Autor Wątek: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna  (Przeczytany 385643 razy)

Offline 'Dranzer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
  • Let's Mortal Kombat Begin!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #810 dnia: Czerwca 01, 2008, 09:28:17 pm »
Nie chcę się czepiać Sub'a, ale jego ręce wyglądają jak z plasteliny, a oczy ma takie, jakby był na kacu (reszta jest ok).  Na pierwszym trailerze Sub-zero był o wiele lepszy. Oby to był strój alternatywny...

Offline Tibo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 215
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #811 dnia: Czerwca 02, 2008, 03:17:12 pm »
Najgorsza jest maska

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #812 dnia: Czerwca 02, 2008, 03:28:12 pm »
Wszystko jest Ok  ;D Tylko te rece pokryte lodem mi sie niepodobaja  8)

Offline _cyBeR_

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 197
  • umk3
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #813 dnia: Czerwca 03, 2008, 11:05:43 am »
Szczerze to ja w0le Alternative Costume z Deception  :-*koffam was  :D  :-* :-* :-* :-*
« Ostatnia zmiana: Czerwca 03, 2008, 02:18:18 pm wysłana przez _cyBeR_ »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #814 dnia: Czerwca 03, 2008, 09:56:53 pm »
Kurde blat! Czy ktoś ma może render z alternatywnym strojem Sub-Zero z MKD? Za cholerę go nie pamiętam a nie mam jak sprawdzić. Już mnie to wkurza......... >:( >:( >:( >:(

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #815 dnia: Czerwca 03, 2008, 10:28:59 pm »
Kurde blat! Czy ktoś ma może render z alternatywnym strojem Sub-Zero z MKD? Za cholerę go nie pamiętam a nie mam jak sprawdzić. Już mnie to wkurza......... >:( >:( >:( >:(

Jak to mówią: "Lepszy rydz niż nic"



---------------------------
Co do nowego kostiumu to:
1. Maska brzydka (na tapecie z Batmanem była lepsza), strasznie plastikowa\
2. Nudny i według mnie średni pomysł z zamrożonymi rękoma, który ciągnie się jak smród już od kilku ładnych lat.
3. Ohydne "buty" i "dresy"
4.... Już pomijając kostium. FATALNA anatomia i proporcje!! Dotyczy to i Scorpiona i Su-Zero ( z resztą tyczy się to ostatnich trzech części). Trzeba być niedorozwiniętym, żeby tego nie widzieć. A gościa odpowiedzialnego za tą "anatomię" ukarał bym niezwłocznie. Kazałbym mu przerysować wszystkie ilustracje z książki do anatomii. W tyłkach sie ludziom przewraca i biorą kasę za chłam...

Tyle ode mnie...

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Czerwca 03, 2008, 10:44:41 pm wysłana przez Death Dealer »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #816 dnia: Czerwca 03, 2008, 11:49:46 pm »
Dealer, Ty żyjesz!........
Heheheeh, straszne są te czerwce.....
No, muszę powiedzieć że mnie przekonałeś do tego alternatywnego kostiumu.... ;)
Widać że na pewno robił go ktoś z Midway

4.... Już pomijając kostium. FATALNA anatomia i proporcje!! Dotyczy to i Scorpiona i Su-Zero ( z resztą tyczy się to ostatnich trzech części). Trzeba być niedorozwiniętym, żeby tego nie widzieć.

No właśnie, anatomia jest na takim samym poziomie od kilku części więc chyba można sie było spodziewać ze i teraz cudu nie będzie...

Popisałbym jeszcze ale niestety czas w kime [jutro praca  >:(]
Gódnajt

Offline _cyBeR_

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 197
  • umk3
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #817 dnia: Czerwca 04, 2008, 04:36:16 pm »
Fajnie by było jak by alternatywny kostium w MK8 suba był własnie ten jak alternatywny z deception bo był "fajoski"  8)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #818 dnia: Czerwca 05, 2008, 01:45:51 am »
K***a, ten Batman wygląda jak z polsatowskiej kreskówki...
Przecież to jest rysunek a nie render! To chyba jakieś jaja.
Jakby wycieli panel z komiksu i w Photoshopie usunęli dymki.....
Ja pier.....
miałem taki zjebany dzień a teraz jeszcze to....
Idę w kime bo nie wytrzymam...

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #819 dnia: Czerwca 05, 2008, 05:48:51 am »
O matko jeśli wszystkie postacie z DC bedą kreskówkowe jak ten batman to już będzie zupełna tragedia

Offline piromen

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #820 dnia: Czerwca 05, 2008, 07:00:45 am »
OMG! Spiepszyli zupełnie.
Gorzej być już chyba nie może.
Spiepszyli dosłownie wszystko!
Zero fatality, tylko jakaś głupia nawalanka w powietrzu!
To już nie jest stare, dobre Mortal Kombat.

