Ankieta

Jaki typ zawartości powinien być najbardziej intensywnie budowany?

Nagrania turniejowe - zagraniczne i polskie.
6 (25%)
Guidy dla postaci w j. polskim.
12 (50%)
Nagrania instruktażowe/combo videos.
4 (16.7%)
Sorry, nie obchodzi mnie to.
2 (8.3%)

Głosów w sumie: 24

Autor Wątek: Czego chcemy od tego forum?  (Przeczytany 10411 razy)

Offline Nice_Boat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
Czego chcemy od tego forum?
« dnia: Września 06, 2011, 11:37:25 am »
Jak już zapewne niektórzy zauważyli, zostałem moderatorem i staram się wprowadzić tutaj odrobinę miłości dla MK9 granego mniej casualowo, a bardziej turniejowo. Uważam że każdy gracz, nawet taki który gra raz w miesiącu może na takich materiałach skorzystać - w końcu nikt nie mówi o wiązaniu swojego życia z MK itp, po prostu myślę że miło się ogląda filmy z turniejów czy tam miło się wyczytane na forum taktyki stosuje w celu zostania mistrzem osiedla... a może potem pojawić się ochota na coś więcej i będziemy mieli kolejnego zawodnika na scenie turniejowej. W związku z tym chciałbym dowiedzieć się, czego konkretnie się koledzy tutaj od tej strony spodziewacie - więc serdecznie dziękuję za każdy głos oddany w ankiecie.

Pamiętajcie - scena to MY, rozkręćmy to, niezależnie od poziomu skilla czy wkładu, każdy ma coś wartościowego!

Offline WolfBogard

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 50
  • Lets see what you're made of!
    • Zobacz profil
  • GamerTag: Moonspell
  • PSN ID: MoonSpell83
Odp: Czego chcemy od tego forum?
« Odpowiedź #1 dnia: Września 06, 2011, 11:49:49 am »
Imo Guide'y beda bardzo pomocne Dla ludzi ktorzy srednio znaja jezyk a beda chcieli glebiej poznac postac ktora chca main'owac.

Nagrania insruktazowe - kolejny bardzo wazny aspekt w rozwoju i level up'a. Dzieki temu bedzie mozna podejzec jak mozna prowadzic postac i jak sobie radzic w Dla nas trudnych momentach/setup'ach.

Nagrania turniejowe - dzieki temu bedziemy mogli sledzic ogolny poziom na swiecie i w kraju. Dla mnie na zakonczenie ciezkego dnia z chlodnym browarkiem w reku nic lepszego xD

 

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Czego chcemy od tego forum?
« Odpowiedź #2 dnia: Września 06, 2011, 12:02:35 pm »
Na pierwszym miejscu stawiam Guide`y, ponieważ bardzo dużo ludzi o nie pyta. Kolejną kwestią były by specyficzne zagrywki strategiczne, wszelkie pułapki, ciosy dające przewagę dla poszczególnych postaci. Te motywy miło by się oglądało na filmikach. Na koniec przydałoby się coś na wzór z TYM.com z matchupami, abyśmy opisywali jaką postacią, z kim na "+" i na "-". O najważniejszym zapomniałem :P mianowicie basic w defensywie i jak rushować. Dla mnie to jest kwestia niecierpiąca zwłoki, aby wszyscy mieli na uwadze, że pojedynki w Mk to nie "jumping party" tylko przemyślane ataki :P To na tyle co bym chętnie zobaczył. Pozdro

Offline Nice_Boat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
Odp: Czego chcemy od tego forum?
« Odpowiedź #3 dnia: Września 06, 2011, 12:09:50 pm »
Dobrze Semek gadasz, czyli trzeba napisać uniwersalny guide (crossup defence, system gry, takie tam pierdoły które się każdego tyczą). Przypiąć to na głównym forum jak już będzie? Co do matchupów nie wiem trochę jak to ugryźć - może jak ktoś ma coś ważnego do napisania niech założy w dziale postaci temat np. "Kung Lao vs Reptile" czy coś takiego? Bo ogólne poradniki bym zachował w takim formacie, no... ogólnym. Bo jednak "jak grać daną postacią" + wszystkie matchupy to trochę za gruby temat na jedną osobę i za szybko się rozmywa jak wszyscy w jednym miejscu piszą o matchupach, a z drugiej strony forum postaci to świetne miejsce na coś więcej niż "dyskusja ogólna" + guide.

