Autor Wątek: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 817670 razy)

Offline Gor0

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1125 dnia: Grudnia 10, 2010, 04:42:25 pm »
Nooba i smoke'a mogliby już odpuścić ale z ermaca bym się cieszył ;D

Kazek

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1126 dnia: Grudnia 10, 2010, 04:49:00 pm »
Gor0 to Bo Rai Cho jest dla Ciebie miłą czy nie miłą niespodzianką? (weźcie czytajcie posty zanim je zamieścicie bo to forum zaczyna się gorzej czytac niż pudelka czy inny syf...  >:( )
Moim zdaniem fani Kano i Barraki nie mają co się martwic... jestem pewien, że będą w grze. To samo tyczy sie, Jade której nie ma na owej liście. Zastanawia mnie tylko po co ta obecnośc Nooba skoro ma byc Smoke i jeszcze Ermac.... Nie za dużo tych ninja ? Nie było ciekawszych postaci w Mortalu? :/
Tu zgadzam się w 100% za dużo tych ninjasów,żeby tylko nie wyszło tak jak w Street Fighter ,masa postaci a większość kopie Ryu i Kena

Ryu/Ken/Akuma/Sakura/Dan - tyle masz tutaj "większości kopii", a i tak naprawdę można by się kłócić czy Akuma/Sakura/Dan są kopiami bo właściwości ich ciosów są całkowicie inne. Zresztą ciosy też mają inne. Wiem, zaczyna się znowu offtop, ale jak ktoś pisze totalne bzdury, to aż nie można nie poprawić.

Offline Gor0

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1127 dnia: Grudnia 10, 2010, 04:57:11 pm »
Nie chodzi o ciosy tylko o wygląd więc nie osądzaj tak szybko
« Ostatnia zmiana: Grudnia 10, 2010, 04:59:38 pm wysłana przez Gor0 »

Kazek

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1128 dnia: Grudnia 10, 2010, 05:42:07 pm »
No więc i wyglądem mają ze sobą mało wspólnego i bardziej można się przyczepić już do różnokolorowych ninja z MK np. Swoją drogą jak do tej pory pokazano 3 (jeśli liczyć te nieoficjalne zdjęcie Ermaca to 4) i każdy wygląda naprawdę fajnie. Jeśli więc zrobili by Noob Saibota jakoś solidnie to czemu nie? Ale widzę, że tutaj rozgorzała dyskusja o rzekomej liście zawodników. Powinniście zluzować, bo równie dobrze to mógł ktoś od tak zapodać i takie listy często są FAKE. Poczekajmy na zakończenie VGA i może coś tam się wyjaśni. Lista tym bardziej wydaje się FAKE, że jest tam niby Bo Rai Cho który był typowo idiotyczną postacią i mortalowym błaznem, co nijak nie pasuje do image nowego MK jako gry brutalnej i dosadnej.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1129 dnia: Grudnia 10, 2010, 05:54:32 pm »
ale został poniekad zapowiedziany wczesniej przez Boona... wiec zanim cos napiszesz to się doinformuj...

Offline Gor0

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1130 dnia: Grudnia 10, 2010, 06:21:47 pm »
eh bo rai cho wprowadzi mało brutalności bo co może robić zapalać  własnymi gazami.
Mimo że jest sympatyczny to w brutalnym Mortal kombat9 moim zdaniem nie powinien się pojawić.
Jednak jakby patrzeć  obiektywnie to zawsze jedna postać wiecej :)

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1131 dnia: Grudnia 10, 2010, 06:23:22 pm »
MK D też był ciężki patrząc na 4 i DA i był tam i nawet nieźle się spisywał... przynajmniej jest z Universum MK a nie to co Kratos...

