Autor Wątek: Sprawy dotyczace strony  (Przeczytany 68606 razy)

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 23, 2007, 09:44:47 pm »
Cytuj
stara sie powiekszac swoje królestwo zaś Snake... ehhh...

Nie wiem co chcesz przez to powiedziec. Kazdy news i kazdy dzial jest robiony przez nas razem i do swojej pracy nie mam nic do zarzucenia. Newsy sa napisane na zmiane dlatego tez mozna pomyslec ze tylko david piesze a to nie prawda. Nie wiem skad wyciagasz takie wnioski i wogole mnie to nie obchodzi.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpnia 23, 2007, 09:48:57 pm »
Wnioski jak wnioski... są ludzie pracujacy i opierdylający sie...
Ciekawe do której grupy z tych 2 ty nalezysz...

Offline Mileena

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 228
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpnia 23, 2007, 09:48:58 pm »
e tam snake nie przejmuj sie nim wiadomo ze razem pomagacie i staracie sie dalej robic dzial mka, choc mozecie sie podzielic zadaniami, np. taka a taka osboa puki co pisze newsy a taka a taka prubuje sie zajac dzialem a jak juz skonczy jakas kategorie pisze newsa z powiadomieniem :)

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpnia 23, 2007, 10:07:58 pm »
Ciekawe czemu Bodzio wybrał tak nieodpowiednia osobe ja Snake...

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpnia 23, 2007, 10:45:17 pm »
Cytat: "Kitana,Sindel,Tomek"
Ciekawe czemu Bodzio wybrał tak nieodpowiednia osobe ja Snake...

Czlowieku co cie boli bo smiesza mnie twoje posty. tez chcesz tworzyc strone czy co?  :lol:

Offline Mileena

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 228
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpnia 23, 2007, 10:51:38 pm »
ludzie,ludzie spokojnie nie denerwujcie sie.
Kitana,Sindel,Tomek - spokojnie, ale nierozumiem czemu niechcesz snake'a jako administratora strony?
najlepiej skonczmy ta klotnie, i niech bedzie tak jak juz jest.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpnia 23, 2007, 11:05:50 pm »
Hmm ja może nie jestem tak nastawiony jak Kitana,Sindel,Tomek ale troche mi też nie pasi. Oczywiście rozumiem ze macie mało czasu na robienie strony :lol: Ale to w takim razie czemu wogle zechcieliście ją robić. Nie zrozumcie mnie źle ale ja chce aby jedna z największych stron o MK ( nie tylko w polsce ) sie w miare bezpośrednio zaczeła rozwijać ( mineły 2 miechy, już jakiś dział powinien być chociaż skończony )

Offline Mileena

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 228
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpnia 23, 2007, 11:21:22 pm »
Hero, tylko ze to nie tak latwo zrobic wszystkei dzialy, np. zastanow sie z kategoria wojownicy w dziale mka, 61 podstron trzeba zrobic dla postaci. Pozatym niektore elementy kategorii trzeba tlumaczyc tak samo jak w temacie z polskimi biosami niepamietam tylko kto to napisal, ale z tym tez musial sie niezle napracowac, a napewno davidex i snake juz maja niektore kategorie w polowie przygotowane.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpnia 23, 2007, 11:51:35 pm »
Po pierwsze: Śmieszni jesteście ,a szczególnie ten zdebel Kitana,Sindel,Tomek. Nie wiem skąd Ty wiesz, że Snake się obija, bo z tego co ja wiem, to ciągle coś robi i ciągle się naradzamy.
Po drugie: To, że nie ma za dużo na stornie, wynika z tego, że nie mamy wiele czasu ( co mówiliśmy zanim Bodzio nas do tego wybrał),  a jakoś większość nie miała jakiegokolwiek zapału żeby cokolwiek zrobić. To, że działy są nieuzupełnione wynika głównie z tego, że pracujemy nad działem MK:Armageddon ( i to nie codziennie moi dordzy, nie, nie, bo poza światem MK mamy swoje życia i nie będziemy do 50tki siedzieć na krześle i dodawać działy). Mamy już zrobioną połowe postacie, a jest ich naprawde wiele i wymaga to poświęcenia czasem.
Po trzecie: Hero jesteś taki bystry, mądry i tak doradzasz, a nawet nie wiesz jak koloruje się w paincie. Chciałbym zobaczyć ile Ty spędziłbyś czasu i jak interesująco jak sam napisałeś urozmaiciłbyś dział MK:Armageddon, bo mój drogi jak zapewnie wiesz, prócz tego co na wszystkich stornach jest w tym dziale, nic innego sie nie da wymyśleć i o kolorowych małpkach nie będziemy pisać.
Po czwarte: Nie ma wogóle jakichkolwiek newsów z MK i sprawdzam na zagranicznych stornach, bo ja i Snake znamy język angielski o czym inni powiedzieć nie mogą i zapewnie o wiele więcejby napisali. Tak, tak. Probujemy urozmaicać newsy własnie takimi jaki ostatni wrzucilismy, bo chcielismy sie z wami podzielić naszymi wlasnymi odczuciami.
Po piąte: Jak sie komuś nie podoba to " lata mi to i powiewa ". I chodzi mi głównie o takie wypowiedzi jakie napisał tutaj Kitana,Sindel,Tomek, bo ma zero pojęcia, a sie wypowiada. Oczywiście dziękuje Mileenie za uwagi i wziolem je sobie do serca.

