Autor Wątek: Czego oczekujecie po następnym filmie Mk?  (Przeczytany 35334 razy)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Czego oczekujecie po następnym filmie Mk?
« Odpowiedź #30 dnia: Maja 08, 2007, 01:57:11 am »
Sam Edzio powiedział że chciałby aby jakieś prace powstały, więc nie ma żadnych z pewnością. Jedynie mogą być jak narazie plany. A czego się należy spodziewać ? Hmmmm... będziemy czekać i czekać i dostaniemy to co dostali fanii Spider-Man'a :D ( chodzi o S-M3 )

Offline Jarzu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Czego oczekujecie po następnym filmie Mk?
« Odpowiedź #31 dnia: Maja 26, 2007, 02:12:54 pm »
Ja oczekuje jednego - że znajdą ładną czikite aby zagrała piękną Li Mei. :)

Offline Hien

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Czego oczekujecie po następnym filmie Mk?
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwca 30, 2007, 11:03:48 pm »
wiecie czego ja oczekuje? żeby to nie było g...o!
zeby to nie było drugie "annihilation", chce minimum efektów specjalnych a maksimum turnieju i mroku. Pierwsza cześć filmu była pod tym względem na prawde dobra. Nie chce setki postaci w jednym filmie, nie chce widzieć Raidena z jezykiem, nie chce widzieć walk smoków i k...a nie chce ogłupiających dialogów. Coś się niestety gubi podrodze gdy box office jest natrzaskany. A mozna by to zrobic jak genialny MK Conquest, Jeżeli MK3 powstanie to niech to lepiej będzie cos dobrego...

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Czego oczekujecie po następnym filmie Mk?
« Odpowiedź #33 dnia: Lipca 01, 2007, 02:39:48 am »
Na Filmweb'ie znalazłem ciekawostkę, że film ma być (jest planowany) na 2010 rok, reżyserem ma być Russell Mulcahy (Nieśmiertelny, Cień, Resident Evil: Extinction), a obsada wygląda następująco:

Robin Shou - Liu Kang :D
Talisa Soto - Kitana :D
Christopher Lambert - Lord Raiden :D
Adoni Maropis - Quan Chi ;)  
Linden Ashby - Johnny Cage ;)
Keith Cooke - Sub-Zero ;)
Raynor Scheine - Shinnok ;)
Dana Hee - Mileena (spoko ale myśle, że Talisa Soto też mogłaby być ;))
Sandra Hess - Sonya Blade (wolałbym Bridgette Wilson) ;)
Stacey Dash - Tanya ;)
Matthias Hues - Fujin ;)
Chris Casamassa - Scorpion :D
Neil James - Shang Tsung (WTF???) :shock:

A widział może ktoś lub słyszał o filmie "Mortal Kombat: Federation of martial arts" z 2000 roku? To jest osobny film czy odcinek serialu Conquest? Znalazłem ten tytuł na Filmweb'ie i mnie zaintrygował.

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Czego oczekujecie po następnym filmie Mk?
« Odpowiedź #34 dnia: Lipca 01, 2007, 10:11:08 am »
Mortal Kombat: Federation of martial arts nie mam pojecia co to jest :shock: wiem ,ze raczej takiego ondcinka mk c nie bylo.Co do tego filmu to jeszcze nic nie wiadomo stale sie mowi ,ze filmy jest krecony juz tak chyba od paru dobrych 5 lat  :D .Ja dopiero uwieze jak film bedzie potwierdzony i kiedy zobacze jakies zdjecia lub trailer

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Czego oczekujecie po następnym filmie Mk?
« Odpowiedź #35 dnia: Lipca 01, 2007, 10:38:21 am »
Hmm ciekawe co to jest za film? Też go nie znam, ale jeśli gra tam tylko Scorpion, Quan Chi i Jax to nie mam pojęcia o co w tym chodzi? Może jest to o Special Force :lol: Jeśli chodzi o obsade MK3 to widnieje ona już na filmweb sporo czasu i nie była długo modifikowana :wink:

Bodzio

  • Gość
Czego oczekujecie po następnym filmie Mk?
« Odpowiedź #36 dnia: Lipca 01, 2007, 11:26:12 am »
Sim: nie sugeruj sie tym co jest co jest napisane na polskich serwisach filmowych. Oni gowno wiedza na ten temat.

MK: FOMA to byly filmy ktore pojawialy sie kiedys na oficjalnej stronie, mortalkombat.com. Ukazywaly walki roznych postaci ale amatorsko to wygladalo.

Offline KaroxPL

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 153
  • Lol
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaroxPL
Odp: Czego oczekujecie po następnym filmie Mk?
« Odpowiedź #37 dnia: Lutego 07, 2012, 07:16:36 pm »
Ja bym dodał cały Story Mode z 9.

Offline arti91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Czego oczekujecie po następnym filmie Mk?
« Odpowiedź #38 dnia: Lutego 20, 2013, 04:11:46 pm »
hm...czego móglbym oczekiwać po następnym filmie Mortal Kombat, to jest ciężkie pytanie, ale mam dwie propozycje, albo rozwinać film do przodu, czyli przybliżyć nam czwartą część gry, bądź stworzyć coś na podstwaie tego story mode z mk 9, jeśli chodzi o aktorów, to myślę że nie ma co powracać do dawnych aktorów ze względu na ich wiek, postawiłbym na nieznane twarze (niekoniecznie wszystkie postaci muszą być grane przez nowych aktorów,bo np. takiego Raidena mógłby zagrać Lambert), a Johnnego Cage mógłbym zagrać ja, hehhe...to tak dla żartów
teraz może wymienię postaci z gry jakie powinny moze zagarc w filmie, wybiorę może więc przyblizenie czwartej części gry:
Reiko, Fujin, Kai, Jarek, Tanya, Shinnok, Quan Chi- bo to są chyba jedyne nowe postaci w tamtej części gry, nie jest ich wielu a więc można ich wcisnąć
Rayden, Liu Kang, Johny Cage, Sonya Blade, Jax, Kano, Goro, Kitana, no i trzech ninja:Sub- zero, Skorpion, Reptail- wypadałoby ich umieścić