Offline lolLoL29

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1132 dnia: Grudnia 10, 2010, 07:07:35 pm »
Kazek prosisz żeby zluzowac a ja nie jestem przekonany czy ktoś tu wogóle jest spięty. Więc może sam włącz na niższy bieg ;D Każda postac jeżeli ją solidnie się wykona może byc okej. Ale 4 ninja czy już góra 5 wystarczy ( to 1/4 wojowników prawdopodobnie skoro ma byc okolo 20). Z całą sympatią do Nooba Saibota dla mnie zawsze był ukrytą postacią i taką powinien pozostac, jeśli miałby się ewentualnie pojawic w grze. Smoke to już inna historia bo jako człowiek to kopia Scorpa, a jako robot... no cóż też niczego oryginalnego sobą nie wnosi. Dla mnie wystarczyło by gdyby pojawił się w tle jakiejś areny. Bo Rai Cho tak jak mówiłem to napewno tylko żart, chociaż gdyby się pojawił nie miał bym Edowi tego za złe. Gorzej jak dostaniemy 6 ninja 3 roboty i to będzie połowa zawodników... W świecie Mortal Kombat jest tyle ciekawych postaci z WIELKIM potencjałem, nawet w trzech ostatnich odsłonach 3d.
Aha na liście Bo Rai Cho nie był wymieniony, tylko przez Eda na Twiterze o ile dobrze kojarze.
ps Kiedy pokażą tą Sonye? Jutro?

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1133 dnia: Grudnia 10, 2010, 07:11:38 pm »
Eeeee w Armageddonie już nie był ukrytą xD

Offline Zwyrol

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1134 dnia: Grudnia 10, 2010, 09:12:23 pm »
Noob Saibot to powinien być bonus, albo taki myk jak np w Shaolin Monks, gdzie w trybie versus po wybraniu Sub-Zero na Sub-Zero, ten drugi był Noob Saibotem. Oczywiście powinien mieć własny zestaw ciosów i fatali.

Brak Baraki i Kano (chociaż tego jeszcze bym przebolał), to byłaby totalna głupota. Przecież to są kultowe postaci i po prostu muszą być.

Już bym wolał brak Quan Chi, który jest po prosu słabą kopią Shang Tsunga. Taki clown, gdzie twórcy na siłę chcą zrobić z tej kiepskiej postaci jeden z głównych czarnych charakterów. Ja tam go nigdy nie traktowałem poważnie. :]

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1135 dnia: Grudnia 10, 2010, 09:14:19 pm »
Przecież dzięki niemu Shang zdołał pokonac Liu Kanga

Offline Eric Draven

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1136 dnia: Grudnia 10, 2010, 09:33:10 pm »
Uff kamien spadł mi z serca dzięki Kazek ze mnie porawiłes i przepraszam za te bzdury ;D ps. a tak wogóle kto jak kto ale ty nie znasz jeszcze pełnej listy postaci......... DAJ NA LUZ
« Ostatnia zmiana: Grudnia 10, 2010, 09:37:06 pm wysłana przez Eric Draven »

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1137 dnia: Grudnia 10, 2010, 11:53:23 pm »
Już bym wolał brak Quan Chi, który jest po prosu słabą kopią Shang Tsunga. Taki clown, gdzie twórcy na siłę chcą zrobić z tej kiepskiej postaci jeden z głównych czarnych charakterów. Ja tam go nigdy nie traktowałem poważnie. :]

Mi się podoba, że Shang nie jest jedynym czarnoksiężnikiem (acz Quan specjalizuje się w innej dziedzinie magii niż Shang), w końcu mamy masę ninjów, cyborgów, bogów i wojowników shaolin więc dobrze, że jest jeszcze jeden mag.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1138 dnia: Grudnia 11, 2010, 08:10:17 am »
eeee z Shaolinu tak wiele ich wcale nie ma... nie zapominaj ze Universum liczy 65+ postaci :P

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1139 dnia: Grudnia 11, 2010, 08:55:21 am »
Nie wiem jak można uznać Quana za kopie Shanga to zupełnie inne postacie zresztą Shang to może jedynie buty lizać Quanowi