Autor Wątek: MK Deadly Alliance -- kody i odblokowanie postaci  (Przeczytany 19780 razy)

Offline Punisher2000

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 11
  • Jeśli pragniesz pokoju szykuj się do wojny
    • Zobacz profil
MK Deadly Alliance -- kody i odblokowanie postaci
« dnia: Września 12, 2008, 03:36:47 pm »
Witam! Mój 1 post na tym forum. Jestem nowym użytkownikiem konsoli PS 2 i przedtem nigdy nie miałem z konsolami do czynienia. Kupiłem sobie MK DA i mnie szokło.... postacie zablokowane.

Jako, że nigdy takich dziwów na oczy nie widziałem, nie wiem co z tym fantem zrobić :-\ (legalnie, bądź nie) by je odblokować.

Przechodzić całą grę na wysokim poziomie trudności i nabijać coiny ---mogę zapomnieć. Nie mam wprawy.

Pomóżcie proszę, jak szybko zdobyć coiny na odblokowanie krypt z postaciami.

czytałem na waszej stronie :

Kody Game Shark:


Gold Koins DE49E81AF7342243
Ruby Koins DE49E81EF7342243
Jade Koins DE49E812F7342243
Sapphire Koins DE49E816F7342243
Onyx Koins DE49E80AF7342243
Platinum Koins DE49E80EF7342243

ale o co w tym biega?

Może mi to ktoś wytłumaczyć? Gdzie to wpisywać, kiedy i jak...

Z góry dzięki za pomoc.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: MK Deadly Alliance -- kody i odblokowanie postaci
« Odpowiedź #1 dnia: Września 12, 2008, 10:04:34 pm »
jak się nie mylę trzeba mieć specjalnego pada, aby te kody wbić, mam rację? więc to odpada, po prostu graj i graj i graj, przejdź konquest

Offline 'Dranzer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
  • Let's Mortal Kombat Begin!
    • Zobacz profil
Odp: MK Deadly Alliance -- kody i odblokowanie postaci
« Odpowiedź #2 dnia: Września 13, 2008, 10:00:06 am »
jak się nie mylę trzeba mieć specjalnego pada, aby te kody wbić, mam rację? więc to odpada, po prostu graj i graj i graj, przejdź konquest
... po uzbieraniu wystarczającej ilości koinsów wbij do krypty i kupuj postacie. Na "naszej stronie" jest napisane kto w jakiej trumnie siedzi. A jeśli chodzi o wprawę, to nabędziesz ją szybciej czy później.  ;)

Offline Punisher2000

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 11
  • Jeśli pragniesz pokoju szykuj się do wojny
    • Zobacz profil
Odp: MK Deadly Alliance -- kody i odblokowanie postaci
« Odpowiedź #3 dnia: Września 13, 2008, 02:33:05 pm »
Dzięki ale też czytałem o czymś takim:

Unlimited Coins
Create two player profiles and earn some coins with each one. Then start a vs. match and wager some coins (R button).

After that only player 1 bids coins, wins the match and earns the coins but player 2 won't loose any.
You can stop when you have about 30000 - 40000 coins of each color, you won't need more to unlock all the krypt secrets.

You won't see what you bid so here's what you need to press for the desired color:

right, up = Onyx

right x2, up = Jade

right x3, up = Ruby

right x4, up = Gold

right x5, up = Platinum

right x6, up = Saphire



Czyli tworzę dwa profile, pokonuję przeciwnika i nabijam sobie kase

Jak ktoś to testował to proszę o jakieś info w tej sprawie. ;)

Poza tym na razie Versus mam niewidoczny .... ale chyba się uaktywni jak kupię 2 pada.

Wybaczcie, że tak kombinuję, ale Kupiłem Mortala pzreważnie by się z kumplami pobawić i chciałbym mieć całą paletę postaci...  :'(
« Ostatnia zmiana: Września 13, 2008, 02:35:16 pm wysłana przez Punisher2000 »

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: MK Deadly Alliance -- kody i odblokowanie postaci
« Odpowiedź #4 dnia: Września 13, 2008, 02:47:10 pm »
no tak ale to jest wg. mnie głupsze, bo aby wzajemnie grać o pieniądze, obaj gracze wcześniej musieli je zarobić np. w trybie Konquest!

później można dopiero o nie grać! więc jest to bez sensu, wiem, bo grałem z bratem i tylko wtedy to ma sens, gdy masz kogoś, co gra też w tą grę i zdobywa monety, bo później możecie się zakładać o monety i wygrany je zbiera. Jeżeli utworzysz drugi profil, to będzie on pusty od monet więc nie będzie o co z nim walczyć.

