Autor Wątek: Postacie: Shang Tsung  (Przeczytany 12876 razy)

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Shang Tsung
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 31, 2011, 04:40:36 pm »
nie tak do końca wersja USA była pozbawiona widoku przegranego który dostaje strzała w głowę, wersja EU było widać przeciwnika. Wiadomo że MK VS DC był znacznie mniej brutalniejszy Pegi 16.


http://www.youtube.com/watch?v=P7jkdsglfaU&feature=related  - Jocker fatality

Offline wawdo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 170
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Shang Tsung
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 31, 2011, 04:46:02 pm »
No to chyba była najmniej brutalna część. W połowie fatalitów nie można było stwierdzić, że przeciwnik nie żyje.

Żeby nie robić offtopu : Czy wam też zmienianie się w przeciwnika czasem nie wychodzi? Bo często jak próbuję zrobić tego speciala to Shang kopie i ppppppppppprrrrrrtttttttttttttttt...

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Shang Tsung
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 31, 2011, 04:47:42 pm »
nie nie miałem tego problemu, a gram na padzie od PS3 i Arcade Sticku.

Offline wawdo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 170
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Shang Tsung
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 31, 2011, 04:50:10 pm »
A czym właściwie różni się ten special od tego samego, tyle że z enchancem?

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Postacie: Shang Tsung
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpnia 01, 2011, 04:20:40 pm »
A czym właściwie różni się ten special od tego samego, tyle że z enchancem?
Po prostu dłużej pozostaje w stanie przemiany :)

Offline Kokoju

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Shang Tsung
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 18, 2011, 02:14:49 am »
Mam pytanie; Shang Tsungiem w ogóle da się dobrze grać? Próbowałem wielokrotnie nim coś wyskrobać ciekawego, ale nic. On może tylko uderzać, zamieniać się w przeciwnika albo tworzyć te pi..dolone czaszki, a i tak nie chce mi się zgadywać czy przeciwnika trafi czaszka wyskakująca z dołu.
W MKvsDC Shang Tsung był moją ulubioną mortalową postacią, no a teraz? Nie da się nic ciekawego nim zrobić, przemiana też nie jest za ciekawa; zmienia się na chwile, a często same użycie tego zajmuje więcej czasu.

W każdym razie, pytam się: czy Shang Tsungiem da się jakoś ciekawie zagrać? Czy 3/4 jego ruchów to ma być ciskanie jakimiś płonącymi czaszkami raz z dołu, raz z góry a raz w poziomie?

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Shang Tsung
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpnia 18, 2011, 09:54:04 am »
W tej części komba Shanga składają się głównie z czaszek. Nie musisz zgadywać, zapamiętaj na jaką odległość leci czaszka i wykonaj odpowiedni specjal.

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Postacie: Shang Tsung
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpnia 18, 2011, 12:20:07 pm »
W każdym razie, pytam się: czy Shang Tsungiem da się jakoś ciekawie zagrać? Czy 3/4 jego ruchów to ma być ciskanie jakimiś płonącymi czaszkami raz z dołu, raz z góry a raz w poziomie?

Otóż da się Shangiem bardzo sensownie grać :) Czarnoksiężnik jest władcą magii. Grając nim musisz mieć opanowane do perfekcji jego skulle. Gra bez wykorzystania tego atutu mija się z celem, ponieważ jego stringi nie są za szybkie. Także zapomnij o presingu/rushu samymi ciosami. Po prostu zostaniesz zbity :P Ogarniając czaszki możesz spowodować, że przeciwnik nawet się do Ciebie nie zbliży. ja jednak preferuję nim grę z kontry tj. w odpowiednim momencie odpalamy jego B`n`B jakim jest juggle starter (221;F3,4) po czym lecimy Ground Skullami ;) taki kombosik zabiera 36% :P tutaj masz jak go wykonać:

http://www.youtube.com/user/semek84?feature=mhee#p/a/u/0/52bAzF0cdqA  ( 2, 2, 1, DB4, DF4, ExDF4, DU2 )

Nie chcę się rozpisywać :P Po prostu jak chcesz ogarniać Tsunga to polecam ten tutorial po angielsku:

http://www.trmk.org/forums/showthread.php/21707-Shang-Tsung-Thread-quot-Your-soul-Is-Mine!!-quot

i na koniec filmiki jak nim grają Prosi ;)

http://www.youtube.com/watch?v=exJQck4W5sw&feature=player_embedded
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6KMPjaBMgtI

Pozdro

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Shang Tsung
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 18, 2011, 01:41:48 pm »
Akurat opanowanie czaszek nie jest trudne. Ja jakoś umiem wykonać kombo wykorzystując 3 ataki czaszek.

Offline Gor0

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Shang Tsung
« Odpowiedź #24 dnia: Września 02, 2011, 09:12:34 pm »
Ale przynajmniej w tej części widać odstrzelaną głowę przeciwnika, a nie jak w mk vs dc, że na końcu przeciwnik znika z kadru i w rezultacie widzimy tylko strzelającego Jokera. Dno :P.
Prawda ale to że to był fatal Jokera( jeśli można strzał z pistoletu nazwać brutalnym wykończeniem przeciwnika)psuje cały efekt tego fatality  :'(