Polskie Forum Mortal Kombat > Pomoc

Mortal Kombat 9 Slow Motion

(1/1)

TheQamillo:
Witam.
Otóż mam problem, kiedy odpalilem MK wszystko lanie smiga tylko,że mam efekt slow motion, spowolnienie.Szukałem dużo próbowałem podmienić pliki config na 30, lub 45 fps i też nic to nie dałbo proszęo pomoc.Jesli chodzi o komputer to racej nie jego wina:
Nvidia GeForce gt650m/2gb gddr5
ram ddrII 8gb
Cpu itel core i7-3610qm
sterowniki tez raczej akutalne.
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam TheQamillo

sla:
Poniżej masz link do tematu, gdzie chłopaki rozkminiali problem:

ROZWIĄZANIE PROBLEMU

Daj znać, jak MK9 hula na tym lapku z GT650M.

TheQamillo:
Jeśli chodzi o gre to wszystko chodzi pieknie i plynnie nawet na najwyższych ustawiniach,tylko ten slow motion.Jestem pewien, że to nie problem lapka.Jesli chodzi o linka którego podałeś to nie ma tam rozwiązania.Gość pisze,że mu się samo naprawiło.
Jak coś to system to win7.

Coven:

--- Cytat: TheQamillo w Sierpnia 15, 2013, 08:46:37 pm ---Jeśli chodzi o gre to wszystko chodzi pieknie i plynnie nawet na najwyższych ustawiniach,tylko ten slow motion.Jestem pewien, że to nie problem lapka.Jesli chodzi o linka którego podałeś to nie ma tam rozwiązania.Gość pisze,że mu się samo naprawiło.
Jak coś to system to win7.

--- Koniec cytatu ---

Hej!

Jeżeli posiadasz Steam'owski oryginał, spróbuj tego fix'a:

KLIK

johnx:
W tym przypadku okazało się że winne były sterowniki i nie wydaje mi się żeby tutaj sprawa wyglądała inaczej. Pisałeś, że sterowniki 'raczej' (to właśnie słowo klucz) aktualne, ale dopóki nie potwierdzisz, że są najnowsze, nie widzę sensu aby dalej diagnozować problem.

Nie napisałeś jaki dokładnie masz system. Ale skoro podałeś takie parametry to obstawiam że 64 bitowy. Jednak na wszelki wypadek podaję linki do sterowników na obydwie wersje systemu:
WIN7 32b
WIN7 64b

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej