Autor Wątek: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 160361 razy)

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #90 dnia: Stycznia 09, 2019, 10:36:50 am »
https://i.imgur.com/ac80Qz7.jpg

Szybki rzut oka na Raidenka (podmieniłem na link w lepszej jakości).

Podczas revealu ma być pokazane:

- gameplay mechanics (thank you cpt. obvious!)
- trochę story (pewnie nic konkretnego, ale już będzie można bardziej 'nakierować' swoje spekulacje)
- reveal paru postaci <-- na to czekam (jak pewnie wszyscy) najbardziej. Stawiam na najbardziej oczywiste: Sub-Zero, Liu Kang, Kitana, ktoś nowy
« Ostatnia zmiana: Stycznia 10, 2019, 01:03:21 pm wysłana przez PurpleRain »

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #91 dnia: Stycznia 10, 2019, 09:41:45 pm »
No i jeden przeciek się chyba sprawdził:

https://youtu.be/DfHxl1mfyMA

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #92 dnia: Stycznia 11, 2019, 09:25:19 am »
Tak jest, przeciek z maila to prawdziwe informacje. Czyli możemy się spodziewać niejakiego Gerasa, no i wiemy, że łysa lejdi to wcale nie Sinnead O'Connor, a tajemnicza Kronika (brzmi co najmniej średnio, ale pewnie się wszyscy z czasem przyzwyczaimy - tak jak do gościa imieniem Jarek, którego to imienia kompletnie nie rozumiałem przy wyjściu Mortala 4 i myślałem, że mnie koledzy wkręcają, że jest taka postać).

Nie zmienia to faktu, że roster podany później na podstawie tego leaku maila może być kompletnie wyssany z dupy, bo taki roster mógłbym zrobić ja, czy Ty i Ty. Także do tego podchodzę z dużym dystansem i czekam na reveale.

OK, Geras. Wikipedia mówi, że to jakaś postać z mitologii greckiej. Może to imię w takim razie nie jest ostateczne (bo byłoby to strasznie lazy, a przecież NRS nigdy nie jest lazy i zawsze dopracowuje swoje postacie na maxa. Że podam tutaj chociaż przykład wspomnianego Jareka czy arcyoryginalnej Kiry), a przedstawia jakąś inspirację? Jeśli tak, to prawdopodobnie dostaniemy jakiegoś starego dziada walącego mistyczne promienie. I jeśli tak się stanie... to jestem z tym jak najbardziej fine. :D

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #93 dnia: Stycznia 12, 2019, 11:13:46 am »
Siedzę na urlopie i przeglądam newsy dot. MK11 i tak mi się wydaje, że na stałe do arsenału wrócą w tej części bronie białe. W takim razie ja bym postawił na obecność Kabala;p

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #94 dnia: Stycznia 13, 2019, 01:07:41 am »
Przekozacki look Scorpiona:

https://mobile.twitter.com/MortalKombat/status/1084161398114930688

Co do broni to raczej nie będą oddzielnym wariantem tylko pewnie będą używane w walce, a na grafikach są ponieważ  będzie je można edytować. Tak jak można to było robić w I2.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 13, 2019, 01:09:45 am wysłana przez Kornixon »

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #95 dnia: Stycznia 16, 2019, 08:09:20 pm »
Ludziska jutro stream na Twitchu z MK11 tylko nie wiem o której godzinie na nasz czas będzie ta transmisja.

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #96 dnia: Stycznia 16, 2019, 09:59:06 pm »
19.30. Są dwa różne streamy. Jeden z Londynu, drugi z LA. Ja oglądam londyński, bo był bardziej hajpowany. No i pewnie postaram się na bieżąco komentować. Kurde, żałuję że nie udało mi się śmignąć do Londynu na ten event, no ale cóż zrobić... Zostaje tylko oglądać i pisać na forumku  8)

EDIT: ogólnie to pojawił się nowy 'leak' (jakiś gościu, który był zaproszony i był testerem NRS się wygadał na streamie i anulowali mu zaproszenie na event i cośtam jeszcze, whathever), który mówi co nieco, o tym jakie postacie mają być ujawnione dziś. Wrzucam w spoiler, bo może nie każdy chce wiedzieć na chwilę przed, w sumie oczekiwanym, wydarzeniem
(click to show/hide)
Poza tym PODOBNO ma nie być w grze W O GÓ LE:
(click to show/hide)
NO, TO KILKA GODZIN JESZCZE I ZACZYNAMYYYYYYY!
« Ostatnia zmiana: Stycznia 17, 2019, 12:05:00 pm wysłana przez PurpleRain »

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #97 dnia: Stycznia 17, 2019, 07:00:25 pm »
Los Angeles CA: 10:30 AM PST, Livestream: twitch.tv/netherrealm
London UK: 6:30 PM GMT, Livestream:twitch.tv/wbgameslive

Czyli u nas 19:30 siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i startujemy!

Offline Gor0

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #98 dnia: Stycznia 17, 2019, 10:08:38 pm »
Coś się dzieje? W internecie trochę cicho.

