »
A jak kupie MKAK na US store to mosze grac w niego na drugim koncie czy bedzie normalnie dzialal na moim podstawowym koncie ?

Tak,jak najbardziej.

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat HD Arcade Complation
« Odpowiedź #136 dnia: Września 04, 2011, 12:05:27 am »
To średnio ma związek z AK ale się zapytam. Do MK9 jest dodawany Online Pass. Jeżeli będę chciał zagrać w multi na drugim koncie to będę musiał kupić nowy kod ?

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat HD Arcade Complation
« Odpowiedź #137 dnia: Września 04, 2011, 07:41:17 am »
To średnio ma związek z AK ale się zapytam. Do MK9 jest dodawany Online Pass. Jeżeli będę chciał zagrać w multi na drugim koncie to będę musiał kupić nowy kod ?

Tak będziesz musiał.

Offline el_pawlo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 97
  • PSN : el_pawlo
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat HD Arcade Complation
« Odpowiedź #138 dnia: Września 05, 2011, 03:44:56 pm »
To średnio ma związek z AK ale się zapytam. Do MK9 jest dodawany Online Pass. Jeżeli będę chciał zagrać w multi na drugim koncie to będę musiał kupić nowy kod ?

Tak będziesz musiał.


oj chyba nie. Jak na tej samem konsoli to raczej nie. az sprawdze zaraz

Offline el_pawlo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 97
  • PSN : el_pawlo
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat HD Arcade Complation
« Odpowiedź #139 dnia: Września 05, 2011, 03:50:05 pm »
Nie pytał sie nawet o online passa. aczkolwiek ja kupiłem passa w PSS to moze byc inaczej

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat HD Arcade Complation
« Odpowiedź #140 dnia: Września 05, 2011, 05:13:20 pm »
Mi chodziło o tego Online Passa dodawanego do pudełka z grą.

Offline Wichura

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat HD Arcade Complation
« Odpowiedź #141 dnia: Września 05, 2011, 05:48:55 pm »
kiedy bedzie premiera tej kompilacji miala byc 31.08 i wciaz jej nie ma

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat HD Arcade Complation
« Odpowiedź #142 dnia: Września 05, 2011, 05:49:10 pm »
może i są wyjątki ale dodatki nie działają z grami z europy, miałem tak z Bioshockiem gdy zakupiłem dodatki na US Store gra kupiona w Eu nie widziała ich, a gdy zakupiłem już dodatki na PL Europie gra widziała je.

Premiera była 31.08.11' lecz EU PSN się spóźnia, jak będzie to najwcześniej w środę na PL PSN

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat HD Arcade Complation
« Odpowiedź #143 dnia: Września 05, 2011, 06:56:44 pm »
A ktoś może mi przybliżyć cenę ? I bym prosił do Amerykańskiego okna robienia konta bo jak ja wchodzę to nie mogę zrobić :/

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat HD Arcade Complation
« Odpowiedź #144 dnia: Września 05, 2011, 11:41:26 pm »
kupiłem dzisiaj gierkę na PSS USA. Z HD to nie ma nic wspólnego. 12 pucharków i to jeszcze smiesznie łatwe. Cała gra waży tylko 222mb. A  wszystkie czesci gra sie jak wczesniej. KLASYKA.

CHYBA SOBIE JAJA ROBISZ.

Pora podsumować temat. Mortal Kombat Arcade Complation to jedna z najbardziej spierdolonych wznowień w historii. Oto opinie o grze:
- Dźwięk jest inny. Niektóre dźwięki są zmienione, a niektóre zostawione, tak jakby autorzy nie mogli się zdecydować co przerobić, a co zostawić po staremu. A niektóre dźwięki są ucięte jak Scorpiona w UMK3 "Get ove...". Na dodatek jedne są głośniej, drugie są ciszej. Muzyka to już w ogóle za cicho. A ta w kreditsach jest zmiksowana z dwóch melodii...
- Każda część wydaje się szybsza o 5-10 % co akurat nie wpłynęło dobrze na gameplay.
- Nie działają kombat kodes w ekranie versus. Więc granie ukrytymi postaciami poszło wpizdu.
- Kiedy patrzymy na listę ciosów, czasem po odpauzowaniu nasza postać jest nieruchoma przez dwie sekundy.
- W PS3 występuje widoczny frameskip.
- Rzeczy gameplay`owe: Pociski czasem trafiają mimo trzymanego bloku. Przeciwnicy często zaczynają grę przed pojawieniem się FIGHT!
- Online, to największa porażka tej pozycji. System losuje nam graczy nawet z trzema kreskami, a walki toczone są w slajdach. Ranking również jest zesrany. Wyjdziemy w środku meczu to nie odejmuje nam punktów. BRAWO. Gra często ścina się również podczas meczy online. Granie online jest niewykonalne.