Po porostu przechodź tryb Konquest, czy to takie trudne? możesz poszukać krypt, w których są dodatkowe monety ;)

Offline Punisher2000

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 11
  • Jeśli pragniesz pokoju szykuj się do wojny
    • Zobacz profil
Odp: MK Deadly Alliance -- kody i odblokowanie postaci
« Odpowiedź #5 dnia: Września 13, 2008, 02:57:37 pm »
A za ten Conquest to w ogóle dużo dają kasy?

Bo na razie zrobiłem tylko trening 10/10.

Teraz mam misje. Jak przejdę go całego to nie wiem ile mi dają.

Ile muszę takich conguestów przejść? Dla kilku postaci?  Żeby mieć kasę na jakąś postać.

I jeszcze jedno. Czyli w Conquest szybciej nabije kasę niż w Arcade? Chyba arcade wyżej punktują ale na wyższych poziomach trudności.  Bo narazie za 1 przeciwnika 75 coinów na poziomie NOVICE to śmieszne  ;D

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: MK Deadly Alliance -- kody i odblokowanie postaci
« Odpowiedź #6 dnia: Września 13, 2008, 04:05:03 pm »
Słuchaj, Konquest i tak będziesz musiał przejść żeby odblokować Blaze'a i MoKapa....
Nie pamiętam jak ja w to grałem, wiem że nawalałem w Arcade a potem za zdobyte koinsy kupiłem kilka postaci i zabrałem sie za Konquest. W końcu w Arcade możesz przechodzić grę tą samą postacią na okrągło a w Konqueście nie.....

Co do Konquestu to można się dowiedzieć paru ciekawostek ze świata MK więc warto przy nim posiedzieć..... Z drugiej strony pamiętam jak dostawałem szewskiej pasji  ;) przy nie których misjach..... Np. jednej z ostatnich misji z Cyraxem nie dałem rady przejść..... Musiał mnie znajomy ratować.....

Powolutku i po kolei kupuj postacie od najtańszych zaczynając a po pewnym czasie i wprawa i koinsy będą u ciebie w nadmiarze....

Offline 'Dranzer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
  • Let's Mortal Kombat Begin!
    • Zobacz profil
Odp: MK Deadly Alliance -- kody i odblokowanie postaci
« Odpowiedź #7 dnia: Września 13, 2008, 07:55:31 pm »
I jeszcze jedno. Czyli w Conquest szybciej nabije kasę niż w Arcade? Chyba arcade wyżej punktują ale na wyższych poziomach trudności.  Bo narazie za 1 przeciwnika 75 coinów na poziomie NOVICE to śmieszne  ;D
Osobiście proponowałbym Ci granie w arcade (medium), ponieważ musisz grać na przyzwoitym poziomie, kiedy przyjdą do Ciebie kumple, a poza tym płacą lepiej niż w Novice  ;). Narazie wstrzymaj się z Konquestem, bo końcowe misje wymagają pewnej wprawy. Nie polecam też obchodzenia systemu gry za pomocą jakichś kodów, bo trochę bez sensu. Wystarczy, że pograsz 3-4 dni, i będzie Ci szło coraz lepiej.

Offline Punisher2000

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 11
  • Jeśli pragniesz pokoju szykuj się do wojny
    • Zobacz profil
Odp: MK Deadly Alliance -- kody i odblokowanie postaci
« Odpowiedź #8 dnia: Września 13, 2008, 10:27:06 pm »
Cytuj
Narazie wstrzymaj się z Konquestem, bo końcowe misje wymagają pewnej wprawy.

Właśnie zauważyłem. Najgorzej niektóre combo wykonać, jak przeciwnik atakuje. Właśnie utkwiłem przy takim jednym z Tsungiem. ::)

P.S. Jest jakiś fajny sposób na tego Molocha? (Potwora z kulą na ręce). Strasznie ciężko go przejść.

Na razie udało mi się kupić tylko Raidena i Frost.
« Ostatnia zmiana: Września 13, 2008, 10:30:57 pm wysłana przez Punisher2000 »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: MK Deadly Alliance -- kody i odblokowanie postaci
« Odpowiedź #9 dnia: Września 13, 2008, 10:39:49 pm »
Ja rozwalałem Molocha w ten sposób: kilka szybkich ataków nogą, ok 3-4, potem szybkie ataki rękami i znowu nogami. I tak cały czas. Ciosy specjalne można sobie odpuścić bo i tak nie działają. Musisz mu po prostu namieszać we łbie ciągle zmieniając ataki...
A jak ci sie nie chce to wybierz Scorpiona i wal w kółko R1...

