Autor Wątek: Muzyka z areny The Pit z MK1, platforma PC  (Przeczytany 7222 razy)

Offline Dragon7422

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 245
  • I'm immortal...
    • Zobacz profil
Muzyka z areny The Pit z MK1, platforma PC
« dnia: Grudnia 19, 2009, 03:02:42 pm »
Siema, otóż zawsze kochałem tą arenę, i pamiętam że na nowszych kartach dźwiękowych w grze nie było muzyki (Sound Blaster) szedł tylko ten jakiś Ronald czy jak mu tam było. Więc ściągłem se grę na inne platformę (SNES) lecz muzyka była zupełnie inna... na innych platformach tak samo. TYLKO na PC o ile się nie mylę muzyka z tej areny była inna taka wspaniała... Na Midway Games Arcade Tresure także jest inna... Ma ktoś może tą muzykę z wersji PC?? Albo macie jakieś pomysły jak wydobyć tą muzykę z gry lub z kąt można ją dorwać?... wszystkie pomysły mile widziane :)

Z góry dzięki...

Offline Dragon7422

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 245
  • I'm immortal...
    • Zobacz profil
Odp: Muzyka z areny The Pit z MK1, platforma PC
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 20, 2009, 12:31:34 pm »
Ok, znalazłem jej kawałek na You Tube a i dodam jeszcze że ta sama muzyka leciała jeszcze w arenie Warrior Share (jeżeli się pomyliłem z nazwą to chodzi mi o tą gdzie Shang Tsung siedzi na tronie i klaszcze po wygranej). http://www.youtube.com/watch?v=2ttEbVUqJ3g Muzyka ta pojawia się od 1:00 do 1:12.

robaczek

  • Gość
Odp: Muzyka z areny The Pit z MK1, platforma PC
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 20, 2009, 02:49:36 pm »
Widzę, że nikt nie odpowiedział, a bardzo się nakręciłeś, więc odpowiem ci ja: DOS-Box... a dalej to już chyba sobie poradzisz. Możesz jeszcze wyciągnąć muzyczkę z tego filmiku co zapodałeś. Proste, prawda?

Offline Dragon7422

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 245
  • I'm immortal...
    • Zobacz profil
Odp: Muzyka z areny The Pit z MK1, platforma PC
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 20, 2009, 03:12:40 pm »
Tak kiedyś odpaliłem MK w dos box chyba mam go jeszcze na dysku, zupełnie o nim zapomniałem...

Jeżeli chodzi Ci o muzykę z filmiku to wiesz ekhem niecałe 12 sekund utworu mnie nie zadowoli

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Muzyka z areny The Pit z MK1, platforma PC
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 24, 2010, 01:51:18 am »
Ha! Więc nie jestem sam z tym problemem :). Tez bardzo podoba mi się muzyka z PC'towej wersji.

Temat ma już kilka miesięcy jak by nie patrzeć, ale znalazłem jego częściowe rozwiązanie i chciałem się nim podzielić.

Mianowicie muzyka z Mortal Kombat w wersji na Amigę jest bardzo podobna do tej z wersji na PC. Mało tego, jest lepsza. Dźwięki są mniej pstrokate, czystsze. Całość brzmi poważnie według mnie.
Polecam zatem odtwarzacz o nazwie DeliPlayer (można pobrać tutaj - http://www.detach.de/dp250pb1.exe)
Pakiet wszystkich utworów z Mortal Kombat i Mortal Kombat 2 wersji z Amigi ciężko znaleźć w sieci więc wrzucam do pobrania z mojego serwera - http://no-whiners.net/kamil/MORTAL%20KOMBAT%20OST%20-%20AMIGA.rar
Z samym uruchomieniem trzeba trochę pokombinować ale większych problemów nie powinno być. Nie wiem na razie jak te pliki prze konwertować sobie na MP3, nie miałem czasu się tym bawić. Muzyka pełen wypas jak dla mnie. Niesamowity klimat. Polecam!

Death 'Adder' Dealer
« Ostatnia zmiana: Lutego 24, 2010, 02:19:32 am wysłana przez Death Dealer »

Offline Dragon7422

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 245
  • I'm immortal...
    • Zobacz profil
Odp: Muzyka z areny The Pit z MK1, platforma PC
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 24, 2010, 09:55:35 am »
Nom sprawdziłem to, muzyka rzeczywiście bardzo podobna ale i tak wolę tą z wersji PC. Ta muzyka na amigę jest taka bardziej rzeczywista.