'

Aktualności: Mortal Kombat X - podyskutuj o najnowszej odsłonie MK!
Bon 400 zl do Biedronki z karta Citi Simplicity

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Teusz CK

Strony: [1]
1
Mortal Kombat X / Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« dnia: Maj 28, 2015, 09:44:43 pm »
Wie ktoś może ile kresek odpowiada jakiemu pingowi? Chociażby orientacyjnie?

2
Inne / Odp: XboxOne czy PS4?
« dnia: Maj 22, 2015, 02:59:24 pm »
Mam obie konsole i jeśli miałbym wybrać jedną to byłby to Xbox One - po pierwsze z powodu Halo a po drugie z powodu Killer Instinct. Różnica w grafice gier multiplatformowych w większości wypadków przemawia na korzyść PS4, ale nie jest to tak wielka różnica jak niektórzy twierdzą (powiedziałbym że zbliżona do różnic z PS3 vs 360, gdzie większość gier nieco lepiej wyglądała na 360). Nawet MKX kupiłem na XO (pomimo niższej rozdzielczości obrazu) bo wolę nowego d-pada z XO niż z PS4 (nawet pomimo niesymetrycznego położenia).

Na korzyść Xboxa przemawia tańszy abonament za grę online (kody z allegro) czy nawet niektórych cyfrowych gier i dodatków (czasem wygląda to tak, jakby na XO przeliczali z dolarów a na PS4 z Euro, np. Resident Evil R2 na PS4 kosztowało 105zł, a na XO 80zł). Na korzyść PS4 przemawia to, że po koncertowo spieprzonych zapowiedziach XO (które to zniechęciły kogokolwiek, kto interesował się tematem) oraz późniejszej polityce Micro$oftu (Kinect z każdą konsolą i spowodowana tym większa cena oraz obsuwa w wielu krajach - w tym naszym) Sony praktycznie zmonopolizowało Europę i jeśli chce się grać ze znajomymi, to ci znajomi będą najpewniej grać na PS4.

3
Mortal Kombat X / Odp: Recenzje gry Mortal Kombat X
« dnia: Maj 22, 2015, 01:53:07 pm »
Tanya jako postać od strony lore jak i gameplayowo znacząco różni się od Kitany, że o Mileenie nie wspomnę.
Z mojej perspektywy Tanya naprawdę była Mileeną bez teleporta (nawet karę za zablokowany wjazd miała taką samą jak Mileena ze swoim turlaniem)  :-[
Syn Kenshiego, uczeń Scorpiona.
No to nie wiem jaka inna definicja kwalifikowałaby się do "połączenia" ;)

(spoiler)

4
Mortal Kombat X / Odp: Recenzje gry Mortal Kombat X
« dnia: Maj 22, 2015, 12:20:35 pm »
Cytuj
1. Tanya to klon Mileeny i Kitany. Masz szczęście, że nie jesteś na TRMK, bo prawdopodobnie zostałbyś tam zjedzony na starcie.
Tanya była bezpośrednim zastępstwem tychże w MK4. Wówczas to niektórzy się zastanawiali, po co Boon&Tobias zrobili color-swapa postaci w grze trójwymiarowej...
Cytuj
2. Za 'sranie na JAKIEGOŚTAM Raina' no... no comments.
Gdy ostatni raz miałem kontakt z Rainem to był kolejnym, cudacznym color-swapem Scorpiona i Sub-Zero (nawet nie istniejącym na automatach - będących jedynym prawilnym sprzętem do grania w mordobicia  ;)). Możliwe że później chłopak się wyrobił, ale osobiście nie mam do niego jakiegoś sentymentu.
Cytuj
3. Takeda połączeniem Scorpiona i Kenshiego? Show me, bo chyba nie grałeś wystarczająco długo, albo przeczytałeś coś w niewłaściwym miejscu.
Faktycznie dziadem nie grałem zbyt dużo, ale jak dla mnie koleś wygląda jak Kenshi a gra się (przeciw niemu) jak (przeciw) Scorpion(owi). Z moich osobistych doświadczeń wynika, ze gracze którzy grają Scorpem wybierają czasem również i jego i stosują podobne zagrania w sensie teleporty i nawalanie tymi batami (czy jak to się fachowo nazywa) z dystansu. A Kenshiego to jest zdaje się synem?
Cytuj
(przeczytałem całość, btw).
Biorąc pod uwagę, że mam świadomość jak lamersko (bo w moich czasach były lamy a nie nooby - czy jak to się tam teraz nazywa) może ta pisanina wyglądać w oczach eksperta to szacun  ;D

5
Mortal Kombat X / Odp: Recenzje gry Mortal Kombat X
« dnia: Maj 22, 2015, 10:55:53 am »
Kwalifikuje się?

http://laseryipotwory.blogspot.com/2015/05/mortal-kombat-x.html

Blog generalnie o fpsach (również pecetowych klasykach z lat 90-tych), a całość pisana z punktu widzenia gracza, który znajomość z serią zakończył na wydaniach automatowych (i ledwo co grał w takie MK9) ;)

6
Mortal Kombat X / Odp: Mortal Kombat X - spis graczy
« dnia: Maj 22, 2015, 10:23:21 am »
Widzę że moje obawy były słuszne i jestem jedynym człowiekiem w Polsce grającym na Xbox One  ;)

Mój tag to Teusz PL CK i poza Mortalem pogrywam również w Killer Instinct. Mikrofonu nie używam, ale jeśli ktoś chce pograć w MK/KI to może walić w ciemno - jeśli tylko akurat będę mógł to skorzystam z zaproszenia na uczciwe mano-a-mano.

Strony: [1]