Autor Wątek: Pierwszy oficjalny pokaz MK9  (Przeczytany 34973 razy)

-Luna-

  • Gość
Odp: Pierwszy oficjalny pokaz MK9
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwca 20, 2010, 09:33:26 pm »
Jednak to nowa odsłona a nie część typu "Trilogy" i raczej będą ze 2 nowe postacie, tak przynajmniej mi sie wydaje i tak bym zrobił na ich miejscu.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy oficjalny pokaz MK9
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwca 20, 2010, 09:59:46 pm »
I dobrze, że nowi zabraliby miejsce znanym fighterom, bo Sheevie mówię wyraźnie NIE, a nie popłacze się, jeśli nie znajdę jeszcze paru ze "starej" gwardii, a nowi jak najbardziej są potrzebni, Raiden zmienia bieg historii więc może ktoś doskoczyć.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy oficjalny pokaz MK9
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwca 20, 2010, 10:16:30 pm »
Noo, syn Darriusa- Cyrus, skłócone ze sobą dzieci Kobry- Boa vs Pyton i Zizou ze swoim słynnym Fatalem ---> http://www.youtube.com/watch?v=ecKmIbKaByo

Ja wolałbym odpocząć od new chracters [nooo, chyba że byliby fighterzy z usuniętego tematu :D]

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy oficjalny pokaz MK9
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwca 20, 2010, 11:08:41 pm »
Jedną lub dwie postaci (np Hotaru i Shujinko) spoko by się wpasowały w klimat. Wiekszości fanów się źle kojarzą, ale to raczej wina samego sztywnej animacji, Dariuszy i czapki Hsu Hao. Założę się, że jeśli by się pojawili w nowej części, to ktoś grając pierwszy raz w grę z tej serii nie powiedziałby, że nie pasują do klimatu.

-Luna-

  • Gość
Odp: Pierwszy oficjalny pokaz MK9
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwca 20, 2010, 11:10:52 pm »
Choćby ich całkowicie przemodelować, to pasować nie będą;p po prostu złekoncepty;/

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy oficjalny pokaz MK9
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwca 20, 2010, 11:11:17 pm »
sztywne ruchy w tym wypadku są wynikiem problemów z jajami.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy oficjalny pokaz MK9
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwca 21, 2010, 12:15:44 am »
Jeśli Boon będzie dawał postacie z MK3D to wybierze najpopularniejsze. Jakbym miał obstawiać to bym stawiał na Quana Chi. Choć mi on do życia nie potrzebny to Boon go będzie chciał wcisnąć.... Nie wiem jakie jeszcze postacie są popularne... Gdzieś widziałem sondę [chyba na MKCenter] o najfajniejszych nowych postaciach w MKD. I docenieni zostali Onaga i Kobra.....

-Luna-

  • Gość
Odp: Pierwszy oficjalny pokaz MK9
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwca 22, 2010, 04:03:15 pm »
No więc nie będę offtopował i JA napiszę coś w temacie;p

Odnośnie samego pokazu, czy tylko mi sie wydaje, czy ci co grali byli jacyś tacy...zamuleniXD? Jakby tą grę składali pół roku przed E3 bez jakichkolwiek przerw;p

Offline Hateous

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy oficjalny pokaz MK9
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwca 22, 2010, 04:06:54 pm »
Taaaa:D Raczej zero ekscytacji;p a skilla też coś słabego mieli;p Scopionowi komba nie wychodziły ze spear movem;p

-Luna-

  • Gość
Odp: Pierwszy oficjalny pokaz MK9
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwca 22, 2010, 05:10:48 pm »
To była zdaje się ostatnia prezentacja tej gry jaką robili, w tej sali/boxie gdzie dziennikarze widzieli i skąd jest ten jeden słabej jakosci filmik, jakoś więcej skilla latało w powietrzu:p Ja tam twierdzę - dajcie to pismakom do obadania, oni ocenią/pokażą możliwości. Poza tym myślę, że powinni jakies półotwarte testy zrobić tej gry jak to ma miejsce z każdym dzisiejszym mordobiciem (region-testy etc). Wtedy dostaniemy możliwie zbliżony balans postaci. Inaczej wyjdzie z tego balans soulcaliburowy lub lepiej:/

-Luna-

  • Gość
Odp: Pierwszy oficjalny pokaz MK9
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwca 24, 2010, 07:37:55 am »
Screwattack wymienili MK9 w swoim rankingu top 10 win and fails at E3 :) Znajdziecie na gametrailers.com