Ponadto bugi takie jak te:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Jk8ABGN-yGM&feature=player_embedded[/youtube]

Jest to kolejny przykład partactwa Netherrealm Studios (bo podobno czuwali nad pracami Other Oceans). Po raz kolejny jesteśmy frajerami kupującymi od nich niekompletny produkt. Byłem optymistyczny, ale jak zwykle zjebali mi cały optymizm. Każdy kto kupił praktycznie żałuje kasy na ten produkt. Paranoją jest to, że mieli zrobić 'arcade perfect' gameplay, z zrobili 'arcade shit'. Nadal jedyną alternatywą pozostaje granie przez emulator MAME oraz w starszą wersję MK2 na PS3. Co za ironia... Patch w drodze, ale czy usunie wszystkie te rzeczy sprawiające, że MKAC jest stratą pieniędzy? W każdym razie jak ktoś nie kupił, to niech nie kupuje dopóki nie wyjdzie patch naprawiający te debilizmy. Jeżeli nie wierzycie zobaczcie na tę paraolimpiadę, która rzekomo jest rankingowym meczem:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TafaXqcCfws[/youtube]

Jeżeli ja mam tak grać to ja dziękuję. Kto widział jak gra się w UMK3 przez neta ten widzi różnice.
« Ostatnia zmiana: Września 05, 2011, 11:54:32 pm wysłana przez Adept »

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat HD Arcade Complation
« Odpowiedź #145 dnia: Września 06, 2011, 11:06:06 am »
Miało być w HD, mieli wziąć nowych aktorów, miało być pięknie i fajnie, a wyszło że wrzucili do sieci powycinane gry, grafikę rozjaśnili na maxa że areny wyglądają pixelowato (nie widać tego na youtube) Muzykę powciskali trochę z mixowaną która miał być tylko w wersji HD i trochę starej co strasznie słychać różnice pomiędzy nimi.   


Wszystko miało tak wyglądać na początku ale Wornes Bros zadzwonił do Other Ocean, i powiedzaił chłopaki nie ma się co wysilać tak i tak te gamonie kupią co im podamy, zmieszamy koszty i walimy im powtórkę z rozgrywki niech grają po raz setny w to samo co maja już Na PSX, Snesach, Segach, PS2 i te de.

Spodziewaliśmy się tego:





« Ostatnia zmiana: Września 06, 2011, 11:20:13 am wysłana przez Maniak »

Offline Hanzo Hasashi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 192
  • No Pain, No Game !
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat HD Arcade Complation
« Odpowiedź #146 dnia: Września 06, 2011, 11:54:53 am »
Kurda,a już się cieszyłem,że pograłem legalnie na pc online w mk kollection... To hd mogło wyjść,ale jak by był rip 1:1 to bym się nie obraził,a tu takie niedoróbki. Nie fajnie.

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat HD Arcade Complation
« Odpowiedź #147 dnia: Września 06, 2011, 04:44:01 pm »
Ja też się napaliłem. Dziękuje Adept za pokazanie, że teraz nie warto tego kupować.

Offline Krelian

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat HD Arcade Complation
« Odpowiedź #148 dnia: Września 08, 2011, 07:58:45 pm »
Generalnie mógłbym przymknąć oko na brak HD, ale pozostałe składowe wręcz proszą się o zmieszanie z błotem. Największym failem jest zdecydowanie freezowanie postaci na ok 2 sekundy po odpauzowaniu. Chcę sobie sprawdzić jakiś zapomniany fatal na szybko, po czym powracam do gry, a tu moja postać się nie rusza i czas mija - rewelacja.

Podobnie z zawieszaniem się nie tylko menu w trakcie klikania Ready/Not Ready, ale ogólnie przez tę grę konsola zawiesiła mi się już chyba z 10 razy ;]. Online to nieporozumienie nie tylko przez lagi - kolejne tury wciąż będziemy robić na Honmaru pod Mame - ale też beznadziejny system wyszukiwania osób do gry. Raz 10x trafiam na tę samą osobę, która pewnie zasnęła przed konsolą bo nie chce dać Ready, innym razem trafiam na kogoś ze znacznie wyższym rankingiem a nie potrafi nawet podstawowych ciosów. Nie wspomnę już nawet o dodaniu czegoś na kształt chatów z MK9 itp.

Nawet trofea to jakaś obraza w kierunku graczy - zrób fatala, przejdź 3 tytuły w arcade i dostań złoto - brak słów. Aha i najlepsza opcja czyli Cabinet i możliwość 'poczucia się jak w prawdziwym salonie gier' - zaokrąglony po bokach ekran który nawet nie jest rozciągnięty wygląda co najmniej komicznie na 40 calach ;].

Na dzień dzisiejszy nie polecam tej składanki nikomu. Niby jakiś patch ma wyjść ale bugów jest tyle, że chyba za rok to wszystko połatają albo i później. Jak chcecie pograć z kimś na poziomie to lepiej odpalcie MAME i śledźcie zapowiedzi kolejnych klasycznych turów na Honmaru, gdyż niebawem znów ruszamy z impetem po wakacyjnej przerwie.

Offline el_pawlo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 97
  • PSN : el_pawlo
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat HD Arcade Complation
« Odpowiedź #149 dnia: Września 16, 2011, 01:50:18 pm »
Z tego co widze to tytuł jeszcze nie wyszedł u nas w store.
Te lagi podczas grania online mogą byc spowodowane tym ze gra sciągnięta z usa pss i tak samo było z MK2 , długi czas nie była na europejskim store i nie dało sie grac płynnie online dopiero jak wyszła u nas to sie polepszyło. Co do pauzowania i sprawdzania ciosów a zawodnik sie nie rusza przez 2 sek to wystarczy nacisnąc blok i kółko razem i smiga.

Grałem online w mk1 i mk2 i nie miałem zadnych lagów tylko w UMK3 nie da rady normalnie grac.
Wszyscy jadą po tym tutule ale mi sie podoba. Jestem fanem mk i zagram w każdą czesc z przyjemnoscią. Gre kupiłem na us pss za 8 zł(gametrade.com cena 1/5) i nie żałuje.

Adept jak chcesz to nie graj nic na siłe