Polskie Forum Mortal Kombat > Ogólne

Nowa strona (blog) o MK - zapraszam

(1/5) > >>

Malvado:
Witam

Założyłem stronkę, a właściwie bloga o MK, którego zamierzam aktualizować co jakiś czas. Głównie będą to felietony, recenzje, poradniki, szeroko pojęte ciekawostki niż newsy ze świata MK. Zapraszam do komentowania i odwiedzin. Obecnie przygotowałem poradnik - jak w 100% ukończyć MK Arcade Kollection oraz dodałem recenzje, które kiedyś publikowałem na MKMansion, MK Center itp.

Słowa krytyki, pochwały, uwagi, pomysły proszę wrzucać w tym wątku. Jeżeli ktoś chce mogę dodać jego button na stronę - nie ma problemu.  Jeżeli temat założyłem nie w tym dziale to przepraszam.
http://ultimatemk.blogspot.com/[/b]

Jeszcze raz zapraszam :)

Adept:
Strona. Poczekam aż się rozwinie żeby cokolwiek powiedzieć więcej. Jednak mam pytanie: Bardzo byłeś załamany po porażce Overeema ;)?

sla:
A nie lepiej angażować czas w forum? Przecież recek MK jest od groma, a poradniki to by się przydały do postaci - rozłożenie na czynniki pierwsze, słabe i mocne strony, kombosy, strategie i taktyki.

Malvado:
Wrzucam swoje stare, recenzje, poradniki, które nie chce żeby gdzieś zginęły :). Nie martw się bedzie coś nowego-fajnego.

@Adept - Załamany raczej nie, ale mocno zszkokowany :). Nie tyle samą wygraną Bigfoota, lecz podejsciem Reema do walki (opuszczona garda - PRZY JEGO LICHEJ SZCZĘCE, cardio).

karzel:
Witam wszystkich po mojej długiej nieobecności,nie wiem czy mnie jeszcze ktoś tu pamięta. :D Postanowiłem postawić na nogi moją stronę MK. Niestety wszystko co miałem zostało utracone i muszę zaczynać od nowa. Jeżeli jest ktoś chętny pomóc mi w rozbudowaniu strony to zapraszam, a póki co zobaczcie jak to wygląda.

>>>Mortal Kombat<<<

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej