Autor Wątek: Turniej w MK  (Przeczytany 2718 razy)

Offline Tekken Kombat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 237
  • Debeściak
    • Zobacz profil
Turniej w MK
« dnia: Stycznia 22, 2010, 08:22:13 pm »
Cześć,wpadłem na pomysł żeby zrobić turniej w MK.Szukam 16 chętnych którzy chcieli bym wziąść udział.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w MK
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 23, 2010, 07:30:24 am »

Offline Tekken Kombat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 237
  • Debeściak
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w MK
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 23, 2010, 09:08:49 am »
Ok,ale może akurat nie chciałbym robić turnieju w MK2.

robaczek

  • Gość
Odp: Turniej w MK
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 23, 2010, 11:42:50 am »
No właśnie, ale my nie możemy wiedzieć na co wpadłeś, jeśli o tym nie napiszesz, a powinieneś to zrobić w swoim pierwszym poście. Napisz o którą część MK ci chodzi i jak to ma wyglądać i może ktoś się zgłosi. Inaczej nie wróże twojemu pomysłowi (i temu tematowi) długiego żywota.

Offline Tekken Kombat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 237
  • Debeściak
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w MK
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 23, 2010, 12:36:04 pm »
Ok.16 osób trafi do 8 grup (A,B,C...)i ta osoba która wygra pojedynek w grupie awansuje do fazy pucharowej w systemie ''przegrywający-odpada'' a do zostaną 2 osoby i wtedy rozegrany zostanie finał.
Jeśli chodzi w którą część to może UMK3 bo tam jest dużo postaci.
Jeden pojedynek składał by się z 6 walk.I na przykład załóżmy:
Gracz A wygrał by 6 walk z Graczem B i wynik to 6:0 dla Gracza A.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w MK
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 23, 2010, 02:13:26 pm »
Święta Anielko,  poczułeś hype by zrobić turniej i pierwsze co zrobiłeś to założyłeś temat zamiast pomyśleć logicznie.

Po pierwsze fanów którzy grają to ja Ci policzę na palcach jednej ręki. Po drugie, w najliczniejszym turnieju tego forum zorganizowanym przeze mnie uczestniczyło dziewięć osób. Graliśmy w najlepszą część Mortala, czyli dwójkę. A Ty chcesz znaleźć szesnaście osób do gry w UMK3, które nie każdy lubi. Po trzecie, większość osób które wtedy grały jest obecnie nieaktywna. Zostaje więc około trzech aktywnych graczy którym by się chciało cokolwiek robić turniejowego w klasyczne Mortale. Po czwarte, jak jesteś organizatorem to napisz rzetelny post, co, gdzie, jak proponujesz, a nie "wpadłem na pomysł zorganizowania turnieju" gdyż nikogo tym nie zarazisz entuzjazmem. I wreszcie po piąte, obecnie granie Online z większą liczbą graczy na serverze to po prostu strata czasu. Uznaliśmy już w sierpniu 2009, iż turnieje classic Mortal Kombat na Kaillerze jest za bardzo zalagowany by wychodzić z jakąkolwiek inicjatywą. Najbardziej udanym turniejem był ten, gdzie uczestniczyły cztery osoby. Po szóste, jedyny i chyba najbliższy turniej to ja planuję na żywo, z komputerami połączonymi bezpośrednio. Gdyż to jedyne wyjście by miarodajnie oceniono możliwości gracza, vide: 1player + 2player = 0lags

Pozdrawiam, Naczelny klasyk forum.

Offline Tekken Kombat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 237
  • Debeściak
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w MK
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 24, 2010, 03:46:45 pm »
OK,odwołuje turniej.



Temat, jak widać, niebyły. Zamykam i przenoszę do kosza. Dziękuję.
-mod
« Ostatnia zmiana: Stycznia 24, 2010, 04:35:58 pm wysłana przez robaczek »