Offline WolfBogard

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 50
  • Lets see what you're made of!
    • Zobacz profil
  • GamerTag: Moonspell
  • PSN ID: MoonSpell83
Odp: Czego chcemy od tego forum?
« Odpowiedź #4 dnia: Września 06, 2011, 12:21:30 pm »
No tak jak mowisz Boat...w dzialach poszczegolnych postaci bedziemy sie starali ogarniac matchupy na bierzaco.

Mysle, ze ten Basic/general guide mozna w miare szybko ogarnac. Zapewne przyniesie to ulge graczom ktorzy sie irytuja prostymi zagrywkami z ktorymi na poczatku nie wiadomo do konca jak sobie radzic.

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Czego chcemy od tego forum?
« Odpowiedź #5 dnia: Września 06, 2011, 12:27:02 pm »
Jasne, że dawaj to tutaj. Fakty takie jak: aaUppercut, resetowanie, mieszanie ataków, poke, itd... to wszystko musi być przewinięte :) Odnośnie matchupów, może tak jak piszesz w postaciach będzie się pisać, kto z kim jakie miał problemy ?

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Czego chcemy od tego forum?
« Odpowiedź #6 dnia: Września 06, 2011, 12:34:16 pm »
Nagrania turniejowe - zagraniczne i polskie !!

Świetna sprawa gromadzić to w jednym miejscu, wg mnie oglądanie takich meczy to najlepsza forma treningu (poza samym graniem oczywiście).

Offline OnizukaPM

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
  • PSN ID: OnizukaPM
Odp: Czego chcemy od tego forum?
« Odpowiedź #7 dnia: Września 06, 2011, 02:00:05 pm »
Ja moge sie zajac matchupami Sub-Zero w komentach pod moim Guidem, piszcie z kim macie problemy o ile ktos subem gra.

Nagram pare gier ja vs brat ( sankiatak ) tylko kamere ogarne

Offline sla

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 365
    • Zobacz profil
  • PSN ID: king-sla
Odp: Czego chcemy od tego forum?
« Odpowiedź #8 dnia: Września 21, 2011, 10:46:08 am »
Oprócz poradników fajnie by było, jakby były jakieś terminy czy w KOTH czy specjalnego polskiego pokoju MK dla ludzi z forum, gdzie moglibyśmy powalczyć zarówno z wyjadaczami jak i bardziej casualowymi graczami.

Offline Anevis

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 92
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cunston
Odp: Czego chcemy od tego forum?
« Odpowiedź #9 dnia: Października 11, 2011, 08:26:57 pm »
Z pewnością przydałby się konkretny room dla forumowiczów. Może zrobimy jakiś temat, w którym byłby spis graczy (casualowych i hardcorowych)? W tym temacie moglibyśmy też się umawiać na jakieś konkretne walki/gry. [ Moja nieuwaga :P]
@down
Dzięki
« Ostatnia zmiana: Października 12, 2011, 02:11:19 pm wysłana przez Anevis »

Offline Dumian

  • Administrator
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
  • PSN ID: DumianPL
Odp: Czego chcemy od tego forum?
« Odpowiedź #10 dnia: Października 11, 2011, 11:00:39 pm »
Ogólny spis graczy dla obu konsol jest tutaj (w sumie można w nim też umawiać się na walki), ale nie wiem czy jest sens robić z tym jakieś podziały na graczy casualowych i hardcorowych. Z kolei osobno umawiać się jeszcze na mecze można np. tutaj (PS3) i tutaj (X360), choć jesli nie takie coś miałeś na myśli to oczywiście możesz założyć odpowiedni temat;).