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #99 dnia: Stycznia 17, 2019, 10:28:37 pm »
Coś się dzieje? W internecie trochę cicho.

Oglądamy stream od 20. Ciagle się dzieje. Jak dla mnie jest ogień!

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #100 dnia: Stycznia 17, 2019, 11:20:26 pm »
Będą zapisy z liveów? Bo się wjebałem na ten z LA a też chciałem obczaić londyński.....

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #101 dnia: Stycznia 17, 2019, 11:30:08 pm »

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #102 dnia: Stycznia 17, 2019, 11:47:50 pm »
No tyle info na raz  >:D >:D bardzo, ale to bardzo obszerna konferencja.

Cholera wie o czym pisać... system walki, postacie, nowa postać, "fatal blow", x-ray'e w szybkich przerwynikach, najpiękniesza krew w Mortalu ever, customizacja itd itd. masakra.

Spokojnie:

Select screen został pokazany więc wiemy już że:
-26 postacie
-Znane już to: Geras (nowa postać), Scarlet, Raiden, Sub-Zero, Scorpion, Sonya, Baraka, Shao Khan
-W video widoczni byli również Shinok (raczej nie pogramy  >:D ),Liu Kang i Kung Lao

System walki nie pokazał zbyt dużo, w sensie zobaczyliśmy jakieś klepanie, parę ciosów specjalnych jakieś krótkie przerywniki X-ray, "Fatal blow" paski ataku i obrony. Nie zobaczyliśmy jednak najważniejszego (przynajmniej dla mnie) combo'sów przynajmniej jednego sensowniejszego comba, takie raczej klepanie raz po raz żeby x-ray'a wykożystać jakiś specjal move i interaktywność aren.

System "Fatal Blow" jest wg mnie świetnym rozwiązaniem zagrożonego gracza który w akcie desperacji ma jeszcze szanse odwrócić bieg gry.

Nowa Postać ... Geras - troszkę zagwostka... kim tak na prawde jest i jaka jest jego specjalność ... ale chyba piasek takie mam wrażenie. Design wiadomo wg gustu mnie ani ziębi ani grzeje :)

Cutomizacja... nie podoba mi się ten pomysł wiadomo mikro płatności muszą być a to idealna do tego opcja :)) nie skorzystam (z płatnych stroi)

Ale to co najbardziej mnie uwiodło w MK11 to Krew, piękna krew tak piękna że aż brak słów, patrzy się na to znakomicie nie wsponę już o nowje czcionce które jest w punkt i zestawienie czarnego z żółtym (złotym) genialne.

za błędy i składnie przepraszam, jestem pijany  >:D

https://www.youtube.com/results?search_query=mortal+kombat+11+gameplay



 
 
« Ostatnia zmiana: Stycznia 17, 2019, 11:51:43 pm wysłana przez ReVille »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #103 dnia: Stycznia 17, 2019, 11:53:23 pm »
Kurwa no to ja to oglądałem....... :( to już sam nie wiem co ja pojebałem. Wbiłem na szybko na yt i znalazłem coś gdzie gadają, że "Helo from LA", se myśle, że miało być z Londynu ale chuj jest to oglądam.....
Ale dzięki za linka Mateuka.......

Offline ender

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • PSN ID: ender139
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #104 dnia: Stycznia 17, 2019, 11:58:21 pm »
To co? Dzielimy się wrażeniami?

Obejrzałem tę część zasadniczą, co był na niej Boon (nie wiem które to miasto), do pokazania gameplayu nowego gostka. W zasadzie nie wiem co o tym myślę. Z jednej stony wszystko wygląda ładnie, areny fajne, klimat gry mam wrażenie, jest taki mistyczny. I to mi się podoba. Z drugiej strony liczyłem chyba na jakąś rewolucję, a jej nie dostrzegam. Coś czuję, że nie wkręcę się aż tak jak w część z 2011 roku.

Ujawnione postacie mogą być. Pomysł na Scarlet fajny. Ten nowy gość też spoko. Można się pewnie czepiać, że trochę nawiązuje do tremora czy zieonej latarni, ale w sumie co z tego. Trzyma klimat. Swoją drogą dopuszam myśl, że Tremor pojawi się w tej części.

Fabuła? Jest potencjał, ale ostrożnie do tego podchodzę. Motyw, że wszystkie poprzednie turnieje były planem kogoś innego już był w serii przerabiany. Ważniejsze wydaje mi się jednak, jak zostanie zakończona ta historia. Oby oddalili się jak najdalej od znanych nam wydarzeń. Wyobrażam sobie, że na koniec mogą cofnąć się do zupełnie innego okresu w historii.

Motyw z rezygnacji z x-rayów na to nowe coś, póki co mi się podoba. Pasek ex-ów do ataku i obrony ciekawy, zaboczymy jak wyjdzie w praniu.
Nie zrozumiałem jak jest z wariacjami? Znowu 3 i różne ciosy, czy to 3 sloty na tą castomizacje, która mi się akurat nie podoba.

Jak wasze wrażenia?