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #821 dnia: Czerwca 05, 2008, 11:26:04 am »
Może najpierw zaznaczę od tego, że zawsze byłem miłośnikiem Batmana i oglądałem już wiele, dużo gorszych wizerunków nietoperza niż ten w Mortal Kombat Lipa 8 :).
Według mnie jest tylko jeden fajny stój Batmana - z filmów "Batman" i "Batman: :Powraca" Tima Burtona. Mimo tego, że kostium ten ograniczał ruchy głowy g.bohatera to wyglądał świetnie, realistycznie i praktycznie. Oczywiście nic nie mam do noszenia przez Batmana ciemno-granatowych majtek na szarych kalesonach, bo w końcu w krótkometrażowym filmie "Batman: Dead End" ten oryginalny (granatowo-szary) kostium wypadł równie wyśmienicie - Trzeba po prostu umieć zrobić to dobrze -  operować światłem i dobrać aktorów...

Najbardziej dziwi mnie Wasza reakcja na widok stroju Batmana w MKvsDC;). Ja nie spodziewałem się niczego lepszego!! Przecież od dłuższego czasu nowy MK idzie właśnie w tą komiksową stronę, a od kilku lat mamy w serii do czynienia  z karykaturami ludzi i przemocy.
Kostium jest komiksowy, lekko zmodernizowany i stylizowany pod "nowoczesność" która powoli dominuje cały świat Mortal Kombat.

Z mojej strony ZERO zaskoczenia!
Bardziej był bym zdziwiony gdyby w nowym Mortal Kombat, Batman wyglądał jak z filmów Burtona albo co najmniej jak z dwóch ostatnich filmów z nietoperzem - "Begins" czy "Dark Knight". To dopiero był bym zaskoczony!!

Patrząc z punktu tego całego "bałaganu" w świecie MK to kostium jest wprost proporcjonalny do tego co zobaczymy w grze - czyli ujdzie. I tak wcisnęli/wciskają nam już gorsze rzeczy.A w ogóle Czy superman wygląda lepiej?? On nawet w najbardziej poważnym świetle wygląda jak kolorowy papierek od cukierka czy batona.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #822 dnia: Czerwca 05, 2008, 08:29:58 pm »
Może najpierw zaznaczę od tego, że zawsze byłem miłośnikiem Batmana i oglądałem już wiele, dużo gorszych wizerunków nietoperza niż ten w Mortal Kombat Lipa 8 :).

Tak, np. Adam West.... ;)

Najbardziej dziwi mnie Wasza reakcja na widok stroju Batmana w MKvsDC;). Ja nie spodziewałem się niczego lepszego!! Przecież od dłuższego czasu nowy MK idzie właśnie w tą komiksową stronę, a od kilku lat mamy w serii do czynienia  z karykaturami ludzi i przemocy.
Kostium jest komiksowy, lekko zmodernizowany i stylizowany pod "nowoczesność" która powoli dominuje cały świat Mortal Kombat.

Ale mi Dealer nie chodziło o kostium [bo to normalny batmanowy strój] tylko o wykonanie renderu. Jest jak narysowany a nie wygenerowany. Teraz tak sobie myślę że może to tak specjalnie żeby oddać klimat komiksu, cholera ich wie....

A w ogóle Czy superman wygląda lepiej?? On nawet w najbardziej poważnym świetle wygląda jak kolorowy papierek od cukierka czy batona.

Heheheh dobre... :) :) :)


Offline Pain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #823 dnia: Czerwca 05, 2008, 10:06:03 pm »
o kur....... To ju nie jest Mortal Kombat tylko coś ala amerykański wrestling. :/ Tu Sub w dresach, tu batman w kalesonach i watą w polikach. Może jeszcze naprawią......

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #824 dnia: Czerwca 06, 2008, 12:18:12 pm »

Tak, np. Adam West.... ;)


Heheh... bingo ;)

(nowy render ?) :D



Czegoś takiego byśmy już chyba nie przełknęli :)


(...)To ju nie jest Mortal Kombat tylko coś ala amerykański wrestling. :/ (...)

No mi dosłownie taka sama myśl chodzi po głowie już od kiedy widziałem pierwszy trailer.

Cytuj
Ale mi Dealer nie chodziło o kostium [bo to normalny batmanowy strój] tylko o wykonanie renderu. Jest jak narysowany a nie wygenerowany. Teraz tak sobie myślę że może to tak specjalnie żeby oddać klimat komiksu, cholera ich wie....
Ja bym się o to nie martwił zbytnio, w samej grze będzie pewnie inaczej to wyglądało. Z reszta ja mam nosa i wiem, że już lepiej nie będzie. A poza tym szczerze jestem w szoku po tym jak zobaczyłem  ankietę na stronie. 90 głosów na to, że Mkvs.DC to "Świetny pomysł!" :o ???, 60 głosów na to, że "Może być" ::). opozycja to 154 głosy, czyli jest w przybliżeniu 50/50 !!

...

« Ostatnia zmiana: Czerwca 06, 2008, 12:23:15 pm wysłana przez Death Dealer »