Autor Wątek: FILM AMATORSKI  (Przeczytany 44963 razy)

Offline Jedu Sindel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: FILM AMATORSKI
« Odpowiedź #60 dnia: Lipca 09, 2008, 12:36:24 pm »
Ciuszki są w przygotowaniu, postaram się dziś zapodać, ale będą one się nie co różnić od tego z MK2 będą hmm....bardziej skąpe, ale postaram sie tez zrobić wersje bardziej zakryte ;)
Kiedy jest planowana Premiera, i czy nadal potrzebujesz miotacza ognia, bo ja mam jakości (DVD) na niebieskim tle, jeśli chcesz mogę zapodać??

Offline Art Cooler

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: FILM AMATORSKI
« Odpowiedź #61 dnia: Lipca 12, 2008, 05:58:58 pm »
Miej litość !! :P daj chociaż jedno zdjęcie , filmik .. COKOLWIEK !! :P
« Ostatnia zmiana: Lipca 12, 2008, 06:00:59 pm wysłana przez Art Cooler »

Offline OMENGOUKI

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Odp: FILM AMATORSKI
« Odpowiedź #62 dnia: Lipca 26, 2008, 09:53:24 pm »
Jedu Sindel wybacz ale gadasz bzdury.
Dziękuję, ale skoro idę na łatwiznę to z materiału DVD nie skorzystam bo wydałem już  pieniądze na profesjonalną pirotechnikę.
Wydałem bo MAM a nie GDY BYM MIAŁ tak jak ty.

Skoro tak bardzo idę na łatwiznę to postanowiłem nagrać próbna walkę KITANA vs KABAL z charakteryzacją itd.
Może zobaczysz że nawet w DEMO REEL nie ma łatwo i może dotrze do ciebie ile wkładam pracy by taki fan jak ty mógł nacieszyć oko.
Jak by ktokolwiek miał jakiekolwiek pojęcie jak ciężko jest zorganizować coś takiego to nie pisał by takich bzdur jak Jedu Sindel.

DEATH DEALER dziękuję za wstawienie się ;)

Właśnie kompletujemy kostium księżniczki, większość rzeczy jest robiona na miarę więc jak tylko przyjda paczki to zarzucę fotki (w końcu)

POZDROWIENIA
« Ostatnia zmiana: Lipca 29, 2008, 06:25:59 pm wysłana przez OMENGOUKI »

Offline R-McDonald

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 35
  • We are now free to choose our own destiny
    • Zobacz profil
Odp: FILM AMATORSKI
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpnia 01, 2008, 11:52:30 am »
Pozdrawiam wszystkich jako nowy użytkownik, a głownie OMENGOUKI którego ambicje powinny być wzorem do naśladowania. Niewiem czy już rozpoczołeś zdjęcia i napewno masz już ustaloną choreografie scen, ale jeżeli mógłbym coś zaproponować, to widziałem ostatnio całkiem niezłą scene walki w filmie "Serenity", w której drobna dziewczyna walczyła z gromadą dziwacznych stworów przy pomocy dwóch mieczy (http://www.youtube.com/watch?v=EHURxizhURI&feature=related lub http://www.youtube.com/watch?v=lkJZlWHS_y4&feature=related). Nie wiem czy to dobry pomysł ale skoro Mileena używa SAI to tematycznie jest to do siebie zbliżone. Mniejsza oto nie moge się doczekać efektu końcowego twojego projektu  ;D ;D
Mam też pytanie odnośnie strony dźwiękowo-muzycznej, mianowicie w jakim kierunku pójdzie ścieżka dźwiękowa, bardziej techno jak w filmie czy coś nowego ? Poza tym ciekawi mnie czy odgłosy podczas walki będą bardziej naturalne czy wzorowane na tych z gry ?

Dzięki Tibo za zwrócenie mi uwagi :)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 01, 2008, 04:07:42 pm wysłana przez R-McDonald »

Offline Jedu Sindel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: FILM AMATORSKI
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpnia 03, 2008, 09:00:33 pm »
Wydałem bo MAM a nie GDY BYM MIAŁ tak jak ty.

Bardzo mi przykro po tym co napisałeś, ale widzisz nie wszyscy są bogaci, lub mają bogatego tatusia jak ty. To był już cios poniżej pasa:'( :-[

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: FILM AMATORSKI
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpnia 03, 2008, 09:16:14 pm »
Eh , Omengoukiemu nie chodziło o to by Cię obrazić , ale o to by Ci uświadomić , iż człowiek się stara i robi to na poziomie takim jakie stwarzają możliwości , a znajdzie się osoba ( w tym przypadku Ty ) , która wytyka błędy i mówi o pójściu na łatwizne , mimo , iż jeszcze nawet ani jedno zdjęcie bądź zwiastun nie został udostępniony .

I czytaj ze zrozumieniem , albo jak jesteś królem , niech Ci słudzy czytają . Omengouki nie chwali się pieniędzmy , a stwierdza fakt , że on robi film z własnych środków ( ROBI ) , a nie marudzi , iż jaki by to film nie zrobił gdyby pieniądze  miał . Nie każdy ma środki na takie coś , Omengouki też napewno ciężko pracował , aby urzeczywistnić marzenie o filmie , dlatego wycieczki o bogatym tacie zostaw dla siebie , bo nie znasz ani Omengoukiego , ani jego sytuacji .

robaczek

  • Gość
Odp: FILM AMATORSKI
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpnia 03, 2008, 10:01:37 pm »
Pewnie nie powinno mnie tu być, jako, że na forum jestem od niedawna (w związku z czym raczej mam małe prawo głosu) i w ogóle, ale mam kilka pytań, które pewnie były już wałkowane wielokrotnie i pewnie wszystkich już nudzą, ale...