Offline 'Dranzer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
  • Let's Mortal Kombat Begin!
    • Zobacz profil
Odp: MK Deadly Alliance -- kody i odblokowanie postaci
« Odpowiedź #10 dnia: Września 14, 2008, 09:46:55 am »
Ja go rozwalałem Cage'em. Trzeba podejść blisko do Molocha i na......ać go rękami tak, żeby nie wiedział co się dzieje. O ile dobrze pamiętam, to używałem kombinacji "trójkąt, kwadrat, kwadrat" czy coś takiego. Najważniejsze to nie pozwolić mu zaatakować, bo jak już zacznie to będzie ciężko. :-\ Widzę, że zaczynasz się wyrabiać. Kupiłeś już dwie postacie i doszedłeś do Molocha. Może będą z Ciebie ludzie...  ;)

Offline Punisher2000

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 11
  • Jeśli pragniesz pokoju szykuj się do wojny
    • Zobacz profil
Odp: MK Deadly Alliance -- kody i odblokowanie postaci
« Odpowiedź #11 dnia: Września 14, 2008, 12:20:09 pm »
Cytuj
Kupiłeś już dwie postacie i doszedłeś do Molocha. Może będą z Ciebie ludzie...  Mrugnięcie

Hehe, no ale ciężko jest. Przeważnie conguest trudno wykonać ostatnie misje bo trzeba combo za combem wykonać skomplikowane, a przeciwnik się rusza. Ale może dojdę do wprawy.

Ja Morlocha na razie tylko scorpionem przechodzę i to na NOVICE (jedyna w miarę opanowana postać). Cały czas mu nawalam z miecza z tego poczwórnego komba. ;D

Ale i tak uważam, że robię postęp.

1 raz styczność z padem PS 2 (cały czas na klawiaturze się grało) + dodatkowo takie cuda (fajne cuda), które oferuje 5 cześć. Pełny trójwymiar, zupełna zmiana ciosów jak to było w poprzednich MK. Duże zmiany, trza się przyzwyczaić.


Jeszcze pytanko mam małe:

Opłaca się kupować Deception? Czy od razu sobie zafundować Armageddona? Czytałem, że tam jest tylko mała ilość zablokowanych fighterów.
« Ostatnia zmiana: Września 14, 2008, 12:23:54 pm wysłana przez Punisher2000 »

Offline 'Dranzer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
  • Let's Mortal Kombat Begin!
    • Zobacz profil
Odp: MK Deadly Alliance -- kody i odblokowanie postaci
« Odpowiedź #12 dnia: Września 14, 2008, 03:48:31 pm »
Moim zdaniem lepiej zainwestować w Deception. Co z tego, że w Armageddonie masz dużo postaci, skoro każda ma tylko po dwa style walki, a poza tym jedna postać jest odbiciem innej, a ta 'inna' z kolei jest odbiciem jeszcze innej.
W Deception są po dwa Fatality (i Hara Kiri), a jeśli chodzi o Fatality w MK:A to szkoda liter :-\. Długo by jeszcze wymieniać...
Reasumując: Kupuj Deception  ;)
PS: ...oczywiście kup MK:D dopiero po przejściu MK:DA i pamiętaj, że jest jeszcze Mortal Kombat: Shaolin Monks.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: MK Deadly Alliance -- kody i odblokowanie postaci
« Odpowiedź #13 dnia: Września 14, 2008, 05:13:17 pm »
Słuchaj 'Dranzera, dobrze gada....
Dodatkowo Deception posiada o wiele przyjemniejszy Konquest od MKDA i MKA...

Offline R-McDonald

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 35
  • We are now free to choose our own destiny
    • Zobacz profil
Odp: MK Deadly Alliance -- kody i odblokowanie postaci
« Odpowiedź #14 dnia: Września 14, 2008, 06:55:18 pm »
Słuchaj 'Dranzera, dobrze gada....
Dodatkowo Deception posiada o wiele przyjemniejszy Konquest od MKDA i MKA...
Podpisuje się pod tymi słowami i od siebie dodam że też polecam przejść MK:DA przed samym Deception :), masz wtedy fajną płynność historii, a co do Armaggedon to w grze dobre jest jedynie intro, postaci od groma a tych nadających sie do gry na palcach można zliczyć, no i konquest bardzo okrojony a szkoda bo historia Tavena jest całkiem fajna, chociaż styl walki tej postaci jest fatalny i nie przypadł mi do gustu :P