Przepradzam za błędy ale pisałem szybko i głębokej depresji, bo staramy się naprawde, a reszta nic nie robi tylko najezdza.

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpnia 24, 2007, 09:39:31 am »
Ja cie doskonale rozumiem Davidkoz ,poniewaz na poczatku wakacji sam prubowalem zrobic strone o MK(niestety nie udalo mi sie dokonczyc ,zadnego dzialu :D ).Ale urazila mnie jedna rzecz ,dokladnie ostatni newsow , jak nie macie oczym pisac to nie piscie.I zagladajcie na MKonline oni ,zawsze maja pierwsi newsy .A i jeszcze jedno brakuje wam nesow to napiszcie o tych dwoch nowych figurkach MK czyli:
kintaro http://www.mortalkombatonline.com/
Goro http://www.mortalkombatonline.com/content/News/read.cds?article=1016

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpnia 24, 2007, 10:10:40 am »
Ja zazdrosny nie jestem póki co stronki to nie mój żywioł ale co do mk center to zapowaida sie najgorsze. strona juz leci na łeb na szyje. Inne zaczynaja ja doganiać... Nic na niej sie nie dzieje. Wiem ze kazdy z was ma inne zajęcia i nie zawsze ma czas na te strone, no nic...

A póki co panownie, jak będziecie miec chwilke czasu proponuje zmienic skórke na stronie, bo ta szara juz sie trochę zużyła

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpnia 24, 2007, 10:16:49 am »
Kitana,Sindel,Tomek jak nie wiesz to sie nie odzywaj bo to nie napisal snake tylko papa_snake a to jest jednak rurznica.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpnia 24, 2007, 10:20:30 am »
A no faktycznie...
Mój bład sorky...
Ale i tak poki co to robia najazdy na ludzi...
A zaden z nich winny nei jest tylko wyraza swoje poglady.

A teraz relax take it easy i na stronke która podał jeden z poprzedników  :)

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpnia 24, 2007, 11:51:15 am »
Echhh, a to ciekawe że tak ciężko i pracochłonnie sie robi tą strone  :lol: Bo ja od 2 tygodni zacząłem nowe prace nad stroną MK i zrobiłem przez ten czas 7 całych działów ( podobnych do tych na MKCenter ) i wcale nie spędzałem tam całych dni, może 1-2 godziny MAX. Jak wszystko już zapakuje to wam pokaże ( możliwe że we Wrześniu )  :wink: Godzina pracy wystarczy aby chociaż jeden artykół zrobić  :roll: Dlatego nie rozumiem waszego tempa, ale jeśli Bodzio uzgodnił to z wami to OK. 8)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpnia 24, 2007, 12:44:44 pm »
Cytat: "Kitana,Sindel,Tomek"
co do mk center to zapowaida sie najgorsze. strona juz leci na łeb na szyje


Czyli co ?

Cytat: "Kitana,Sindel,Tomek"
Inne zaczynaja ja doganiać


Jakie ?

Cytat: "Kitana,Sindel,Tomek"
Nic na niej sie nie dzieje


Jak to nic ?

Ręce mi opadają. Głowa zaczęła mnie boleć od czytania tego typu wypowiedzi. Oczywiście każdy ma prawo pisać co chce, bo poto ono jest, więc piszę. Masz same problemy, a z rozmowy winika, że się wogóle nie znasz, więc czemu się wypowiadasz ? To tak jakbym ja się wypowiedział na temat budowy statków kosmicznych o których nie mam zielonego pojęcia.