1. Kto w końcu będzie w tym filmie? Wpierw była mowa o Mileenie i "zbójach" (jakkolwiek by ich zwać XD), teraz czytam o Mileenie i Kabalu, a na koniec jeszcze "strój księżniczki" dorzuciliście, co nieodparcie skłania mnie ku Kitanie... To kto w końcu będzie? Mileena, Kabal, Kitana, a może wszyscy naraz?

2. Jak długie będzie to "coś" (bo nie wiem jak to nazwać; ni to film, ni to walka... hm...)? Czy to będzie sama walka (nie wiem... tak ze 3min), czy może krótkometrażowy film (powiedzmy z 15min), a może jeszcze jakoś inaczej?

3. Czy jak już to nakręcicie (nie wiem ilu was tam jest, ale chyba sporo XD), to mam nadzieję, że wrzucicie to na jakiegoś r...[zablokowana domena]...e'a, ku uciesze Mortalowej społeczności, co by sobie po ściągnięciu pooglądała w dobrej jakości, a nie na jakimś YouTube, gdzie jakość woła o pomstę do nieba?

4. I ostatnie pytanie, jako że ze mnie persistent little bugger... czy mógłby ktoś wrzucić choć jakieś zdjęcie... nie musi być to coś wielkiego, na przykład fotka kostiumu któregoś z bohaterów/bohaterek, lub część dekoracji; cokolwiek co by dało jakiś wgląd w cały projekt. Niby niewiele, ale zawsze to coś.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: FILM AMATORSKI
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpnia 04, 2008, 02:24:51 am »
Ja oddaje wielkie ukłony w stronę OMENGOUKI i się cieszę, że jest ktoś kto ma taką pasję i żałuję, że nie mógłbym pomóc. Z chęcią bym chciał ale mieszkam w innym kraju i jedynie mogę powzdychać i życzyć samych sukcesów.

Luna

  • Gość
Odp: FILM AMATORSKI
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpnia 05, 2008, 12:53:33 am »
Oj trzeba pasji i niezwykłej wytrzymałości żeby skręcić film...grałem w jednym <wg mnie kapa ale się ludzie cieszyliXD> i wiem ile to kosztuje wysiłku. Respekt za sam fakt zabrania się za to:D! Jak będziesz miał jakieś coś <fotki/offscreen/cokolwiek> to "pość" tutaj:)

SUPPORT!

Offline R-McDonald

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 35
  • We are now free to choose our own destiny
    • Zobacz profil
Odp: FILM AMATORSKI
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpnia 07, 2008, 09:41:17 am »
Jak będziesz miał jakieś coś <fotki/offscreen/cokolwiek> to "pość" tutaj:)

SUPPORT!

100% support for your support ;D

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: FILM AMATORSKI
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpnia 12, 2008, 04:11:16 pm »
Sory że się tak wpieprzam z postem....
Ale chciałem widzieć czy planujecie jakieś jeszcze produkcje ze świata MK?
Tymczasem czekam na Mileenę........

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: FILM AMATORSKI
« Odpowiedź #71 dnia: Września 20, 2008, 02:05:31 pm »
A ja nadal czekam na jakieś konkretne fotografie lub zdjęcia próbne :D...

Offline Jedu Sindel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: FILM AMATORSKI
« Odpowiedź #72 dnia: Października 14, 2008, 08:42:34 pm »
I się nie doczekasz ;/

Offline Tekken Kombat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 237
  • Debeściak
    • Zobacz profil
Odp: FILM AMATORSKI
« Odpowiedź #73 dnia: Grudnia 04, 2008, 06:23:21 pm »
Jak już robicie film to
1)Dajcie koniecznie najlepsze postacie np.Rayden,Scorpion,Sub-Zero,Kitana,Replite,Jax i najlepszego Shokana czyli KINTARO !
2)Jak przegrany ma być zmasakrowany to najlepiej niech to będzie filmowa kontynuacja Armageddona (MK VS DC nie jest kontyuacją Armageddonu).
3)Brutalność to must od 18 LAT !

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: FILM AMATORSKI
« Odpowiedź #74 dnia: Grudnia 04, 2008, 09:47:31 pm »
Jak już robicie film to
1)Dajcie koniecznie najlepsze postacie np.Rayden,Scorpion,Sub-Zero,Kitana,Replite,Jax i najlepszego Shokana czyli KINTARO !
Najlepsze postacie według kogo? I jak w produkcji amatorskiej zrobić Kintaro tak, aby nie wyszło żałośnie?  ;)
2)Jak przegrany ma być zmasakrowany to najlepiej niech to będzie filmowa kontynuacja Armageddona (MK VS DC nie jest kontyuacją Armageddonu).
Eee, zawsze wydawało mi się, że takie produkcje mają osobny wątek fabularny, a nie ciągną obecny zarys histori przedstawionej w grze.
3)Brutalność to must od 18 LAT !
;D

Pozatym kurczę, OMENGOUKI, naprawdę przydałoby się, żebyś jakieś info zarzucił. Nawet jeżeli projekt upadł, to też wypadałoby nas o tym poinformować :) Mamy grudzień, a jak do tej pory ani słówka o produkcji, ani nawet jedno malutkie, maluteńkie, maluteńczutkie zdjenciątko się nie ukazało w tym temacie 8)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 04, 2008, 09:52:06 pm wysłana przez Adept »